głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto i kiedy zobaczyłam jak patrzysz w inne oczy wódka z mojego stolika zniknęła najszybciej. Próbowałam sobie wmówić że już nic do Ciebie nie czuję z każdym kolejny

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
i kiedy zobaczyłam jak patrzysz w inne oczy wódka z mojego stolika zniknęła najszybciej. Próbowałam sobie wmówić że już nic do Ciebie nie czuję z każdym kolejnym ki
i kiedy zobaczyłam jak patrzysz w... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

i kiedy zobaczyłam jak patrzysz w inne oczy wódka z mojego stolika zniknęła najszybciej. Próbowałam sobie wmówić, że już nic do Ciebie nie czuję, z każdym kolejnym kieliszkiem wydawało się to łatwiejsze. I wódka, była wtedy jak tlen.

może i znajdę męża  może będę... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

może i znajdę męża, może będę miała rodzinę, może nawet psa i dom z ogródkiem, ale nigdy nie zapomnę chwil spędzonych z Tobą. Nie ma co ukrywać jesteś miłością mojego życia. I mogę nawet nie mieć tego wszystkiego - chcę tylko Ciebie. A jeżeli przyszłość nie należy do nas - cofnijmy się do przeszłości, nawet na ułamek sekundy.

Gwałtownie potrzebowała wódki.... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

Gwałtownie potrzebowała wódki. Albo paru wódek. Albo pięknego, silnego, milczącego mężczyzny, z którym kochałaby się do utraty przytomności..

Nie ingeruj w moje życie. Chce... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

Nie ingeruj w moje życie. Chce płakać - będę płakała. Chcę byc sama - będę sama. Chcę krzyczeć - będę krzyczała. Jeżeli będę miała kaprys, wyjdę z domu o 3:03 w nocy i będę śpiewać pod oknami, że znowu mi nie wyszło. Tak, jestem egoistką. i co ci do tego ?

A teraz leżąć na łóżku i... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

A teraz leżąć na łóżku i wpatrując się w sufit, zastanawiam się, dlaczego zachowuje się jak rozpieszczony dzieciak, który ma wszystko, a jednak ciągle czegoś mu brakuje - brakuje mu tej cholernej, pierdolonej miłości.

 Dlaczego nie potrafię kopnąć Cię... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

-Dlaczego nie potrafię kopnąć Cię w dupę i powiedzieć 'spierdalaj' ? -Bo mam fajny tyłek ?

Musisz być silna. Zagryzaj wargi.... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

Musisz być silna. Zagryzaj wargi. Zaciskaj pięści. Tłum krzyk, kładąc na głowę poduszkę. Rzucaj doniczkami z okna na przechodniów, żeby odreagować. Ale nie płacz. Nigdy nie wolno Ci uronić łzy. Nie wolno Ci pokazać słabości.

w przyszłości zostanę policjantką... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

w przyszłości zostanę policjantką, chociaż miałam całkiem inne plany. ale zostanę nią, zrobię Ci na złość. podejdę wtedy do Ciebie, uśmiechnę się ironicznie i zakuję w kajdanki. dożywocie masz jak w banku. odcierpisz to wszystko, co narobiłeś kilka lat temu tej małej, bezbronnej, zakochanej w Tobie na śmierć, dziewczynce .

nie miej pretensji jeśli któregoś... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

nie miej pretensji jeśli któregoś dnia pocałuję Cię albo uderzę w twarz . prowokujesz mnie do obydwu rzeczy .

Kłamie. Codziennie. Okłamuje siebie... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

Kłamie. Codziennie. Okłamuje siebie i wszystkich że jest dobrze. Uśmiecham się chociaż w środku rozpierdala mnie na najmniejsze cząsteczki jakie tylko istnieją. Wieczorami jest najgorzej. Gdy wszystko ucichnie, ostatnie: Paa na gg. Zostaję sama z myślami, wtedy wszystko wraca. Nie próbuję tego zatrzymać bo wiem że nie dałabym rady. Staram się wiesz ? Ale jestem tylko zwykłą dziewczyną zranioną zbyt wiele razy.

Znasz to uczucie  że jesteś w... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

Znasz to uczucie, że jesteś w jakimś miejscu i pytasz sam siebie, co tu robisz? Ze mną jest tak cały czas, skręca mnie, żeby sobie pójść. Z każdego miejsca, w którym jestem, do innego. To nie ma końca.

Nie wierze już w szczęśliwe... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2013

Nie wierze już w szczęśliwe zakończenia, nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia. Nie wierzę w przyjaźń do końca życia. Dorosłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV