głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto To chujowe że mamy tylu znajomych a nawet przyjaciół a tak naprawdę nie mamy nikogo.. Kolejna noc płaczu? Tak na pewno. Dobrze że nic o tym nie wiesz. Tak jest

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
To chujowe że mamy tylu znajomych a nawet przyjaciół a tak naprawdę nie mamy nikogo.. Kolejna noc płaczu? Tak na pewno. Dobrze że nic o tym nie wiesz. Tak jest lepie
To chujowe  że mamy tylu znajomych... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

To chujowe, że mamy tylu znajomych, a nawet przyjaciół, a tak naprawdę nie mamy nikogo.. Kolejna noc płaczu? Tak, na pewno. Dobrze, że nic o tym nie wiesz. Tak jest lepiej, lepiej dla Ciebie.

 …  Rosła we mnie rozpacz... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

[…] Rosła we mnie rozpacz, zatykała mi klatkę piersiową tak, jak kłaki zatykają filtr od odkurzacza, rozpychała mi przełyk, właziła do ust.

na pewno znasz takie noce  ten... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,w którym każda myśl waży grubo ponad tonę.

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość

jest źle kurwa. teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

jest źle kurwa.

Na sercu kamień  z ust cisza. Znów... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Na sercu kamień, z ust cisza. Znów się nie znamy i mijamy wśród pytań.

Znowu zostałam sama. Chociaż  nie.... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Znowu zostałam sama. Chociaż, nie. Wtedy też byłam sama, tylko myśli miałam cieplejsze.

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad tym pytaniem. Czy żyjesz? Siedzisz wieczorem sama w pokoju, słuchasz dobijających piosenek i myślisz o tym co wydarzyło się w ciągu dnia, kilku dni, tygodnia lub miesięcy? W dzień chodzisz uśmiechnięta , ale tak naprawdę to tylko perfekcyjna gra pozorów? Odliczasz godziny do końca dnia, zachodu słońca? Wieczorem ból rozrywa Twoje serce i obolałą duszę?

Chcę tylko czuć  że cię mam przy... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Chcę tylko czuć, że cię mam przy sobie

Zabrakło Ciebie i nagle dni stały... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Zabrakło Ciebie i nagle dni stały się tak mocno szare. Wszystkie barwy wyblakły, straciły swój sens. Wszystko straciło sens poczynając od porannej kawy a kończąc na moim życiu. Ale popatrz, minęło tyle miesięcy, a ja nadal żyję. Cały czas udaje, uśmiecham się, ale żyję.

Sekret szczęścia  a przynajmniej... teksty

chokoreeto dodano: 5 kwietnia 2013

Sekret szczęścia, a przynajmniej spokoju, leży w tym, żeby wyeliminować romantyczną miłość z życia, bo to ona sprawia, że człowiek cierpi. Tak żyje się spokojniej i lepiej się bawi, zapewniam cię.

Obiecaj mi  że pewnego dnia... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2013

Obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku. Jeść śniadanie w jednej kuchni. Parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzespanej nocy. Dawać sobie całusa przed wyjściem. Dzwonić do siebie tysiąc razy wtedy, gdy jesteśmy osobno, a potem znów wracać do siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV