głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Gwałtownie potrzebowała wódki. Albo paru wódek. Albo pięknego silnego milczącego mężczyzny z którym kochałaby się do utraty przytomności.. Nie ingeruj w moje ży

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Gwałtownie potrzebowała wódki. Albo paru wódek. Albo pięknego silnego milczącego mężczyzny z którym kochałaby się do utraty przytomności..
Gwałtownie potrzebowała wódki.... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

Gwałtownie potrzebowała wódki. Albo paru wódek. Albo pięknego, silnego, milczącego mężczyzny, z którym kochałaby się do utraty przytomności..

Nie ingeruj w moje życie. Chce... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

Nie ingeruj w moje życie. Chce płakać - będę płakała. Chcę byc sama - będę sama. Chcę krzyczeć - będę krzyczała. Jeżeli będę miała kaprys, wyjdę z domu o 3:03 w nocy i będę śpiewać pod oknami, że znowu mi nie wyszło. Tak, jestem egoistką. i co ci do tego ?

A teraz leżąć na łóżku i... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

A teraz leżąć na łóżku i wpatrując się w sufit, zastanawiam się, dlaczego zachowuje się jak rozpieszczony dzieciak, który ma wszystko, a jednak ciągle czegoś mu brakuje - brakuje mu tej cholernej, pierdolonej miłości.

 Dlaczego nie potrafię kopnąć Cię... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

-Dlaczego nie potrafię kopnąć Cię w dupę i powiedzieć 'spierdalaj' ? -Bo mam fajny tyłek ?

Musisz być silna. Zagryzaj wargi.... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

Musisz być silna. Zagryzaj wargi. Zaciskaj pięści. Tłum krzyk, kładąc na głowę poduszkę. Rzucaj doniczkami z okna na przechodniów, żeby odreagować. Ale nie płacz. Nigdy nie wolno Ci uronić łzy. Nie wolno Ci pokazać słabości.

w przyszłości zostanę policjantką... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

w przyszłości zostanę policjantką, chociaż miałam całkiem inne plany. ale zostanę nią, zrobię Ci na złość. podejdę wtedy do Ciebie, uśmiechnę się ironicznie i zakuję w kajdanki. dożywocie masz jak w banku. odcierpisz to wszystko, co narobiłeś kilka lat temu tej małej, bezbronnej, zakochanej w Tobie na śmierć, dziewczynce .

nie miej pretensji jeśli któregoś... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

nie miej pretensji jeśli któregoś dnia pocałuję Cię albo uderzę w twarz . prowokujesz mnie do obydwu rzeczy .

Kłamie. Codziennie. Okłamuje siebie... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

Kłamie. Codziennie. Okłamuje siebie i wszystkich że jest dobrze. Uśmiecham się chociaż w środku rozpierdala mnie na najmniejsze cząsteczki jakie tylko istnieją. Wieczorami jest najgorzej. Gdy wszystko ucichnie, ostatnie: Paa na gg. Zostaję sama z myślami, wtedy wszystko wraca. Nie próbuję tego zatrzymać bo wiem że nie dałabym rady. Staram się wiesz ? Ale jestem tylko zwykłą dziewczyną zranioną zbyt wiele razy.

Znasz to uczucie  że jesteś w... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2013

Znasz to uczucie, że jesteś w jakimś miejscu i pytasz sam siebie, co tu robisz? Ze mną jest tak cały czas, skręca mnie, żeby sobie pójść. Z każdego miejsca, w którym jestem, do innego. To nie ma końca.

Nie wierze już w szczęśliwe... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2013

Nie wierze już w szczęśliwe zakończenia, nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia. Nie wierzę w przyjaźń do końca życia. Dorosłam.

‎ Prawdziwej przyjaźni nie można... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2013

‎"Prawdziwej przyjaźni nie można budować na litości i trzymaniu się kogoś tylko po to, żeby nie utonąć".

Nagle zdajesz sobie sprawę  że to... teksty

chokoreeto dodano: 24 stycznia 2013

Nagle zdajesz sobie sprawę, że to już koniec. Naprawdę. Nie ma drogi powrotnej, jest Ci żal. Próbujesz sobie przypomnieć kiedy to wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześnie, o wiele za wcześnie. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że nic nie zdarza się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo. Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV