głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chwilabezoddechu Guzik w kieszeni marynarki. Dziwny bo zielony przytopiony. Teraz posiadający tylko trzy oczka. Z głębokiej kieszeni spoglądający na świat nadal pięknie zielony

chwilabezoddechu

chwilabezoddechu.moblo.pl
Guzik w kieszeni marynarki. Dziwny bo zielony przytopiony. Teraz posiadający tylko trzy oczka. Z głębokiej kieszeni spoglądający na świat nadal pięknie zielony po męs
Guzik w kieszeni marynarki. Dziwny bo... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

Guzik w kieszeni marynarki. Dziwny bo zielony, przytopiony. Teraz posiadający tylko trzy oczka. Z głębokiej kieszeni spoglądający na świat, nadal pięknie zielony po męsku zielony, dla kobiet jadeitowy.

Miłość ? wszędzie jej pełno .. a... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

Miłość ? wszędzie jej pełno .. a każdemu jej brak < / 3

Tęsknie za każdym milimetrem... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

Tęsknie za każdym milimetrem Twojego ciała. Za tymi błękitnymi oczami. I za śmiechem w środku nocy. Tęsknie za Twoim uśmiechem. Za tym przygłupim humorem. Za Twoimi dłońmi i nawet za tym szturchaniem z samego rana. Tęsknie za wszystkim co się z Tobą wiąże

'Czego się najbardziej boi?... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

'Czego się najbardziej boi? Najbardziej boi sie braku miłości. Tego, że nie będzie kochać, czy tego, że nie będzie kochana? A co to za różnica? Co mi z tego, jeśli ja kocham, a nie jestem kochana? Cierpienie, ból, nikt nie spełnia oczekiwań... to chyba nie miłość..'

Dzieciaku  dlaczego tak patrzysz w... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

Dzieciaku, dlaczego tak patrzysz w moją twarz, gdzie masz swoją czapkę, czemu się tu plątasz z ręką w kieszeni?

jestem sama i tak mi jest dobrze.... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

jestem sama i tak mi jest dobrze. czasem tylko brakuje kogoś bliskiego. ale poczekam na miłość, bo ona sama przyjdzie. wybierze mnie. i postawi przede mną księcia z bajki. i będę szczęśliwa. i nikt mi tego nie zabierze. i będę walczyć o to co kocham.

nikogo nie obchodzi co naprawdę... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

nikogo nie obchodzi co naprawdę czujesz , nikogo nie obchodzi jak bardzo próbujesz , nikogo nie obchodzi jak silnie się starasz , już często słyszałam - co ty odpierdalasz ? .

wiesz  co jest najgorsze ? to  że... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

wiesz, co jest najgorsze ? to ,że nie potrafię walczyć o to, co kocham .nigdy nie umiałam .

zauroczenie. poznajesz chłopaka... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

zauroczenie. poznajesz chłopaka, podoba ci się, nawet bardzo. wstydzisz się zagadać ale cały czas o nim myślisz. zastawiasz się jaki jest, co lubi. stwarzasz w swojej głowie sytuacje w których moglibyście się bliżej poznać. ukradkiem patrzysz na niego gdy ten przechodzi akurat obok. wyłapujesz wszystkie informacje o nim z rozmów innych osób. stawiasz wnioski. kreujesz jego obraz w wyobraźni i nie jesteś świadoma tego ze to fikcja. i wtedy on zwraca na ciebie uwagę. zaprasza na spacer. idziesz ze spoconymi dłońmi, z przyspieszonym biciem serca gotowa spotkać chłopaka o którym już przecież tyle wiesz. wtedy następuje zawód. nie potrafisz dopasować obrazu z twojej wyobraźni z rzeczywistym. bo jest mniej romantyczny niż sądziłaś. bo to że gra na gitarze było tylko plotka. bo jest mniej idealny? bardziej normalny? więc cały czar pryska.

już nie łudzę się ze moze masz... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

już nie łudzę się ze moze masz zablokowane konto albo ze popsuł Ci się telefon. ja już wiem. poporstu nie napiszesz.

wiem że jesteś dostępny.. niee...... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

wiem że jesteś dostępny.. niee... nie napiszę... pomyślisz że mi zależy.. w sumie o to chodzi.. ale możesz też pomyśleć że jestem natrętna.. to jest chore.. nie normalne... paradoksalne..

Wiesz.. chciałabym doczekać dnia... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

Wiesz.. chciałabym doczekać dnia kiedy wstane , wyjdę na ulicę i spojrze na Ciebie. Ale spojrze tak inaczej. Nie tak jak teraz. Spojrze normalnymi oczami a nie takimi które przykrywa miłosć. Podniose do góry rzęsy i nie poleją się łzy rozpaczy. A serce nie będzie bić mocniej. I ręcę będą mogły opanować drżenie. Chciałabym spojrzeć nie jak zakochana dzieczyna ale jak zwykła Twoja koleżanka. A jeszcze bardziej chciałabym doczekać takiego dnia kiedy zobaczę ją i ciebie i się uśmiechne. Ale nie tak sztucznie , na pokaz. Ale prawdziwie. Prawdziwy usmiech, bez bólu. Tak. Chciałabym doczekać takich czasów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV