głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Wiesz co mogę ci powiedzieć z całkowicie czystym sercem że nie ma ludzi niezastąpionych. Naprawdę. Ani ja ani ty nikt z nas nie jest niezastąpiony. Ludzie prędz

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Wiesz co mogę ci powiedzieć z całkowicie czystym sercem że nie ma ludzi niezastąpionych. Naprawdę. Ani ja ani ty nikt z nas nie jest niezastąpiony. Ludzie prędzej cz
Wiesz co  mogę ci powiedzieć z... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

Wiesz co, mogę ci powiedzieć z całkowicie czystym sercem, że nie ma ludzi niezastąpionych. Naprawdę. Ani ja, ani ty, nikt z nas, nie jest niezastąpiony. Ludzie prędzej czy później znajdą sobie kogoś innego, takiego jak ty, albo lepszego. Albo po prostu innego. Może bardziej… wyluzowanego, cokolwiek to znaczy. Może po prostu zabawniejszego, a może mądrzejszego, a może wprost przeciwnie – o inteligencji lewego buta. Każdego da się zastąpić. Zastąpił ją, zastąpiła jego. Zastąpiłam ją, zastąpię i jego. Zastąpili mnie, zastąpią i ciebie.

To było wtedy  kiedy spała u mnie... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

To było wtedy, kiedy spała u mnie drugi raz. Wstała wcześniej niż ja, bo kiedy wszedłem do kuchni, siedziała już z kawą w ręku, miała lekko mokre włosy, gdzie nie gdzie kropelki wody wsiąkały w moją koszulkę, którą miała na sobie. Jak tak na nią patrzyłem, po prawie nieprzespanej nocy, bez makijażu, z wilgotnymi włosami, widziałem najpiękniejszą dziewczynę, jaką znałem. Nadal jest taka, prawie idealna, z niesamowitym śmiechem i spojrzeniem. Z takim głupim grymasem, kiedy nie chce mi się wyprasować koszuli. Marzenie każdego, tylko że właśnie wtedy zrozumiałem, że Jej nie kocham... Tego wieczora zdradziłem ją po raz pierwszy.

Gdy uszkodzeniu ulega coś  na czym... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

Gdy uszkodzeniu ulega coś, na czym nam zależy, nie możemy oderwać oczu - ani myśli - od szczeliny, pęknięcia, rany. Pierwsza głęboka rysa na nowym samochodzie, pierwsze kłamstwo, na którym łapiemy nowego kochanka, dziura po brakującej czarnej kostce. Wiedzieliśmy, ze to się kiedyś stanie, ale łudziliśmy się nadzieja, ze może jednak nie. Czasem to uszkodzenie można naprawić. Ale nawet wtedy rzeczy nie odzyskają dawnego blasku czy proporcji. Nigdy...

Nie zmuszaj się do robienia czegoś... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

Nie zmuszaj się do robienia czegoś, na co nie masz najmniejszej ochoty. Nigdy. Jeżeli zapragniesz zostawić kogoś na środku ulicy, przejść na drugą stronę i odejść- zrób to.

A żyć możesz tylko dzięki temu... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.

Nie oszukujmy się. Życie każdego z... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

Nie oszukujmy się. Życie każdego z nas może zmienić się wraz z jednym skrzypnięciem drzwi. I nie ważne czy ktoś je przed nami otworzy, czy zamknie.

Nie chcę już więcej czekać ani... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

Nie chcę już więcej czekać ani wierzyć w rzeczy, których nie potwierdza życie.

Wszyscy zrobiliśmy w życiu rzeczy... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

Wszyscy zrobiliśmy w życiu rzeczy, których się wstydzimy. Niektórzy z nas zakochali się w nieodpowiednim mężczyźnie. Niektórzy pozwolili odejść odpowiedniej kobiecie...

To jedna z tych rzeczy o których... teksty

chokoreeto dodano: 13 stycznia 2013

To jedna z tych rzeczy o których ludzie mówią: Nie możesz ruszyć dalej jeżeli nie odpuścisz z przeszłością. Pozwolić odejść to łatwa część. Dopiero ruszenie dalej jest bolesne. Więc czasami walczymy z tym, starając się zachować rzeczy niezmienione.. Rzeczy nie mogą jednak zostać takie same. W pewnym momencie musisz odpuścić.. ruszyć do przodu.. Bo nie ważne jak bardzo jest to bolesne. To jedyna droga do rozwoju.

Nie wolno Ci rozmyślać za dużo.... teksty

chokoreeto dodano: 13 stycznia 2013

Nie wolno Ci rozmyślać za dużo. Wstań, pobiegaj, posprzątaj dom, upiecz ciasto, a potem je zjedz, wsiądź na rower, zadzwoń do przyjaciółki, poczytaj, idź na spacer. Rób wszystko na co masz ochotę, tylko nie rozmyślaj. To Cię niszczy.

..Zamiast tego otrzymałam kolejny... teksty

chokoreeto dodano: 13 stycznia 2013

..Zamiast tego otrzymałam kolejny cios w serce, kolejny przyklejony plaster, który non stop się odkleja.

Wszystko sprowadza się do ostatniej... teksty

chokoreeto dodano: 13 stycznia 2013

Wszystko sprowadza się do ostatniej osoby, o której myślisz przed snem. Właśnie tam jest twoje serce. Niestety...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV