głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Gdybym zniknęła tak z dnia na dzień. Urwałabym kontakt z wszystkimi tak po prostu ich olała wątpię żeby ktokolwiek zauważył żeby moje odejście wzbudziło w kimś

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Gdybym zniknęła tak z dnia na dzień. Urwałabym kontakt z wszystkimi tak po prostu ich olała wątpię żeby ktokolwiek zauważył żeby moje odejście wzbudziło w kimś niepo
Gdybym zniknęła tak z dnia na... teksty

chokoreeto dodano: 24 stycznia 2013

Gdybym zniknęła tak z dnia na dzień. Urwałabym kontakt z wszystkimi, tak po prostu ich olała, wątpię, żeby ktokolwiek zauważył, żeby moje odejście wzbudziło w kimś niepokój, strach, czy smutek. Byłoby to tak samo mało ważne dla innych, jak ominięcie ślimaka na chodniku.

Nie rozumiem ludzi  którzy sami ze... teksty

chokoreeto dodano: 24 stycznia 2013

Nie rozumiem ludzi, którzy sami ze mnie zrezygnowali, odepchnęli mnie i zerwali kontakty, a potem wracają i są zdziwieni,że już na nich nie czekam.

legenda głosi  że pewnego dnia... teksty

chokoreeto dodano: 24 stycznia 2013

legenda głosi ,że pewnego dnia zakocham się z wzajemnością. OBY.

przyjaciele   nie zastąpiona banda... teksty

chokoreeto dodano: 22 stycznia 2013

przyjaciele ; nie zastąpiona banda debili , którzy co dzień dają kolejną pierdoloną nadzieję że jednak da się żyć .

Gdybym mógła  gdybym tak mógła... teksty

chokoreeto dodano: 15 stycznia 2013

Gdybym mógła, gdybym tak mógła wydrzeć sobie serce, i odrzucić serce, i być bez serca - byłoby mi lepiej, dużo lepiej, byłoby najlepiej...

Gdybym mógł  gdybym tak mógł... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

Gdybym mógł, gdybym tak mógł wydrzeć sobie serce, i odrzucić serce, i być bez serca - byłoby mi lepiej, dużo lepiej, byłoby najlepiej...

Najbardziej zniszczyli mnie Ci... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

Najbardziej zniszczyli mnie Ci, którzy powinni być podporą.

Nawet nie chce mi się ubrać. Nie... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

Nawet nie chce mi się ubrać. Nie mogę sobie wyobrazić, że w ogóle będzie jakiś dalszy ciąg. Nie wiem co z sobą zrobię. Zdaje mi się, że tak już zostanę w łóżku i będę spać, spać, spać.

Możesz nawet 2000 razy powiedzieć... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

Możesz nawet 2000 razy powiedzieć głośno i wyraźnie że Ci nie zależy, ale w głębi serca wciąż jest tak samo.

Nie chcę faceta  który zapuka do... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

Nie chcę faceta, który zapuka do mojego serca, niepewnie zapyta czy może wejść i przeprosi za to, że a nuż przeszkadza. Chcę takiego, który wpadnie trzaskając drzwiami, z włosami w nieładzie, błyskiem w oku i fajką w ustach. Chcę kogoś, kto dając mi szczęście, trochę namiesza. Rozkocha mnie w sobie, a kolejną kłótnią oderwie jakiś fragment mięśnia, którego tym razem ani mostek, ani żebra, nie ochronią.

Wiesz co  mogę ci powiedzieć z... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

Wiesz co, mogę ci powiedzieć z całkowicie czystym sercem, że nie ma ludzi niezastąpionych. Naprawdę. Ani ja, ani ty, nikt z nas, nie jest niezastąpiony. Ludzie prędzej czy później znajdą sobie kogoś innego, takiego jak ty, albo lepszego. Albo po prostu innego. Może bardziej… wyluzowanego, cokolwiek to znaczy. Może po prostu zabawniejszego, a może mądrzejszego, a może wprost przeciwnie – o inteligencji lewego buta. Każdego da się zastąpić. Zastąpił ją, zastąpiła jego. Zastąpiłam ją, zastąpię i jego. Zastąpili mnie, zastąpią i ciebie.

To było wtedy  kiedy spała u mnie... teksty

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2013

To było wtedy, kiedy spała u mnie drugi raz. Wstała wcześniej niż ja, bo kiedy wszedłem do kuchni, siedziała już z kawą w ręku, miała lekko mokre włosy, gdzie nie gdzie kropelki wody wsiąkały w moją koszulkę, którą miała na sobie. Jak tak na nią patrzyłem, po prawie nieprzespanej nocy, bez makijażu, z wilgotnymi włosami, widziałem najpiękniejszą dziewczynę, jaką znałem. Nadal jest taka, prawie idealna, z niesamowitym śmiechem i spojrzeniem. Z takim głupim grymasem, kiedy nie chce mi się wyprasować koszuli. Marzenie każdego, tylko że właśnie wtedy zrozumiałem, że Jej nie kocham... Tego wieczora zdradziłem ją po raz pierwszy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV