głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto “czasem gdy zjem coś słodkiego boli mnie ząb. czwórka. gdy poznam kogoś i pozwolę sobie na uczucie prędzej czy później boli mnie serce. prawa komora. cholera. W

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
“czasem gdy zjem coś słodkiego boli mnie ząb. czwórka. gdy poznam kogoś i pozwolę sobie na uczucie prędzej czy później boli mnie serce. prawa komora. cholera.
“czasem gdy zjem coś słodkiego... teksty

chokoreeto dodano: 28 luty 2013

“czasem, gdy zjem coś słodkiego boli mnie ząb. czwórka. gdy poznam kogoś i pozwolę sobie na uczucie, prędzej czy później boli mnie serce. prawa komora. cholera.

Walentynki są tanią i... teksty

chokoreeto dodano: 26 luty 2013

Walentynki są tanią i ki­czo­wa­tą umową spo­łecz­ną, za­wią­za­ną w taj­nym spi­sku za­war­tym po­mię­dzy wy­twór­ca­mi obrzy­dli­wych kar­tek pocz­to­wych o ko­lo­rze ka­fel­ków w bur­de­lo­wej ła­zien­ce, pro­du­cen­ta­mi ko­me­dii ro­man­tycz­nych, kwia­cia­rza­mi oraz ma­na­ge­men­tem Jen­ni­fer Ani­ston. Ku­puj­my sobie kwia­ty co­dzien­nie, na­praw­dę. A przy­naj­mniej czę­ściej niż raz w roku, i nie czter­na­ste­go lu­te­go.

Przeszła kurs przygotowawczy do... teksty

chokoreeto dodano: 26 luty 2013

Przeszła kurs przygotowawczy do bycia piękną suką i wyszła z niego z wyróżnieniem, dyplomem z różową bransoletką jako prezentem dla prymuski.

Kurwa jasna jak bardzo jak bardzo... teksty

chokoreeto dodano: 26 luty 2013

Kurwa jasna, jak bardzo, jak bardzo, ale to jak bardzo, jak katastrofalnie bardzo chcę się z nią teraz kochać. Uciekajmy z tej pieprzonej szopki, wybierzmy najtańszy z cywilizowanych scenariuszy, znajdźmy czystą pościel, wannę, kupmy w dyskoncie najtańsze zapachowe świeczki, umyjmy się, wytrzeźwiejmy, wypijmy tylko butelkę bułgarskiego półwytrawnego za osiem złotych i wtedy to zróbmy, niech to trwa wieczność, i niech to będzie czymś większym niż seks i większym niż życie. — Zrób mi jakąś krzywdę, Żulczyk.

w sumie kurwa  pauza  to cię... teksty

chokoreeto dodano: 26 luty 2013

w sumie, kurwa - pauza - to cię trochę nie rozumiem

Cholera ... Cholera do kwadratu... teksty

chokoreeto dodano: 26 luty 2013

Cholera (...) Cholera do kwadratu (...) Cholera do sześcianu. — 50 twarzy Greya

“Opłakuję coś czego nigdy nie... teksty

chokoreeto dodano: 26 luty 2013

“Opłakuję coś, czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei, przeklętych marzeń i oczekiwań. — 50 Shades of Grey

Wódka doskonale leczy samotność i... teksty

chokoreeto dodano: 26 luty 2013

Wódka doskonale leczy samotność i złamane serca, ale konkretnej odpowiedzi nigdy nie udziela.

To tęsknota za miłością... teksty

chokoreeto dodano: 26 luty 2013

To tęsknota za miłością, bezwarunkową, naturalną i spontaniczną, tęsknota za prostym zachwytem sobą, głębokim fizycznym i psychicznym zadowoleniem z faktu, że się po prostu jest.

Nie obiecuję ci że zapomnisz.... teksty

chokoreeto dodano: 25 luty 2013

Nie obiecuję ci, że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz, ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz, by pocałować człowieka, który zastąpi jego miejsce. Nie obiecuję ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem.. Obiecuję ci, że nauczysz się żyć bez niego.

musisz być silna bo nikogo nie... teksty

chokoreeto dodano: 25 luty 2013

musisz być silna, bo nikogo nie obchodzi że posypał Ci się świat, straciłaś kontrolę nad łzami, i nie dajesz rady ich zatrzymać.

Chcę romansu jak z Pamiętnika... teksty

chokoreeto dodano: 25 luty 2013

Chcę romansu jak z Pamiętnika, miłości takiej jak w Romeo i Julii, historii takiej jak w Szkole uczuć...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV