głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Najgorzej jest w momentach w których siedzisz jesz tonami czekoladę wypalasz milion papierosów i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Najgorzej jest w momentach w których siedzisz jesz tonami czekoladę wypalasz milion papierosów i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogo
Najgorzej jest w momentach  w... teksty

chokoreeto dodano: 14 marca 2013

Najgorzej jest w momentach, w których siedzisz, jesz tonami czekoladę, wypalasz milion papierosów i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogokolwiek. To się nazywa samotność, której nie jesteś w stanie przezwyciężyć. Włączasz tę samą piosenkę po raz setny i nie widzisz sensu w kilku następnych godzinach, czasami nawet i dniach. '

I znów dostanę sms'a o północy z... teksty

chokoreeto dodano: 14 marca 2013

I znów dostanę sms'a o północy z informacją od Ciebie, że jesteś na imprezie i żebym się nie martwiła. Odpowiem Ci, że nie będę się martwić jeśli obiecasz, że będziesz się pilnował. Kończę życząc Ci udanej zabawy z nadzieją, że będzie to Twoja najgorsza impreza . . cisza, telefon milczy, a ja czekam na wiadomość o treści : 'nie będzie udana,bo nie jesteś przy mnie' Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

  Twój foch potrwa góra dwa dnii .... teksty

chokoreeto dodano: 14 marca 2013

- Twój foch potrwa góra dwa dnii . - a chcesz się założyć ? - nie mam o co ! oboje wiemy, że beze mnie nie wytrzymasz ! że nie będziesz mógł zasnąć . że dziś przyjedziesz i będziesz błagał o tym bym się odezwała . spójrz na to z innej perspektywy . po prostu nie umiesz beze mnie żyć .

Rozregulowałeś mnie zupełnie. I... teksty

chokoreeto dodano: 12 marca 2013

Rozregulowałeś mnie zupełnie. I nic już nie jest na swoim miejscu.

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy... teksty

chokoreeto dodano: 12 marca 2013

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas, chociaż raz powiedział "nie", wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak". Każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy - przecież jesteśmy tylko ludźmi. ”

Nieprawda  że czas leczy rany i... teksty

chokoreeto dodano: 12 marca 2013

Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść .

Potrzebuję mężczyzny takiego jak... teksty

chokoreeto dodano: 12 marca 2013

Potrzebuję mężczyzny takiego jak Ty, więc albo znajdź mi go, albo ożeń się ze mną. ”

Wszystkim się wydaje  że tylko... teksty

chokoreeto dodano: 12 marca 2013

Wszystkim się wydaje, że tylko delikatne, słabe kobiety potrzebują silnych mężczyzn. Brednie. Chciałabym poznać kogoś o silniejszym charakterze od mojego. Kogo nie zdominuję. Kogoś kto nie będzie mnie pytał o zdanie, kto powie mi, że będzie tak jak on chce i już. Faceta który szybciej wyniesie mnie na rękach z domu niż pozwoli mi w nim siedzieć. Kogoś kto zdejmie ze mnie obowiązek decydowania o wszystkim. Mężczyznę który powie 'Jesteś MOJĄ kobietą'. A ja po prostu będę. ”

Czasami płaczemy z bezsilności  a... teksty

chokoreeto dodano: 12 marca 2013

Czasami płaczemy z bezsilności, a czasami dlatego że po raz kolejny popełniamy ten sam błąd.

Nie myśl o tym  jak długą drogę... teksty

chokoreeto dodano: 12 marca 2013

Nie myśl o tym, jak długą drogę masz przed sobą. Nie mierz odległości między startem a metą. Takie rachuby powstrzymają cię przed zrobieniem następnego małego kroczku. Jeśli chcesz zrzucić 20 kilogramów, zamawiasz sałatkę zamiast frytek. Jeśli chcesz być lepszym przyjacielem, odbierasz telefon, zamiast go wyciszać. Jeśli chcesz napisać powieść, siadasz i zaczynasz od jednego akapitu. Boimy się poważnych zmian, ale zazwyczaj mamy dość odwagi, żeby zrobić następny, właściwy krok. Jeden nie-wielki krok, a potem kolejny. To wystarczy, żeby wychować dziecko, zdobyć dyplom, napisać książkę, spełnić swoje najśmielsze marzenia. Jaki powinien być Twój następny, właściwy krok? Nieważne, o co chodzi – po prostu zrób to. ”

A wiosną znów zakocham się  W... teksty

chokoreeto dodano: 12 marca 2013

A wiosną znów zakocham się W niewłaściwym mężczyźnie.

Mężczyźni mówią: Kobiety  nie... teksty

chokoreeto dodano: 12 marca 2013

Mężczyźni mówią: Kobiety, nie bierzcie na poważnie, gdy biegamy za wami. Biegamy też za piłką nożną i wykopujemy ją dalej. Na co kobiety odpowiadają: Mężczyźni, nie bierzcie na poważnie, gdy mówimy wam, że się w was zakochałyśmy, ponieważ zakochujemy się również w butach, a mimo to kupujemy sobie na wszelki wypadek kolejnych 15 par.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV