głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chuba_chups Co będzie jutro tego nikt nie wie przecież my nawet nie mieliśmy siebie w planach. Jeszcze będziemy mieli czas myśleć jak dorośli. Żyjemy w czasach w których w

chuba_chups

chuba_chups.moblo.pl
Co będzie jutro tego nikt nie wie przecież my nawet nie mieliśmy siebie w planach.
 Co będzie jutro  tego nikt nie wie... teksty

chuba_chups dodano: 15 stycznia 2016

"Co będzie jutro, tego nikt nie wie, przecież my nawet nie mieliśmy siebie w planach."

 Jeszcze będziemy mieli czas... teksty

chuba_chups dodano: 15 stycznia 2016

"Jeszcze będziemy mieli czas myśleć jak dorośli. "

 Żyjemy w czasach  w których... teksty

chuba_chups dodano: 13 stycznia 2016

"Żyjemy w czasach, w których wymiana śliny między ludźmi o niczym nie świadczy, w których słowa straciły swoją moc. Bo tracą, gdy są nadużywane. Ludzie spędzają razem czas, pieprzą się, pocą w te same prześcieradła, jedzą, a w rzeczywistości tęsknią za czymś. Za Eks. Za swoim wyobrażeniem Eks. Za kimś, kto ich nie chciał."

Stoi za mną  zakrywa mi usta jak... teksty

chuba_chups dodano: 11 stycznia 2016

Stoi za mną, zakrywa mi usta jak próbuję się uśmiechnąć. Idę, idzie za mną. Wracam, ciągnie mnie do pokoju, na łóżko i karze płakać. Przypomina, że jestem słaba, że sobie z niczym nie poradzę... że nie jestem nic warta... piszę mi w myślach najgorsze scenariusze, przyciska do poduszki, karze krzyczeć, karze łkać, przypomina najgorsze chwile, nie widzę jej, a nazywa się depresja.

Wstaje rano  ogarniam się. Śniadań... teksty

chuba_chups dodano: 11 stycznia 2016

Wstaje rano, ogarniam się. Śniadań nigdy nie jem, w pośpiechu wychodzę na autobus. Mijam starszą Panią koło windy, szybko jedne drzwi, drugie. Biegiem na przystanek. Kurwa znów się spóźnił, a takie zimno. Czekam, jest przyjechał. Wsiadam, idę usiąść wyjmuje książkę i zaczynam czytać, no tak ustępuję miejsce starszej Pani. Wysiadam, uczelnia, koleżanki, uśmiech, kolokwium, sesja. Wracam, obiad, serial. Może wyjść pobiegać, no tak nie mam butów... kolacja, kąpiel, łóżko, misiek, serial. Zasypiam. Pomyślałbyś, że posypał mi się świat, bo Jego już nie ma w moim życiu?

I to nie tak  że nie kocham Cię... teksty

chuba_chups dodano: 11 stycznia 2016

I to nie tak, że nie kocham Cię już. Minęło tyle miesięcy... miesięcy bez Ciebie. Może nauczyłam się żyć bez Ciebie? Może sama sobie wmawiam, że tak będzie łatwiej... ale dla kogo? Dla mnie? Dla Ciebie? Jest wiele rzeczy o których chciałabym wykrzyczeć Ci w twarz, ale jesteś już tylko wspomnieniem mojej pierwszej niezapomnianej miłości.

 Kiedyś ktoś mnie zapytał: Co dla... teksty

chuba_chups dodano: 11 stycznia 2016

"Kiedyś ktoś mnie zapytał: Co dla Ciebie w życiu jest najtrudniejsze? Odpowiedziałam, nie wiem. Że chyba nie ma takiej rzeczy. Teraz już umiem odpowiedzieć na to pytanie. Gdy dziś mnie zapytacie co jest dla mnie najtrudniejsze, odpowiem: Najtrudniej w życiu patrzeć jest w oczy ukochanej osoby i widzieć pustkę. Zupełnie nic. Obojętność, zero tęsknoty. Najtrudniej czuć że się ją kocha całą sobą i wiedzieć że bez niej nie można żyć ale ona bez Ciebie jest szczęśliwa. Najtrudniej kochać bez wzajemności. Tak. Tak bym odpowiedziała."

 Trzy miesiące temu powiedziałbym... teksty

chuba_chups dodano: 11 stycznia 2016

"Trzy miesiące temu powiedziałbym, że jeżeli kogoś szczerze kochasz, musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na Ciebie i widzę, jak głęboko się myliłem. Jeżeli kogoś naprawdę kochasz, musisz zrobić wszystko, żeby go zatrzymać."

Za słowem   nieważne  kryją się... teksty

chuba_chups dodano: 4 stycznia 2016

Za słowem " nieważne" kryją się rzeczy najważniejsze.

Pewne kwestię próbujesz... teksty

chuba_chups dodano: 4 stycznia 2016

Pewne kwestię próbujesz przemilczeć, nawet jeśli coś w środku rozpierdala Ci myśli.

Wiedziałam tylko  że muszę żyć... teksty

chuba_chups dodano: 4 stycznia 2016

Wiedziałam tylko, że muszę żyć dalej, muszę być silna i muszę się uśmiechać, bo nikogo nie obchodzi, że posypał mi się świat.

Z miłości leczy tylko śmierć. teksty

chuba_chups dodano: 29 grudnia 2015

Z miłości leczy tylko śmierć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV