głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chwilabezoddechu Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać ale to nie znaczy że mi się podobasz... Mogę Ci puszczać oczko ale to nie znaczy że chcę Twój numer... Mogę Cię kochać ale

chwilabezoddechu

chwilabezoddechu.moblo.pl
Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać ale to nie znaczy że mi się podobasz... Mogę Ci puszczać oczko ale to nie znaczy że chcę Twój numer... Mogę Cię kochać ale
Mogę się do Ciebie zalotnie... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać, ale to nie znaczy, że mi się podobasz... Mogę Ci puszczać oczko, ale to nie znaczy, że chcę Twój numer... Mogę Cię kochać, ale to nie znaczy, że z Tobą będę... Mogę kazać Ci wyjść ,ale to nie znaczy, że chcę żebyś odszedł... Mogę dać Ci szansę, ale to nie znaczy, że ją masz... Mogę Cię olewać, ale to nie znaczy, że jesteś mi obojętny... Mogę Tobą poniewierać, ale to nie znaczy, że na to zasługujesz... Mogę Cię szanować, ale to nie znaczy, że Cię lubię... Mogę śmiać się z Twoich żartów, ale to nie znaczy, że mnie śmieszą... Mogę Cię potrzebować, ale to nie znaczy, że się o tym dowiesz...

Myślisz  że tak łatwo się... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

Myślisz, że tak łatwo się odkochać ? Że wystarczy kogoś innego poznać ? Że złe cechy wypisać ? Naiwna jesteś, wiesz... To nie przejdzie tak łatwo. A może Ty nie chcesz, żeby przechodziła, co ? Przyznaj się... Ty go chcesz nadal kochać, prawda ? Nadal Ci na nim cholernie zalezy... Och, nie oszukuj się . Przecież wiesz, że on ma Cię gdzieś, nic go juź z Tobą nie łączy. I nie łudz się, że kiedyś puści sygnał, czy, że może o urodzinach będzie pamiętał . Ha , On celowo tego nie zrobi, celowo zapomni... Przejrzyj na oczy w końcu ! To tak cholernie trudne, ale musisz być silna... wiem... i będe..

Nie zapomniałam.. Nie przestałam... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

Nie zapomniałam.. Nie przestałam kochać.. Nie przestałam tęsknić i myśleć o Tobie. I wcale się nie pogodziłam z myślą, że już nie wrócisz. I tylko jakoś dziwnie mi gdy widząc Cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu. Kocham Cię wciąż .. Tak bardzo mi Ciebie brakuje .. Nauczyłam się już udawać przed innymi, że nic do Ciebie nie czuję. Lecz w środku nic się nie zmieniło bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu.

Kochać to także umieć się... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Nie obiecuję ci  że zapomnisz.... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

Nie obiecuję ci, że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz, ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz, by pocałować człowieka, który zastąpi jego miejsce... Nie obiecuję ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem...Obiecuję ci, że nauczysz się żyć bez niego. I nie potrzebujesz nikogo, bo sama to potrafisz

siadałam przy komputerze  czekałam... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

siadałam przy komputerze, czekałam 3 sekundy, ledwo zdążyłam się ogarnąć, a już witałeś mnie z gwiazdką przy dwukropku. Teraz monotonia, zero wiadomości..

Zaczęłam od fot.. Skasowałam. Nie... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

Zaczęłam od fot.. Skasowałam. Nie wytrzymałam długo,przywróciłam je znowu. Później numer telefonu. I tak znałam na pamięć, więc nic to nie dało. Zapisałam Cię inaczej,ale kurcze odczytywałam tak jak przedtem. Przed snem myślałam o innych,ale i tak widziałam Twoje źrenice. Wyprałam ' Twoją ' ulubioną bluzę.. Ale nadal pachniała Tobą. Skasowałam nr. gg.. Ale na chwilę, musiałam przecież widzieć Twój opis. Chciałam zapomnieć, ale zapukałeś do drzwi. I znowu ten sam rzeczy stan.

♫=♥ teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

♫=♥

piękny ? . nie wiem . wtedy miał... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

piękny ? . nie wiem . wtedy miał około 1 . 80 wzrostu , włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i zielone oczy : po prostu cudowne . ale .. nie . nie był chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa . jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia .

  wiesz   jak rozpoznać... teksty

chwilabezoddechu dodano: 22 stycznia 2010

- wiesz , jak rozpoznać nieszczęśliwie zakochaną ? . na telefonie ma ustawiony na niego inny dzwonek - innych nie musi odbierać , - za godzinę - w przypływ furii - usuwa jego numer , każde zdjęcie i wrzeszczy nieznośnym szeptem , że ma go w dupie . jego i całą tą zasraną miłość . potem wszystko wpisuje od nowa , przecież zna te numery na pamięć , a zdjęcia są w koszu - łatwo je przywrócić . nie ma na nic ochoty . jest bezwładna , on odbiera każdy element jej tożsamości . staje się zwykłą szarą myszką , chociaż przy ludziach tak doskonale udaje . wiesz o kim mówię , kochanie ? . - mówisz o mnie .

Nie jestem tym samym chłopakiem  z... teksty

chwilabezoddechu dodano: 21 stycznia 2010

Nie jestem tym samym chłopakiem z którym mogłaś godzinami siedzieć na rozdrożach gryząc źdźbła młodej trawy, nie rozpoznaję swojej twarzy w lustrze. Teraz coraz częściej kąciki ust są statyczne lub kierują się ku dołowi...

Kobieta  jeśli rozstaje się z... teksty

chwilabezoddechu dodano: 21 stycznia 2010

Kobieta, jeśli rozstaje się z mężczyzną, musi to zrobić jak dama. On się wtedy będzie zastanawiał, czy w ogóle był kochany, a jedyna rzecz, która go zaboli, to własne wyobrażenie o sobie, które nadwątlisz. Nigdy, ale to nigdy nie pozwól, żeby wiedział, że kochasz go bardziej niż on ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV