głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika chuba_chups

Zaryzykuj. Jesteś młoda piękna ambitna masz przed sobą całe życie. Musisz próbować dużo dawać od siebie. Nawet jeśli czasami okaże się że to niepotrzebne że zmarnowałaś czas że lepiej było w ogóle nie zaczynać. To nic. Upadamy i podnosimy się. Byle do przodu. Cały czas. Trzeba mieć cel i do niego dążyć. Żeby stać się kimś wystarczy ruszyć się z miejsca. Jeden krok choćby ten najmniejszy. Zaczyna się od mały rzeczy a kończy na wielkich. Czasami musisz postawić wszystko na jedną szalę nie szkodzi zrób to. Przegrałaś? Próbuj od nowa tego samego albo czegoś innego. Byleby nie stać w miejscu i nie umrzeć wewnętrznie z własnej beznadziejności.  yezoo

yezoo dodano: 53 minuty temu

Zaryzykuj. Jesteś młoda, piękna, ambitna, masz przed sobą całe życie. Musisz próbować, dużo dawać od siebie. Nawet jeśli czasami okaże się, że to niepotrzebne, że zmarnowałaś czas, że lepiej było w ogóle nie zaczynać. To nic. Upadamy i podnosimy się. Byle do przodu. Cały czas. Trzeba mieć cel i do niego dążyć. Żeby stać się kimś, wystarczy ruszyć się z miejsca. Jeden krok, choćby ten najmniejszy. Zaczyna się od mały rzeczy, a kończy na wielkich. Czasami musisz postawić wszystko na jedną szalę, nie szkodzi, zrób to. Przegrałaś? Próbuj od nowa, tego samego albo czegoś innego. Byleby nie stać w miejscu i nie umrzeć wewnętrznie z własnej beznadziejności. [ yezoo ]

Całuj mnie. Całuj delikatnie tak jak zawsze gdy śpię. Całuj niepewnie tak jak zrobiłeś to pierwszy raz. Natarczywie jakbyśmy mieli nigdy więcej się nie zobaczyć. Długo jak przy każdym powitaniu. Namiętnie jak zawsze gdy jesteśmy sami. Mocno tak jak robisz to gdy jestem na Ciebie zła i nie chce Cie znać.Przelotnie jak przy każdym wspólnym śniadaniu. Pożądliwie jak każdej wspólnej nocy. Całuj usta ręce policzki szyję piersi brzuch uda. Całuj nieustannie jak tylko chcesz ale całuj nie daj mi o nas zapomnieć.

dreambig dodano: 1 tydzień temu

Całuj mnie. Całuj delikatnie, tak jak zawsze, gdy śpię. Całuj niepewnie, tak, jak zrobiłeś to pierwszy raz. Natarczywie, jakbyśmy mieli nigdy więcej się nie zobaczyć. Długo jak przy każdym powitaniu. Namiętnie jak zawsze gdy jesteśmy sami. Mocno, tak jak robisz to, gdy jestem na Ciebie zła i nie chce Cie znać.Przelotnie, jak przy każdym wspólnym śniadaniu. Pożądliwie, jak każdej wspólnej nocy. Całuj usta, ręce, policzki, szyję, piersi, brzuch, uda. Całuj nieustannie, jak tylko chcesz, ale całuj, nie daj mi o nas zapomnieć.

I don't do drugs. I just smoke weed.

chuba_chups dodano: 1 tydzień temu

I don't do drugs. I just smoke weed.

 A zależało mi na nas miało być łatwo a w zamian zmieniłem się w psującego Ci wyjścia na miasto chama. Nie zasługiwałaś na te frustracje. A ja nie chciałem żebyś kiedyś znalazła mnie z dziurą w czaszce.

chuba_chups dodano: 1 tydzień temu

"A zależało mi na nas, miało być łatwo, a w zamian zmieniłem się w psującego Ci wyjścia na miasto chama. Nie zasługiwałaś na te frustracje. A ja nie chciałem żebyś kiedyś znalazła mnie z dziurą w czaszce."

Zawsze bowiem było dla mnie coś całkiem niezrozumiałego gdy się ktoś we mnie zaplątał.

chuba_chups dodano: 1 tydzień temu

Zawsze bowiem było dla mnie coś całkiem niezrozumiałego, gdy się ktoś we mnie zaplątał.

Nie wiadomo co jest gorsze. To że ktoś cię zranił czy to że wierzyłaś że nigdy tego nie zrobi.

chuba_chups dodano: 1 tydzień temu

Nie wiadomo co jest gorsze. To, że ktoś cię zranił, czy to, że wierzyłaś, że nigdy tego nie zrobi.

Zakochiwałam się w czarujących łajdakach Adorowałam niewłaściwych mężczyzn z niewłaściwych powodów. Sama jestem sobie winna. Cierpię na niesforność serca i nieznośne napady lekkomyślności. Jeśli idzie o samokontrole mam luki u podstaw.

chuba_chups dodano: 1 tydzień temu

Zakochiwałam się w czarujących łajdakach, Adorowałam niewłaściwych mężczyzn z niewłaściwych powodów. Sama jestem sobie winna. Cierpię na niesforność serca i nieznośne napady lekkomyślności. Jeśli idzie o samokontrole, mam luki u podstaw.

Bo jedyne co umie robić to zalewać się łzami w ciemnościach. podczas gdy za ścianą wszyscy się dobrze bawią i nikt nie ma pojęcia jak źle się czuję i jak bardzo kogoś przy sobie potrzebuję.

chuba_chups dodano: 1 tydzień temu

Bo jedyne co umie robić to zalewać się łzami w ciemnościach., podczas, gdy za ścianą wszyscy się dobrze bawią i nikt nie ma pojęcia, jak źle się czuję i jak bardzo kogoś przy sobie potrzebuję.

Nie boję się że stracę przyjaciół. Szczerze mam to w dupie. Jeśli ktoś chce odejść z mojego życia to nie jest wart tego żebym za nim biegała i płakała. Boję się że stracę siebie dla fałszywych ludzi. To jest mój największy strach

chuba_chups dodano: 1 tydzień temu

Nie boję się, że stracę przyjaciół. Szczerze mam to w dupie. Jeśli ktoś chce odejść z mojego życia, to nie jest wart tego, żebym za nim biegała i płakała. Boję się, że stracę siebie dla fałszywych ludzi. To jest mój największy strach,

Utrata Ciebie była moim największym zwycięstwem.

chuba_chups dodano: 1 tydzień temu

Utrata Ciebie była moim największym zwycięstwem.

Wiesz jest w nas obojgu coś takiego wyobraźnia poczucie humoru dystans dzielący od wszystkiego co powoduję że z przerażeniem myślę o chwili kiedy zajdziemy się sami w pokoju a z drugiej strony śni mi się że ciebie całuję. Ciągle sobie ciebie wyobrażam aż w głowie się kręci.

chuba_chups dodano: 1 tydzień temu

Wiesz, jest w nas obojgu coś takiego, wyobraźnia, poczucie humoru, dystans dzielący od wszystkiego, co powoduję, że z przerażeniem myślę o chwili kiedy zajdziemy się sami w pokoju, a z drugiej strony śni mi się, że ciebie całuję. Ciągle sobie ciebie wyobrażam, aż w głowie się kręci.

Nauczyłam się że niektórzy ludzie są na zawsze a niektórzy tylko sporadycznie i że nie mam żadnego wpływu na to kto będzie na zawsze a kto od czasu do czasu.

chuba_chups dodano: 1 tydzień temu

Nauczyłam się, że niektórzy ludzie są na zawsze, a niektórzy tylko sporadycznie, i że nie mam żadnego wpływu na to, kto będzie na zawsze, a kto od czasu do czasu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV