głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Jedno z gorszych uczuć? Niepewność co do uczuć drugiej osoby. Każda chwila ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy lecz szacun

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Jedno z gorszych uczuć? Niepewność co do uczuć drugiej osoby.
Jedno z gorszych uczuć? Niepewność... teksty

chokoreeto dodano: 20 kwietnia 2013

Jedno z gorszych uczuć? Niepewność, co do uczuć drugiej osoby.

Każda chwila ma swój koniec.... teksty

chokoreeto dodano: 20 kwietnia 2013

Każda chwila ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz szacunku do samego siebie. Niech teraz ktoś zawalczy o Ciebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś..

Koniec czegoś jest zawsze... teksty

chokoreeto dodano: 20 kwietnia 2013

Koniec czegoś jest zawsze przeżywany i uświadamiany ze spowolnieniem. Najpierw, przychodzi czarna plama, która rozchodzi się po głowie, unieruchamiając myśli, a potem ta plama przybiera postać wielkiej dziury, jakby ktoś Ci wyrwał kawałek tej materii, z której jesteś stworzony i wrzucił w przepaść bez dna. Czujesz, że to, co Tobie odebrano, jest gdzieś w Tobie, ale nie jesteś w stanie tego wydobyć, bo to wpadło w tę wielką dziurę. I ta dziura zostaje na zawsze. We mnie wiele powstało takich dziur. Najgorsze, że wiem, co w nich jest, ale już nigdy nie będę mogła tego odzyskać.

oficjalnie mam dość.   nie znam... teksty

chokoreeto dodano: 20 kwietnia 2013

oficjalnie mam dość. nie znam drugiej tak niepewnej, niezdecydowanej, naiwnej, wyolbrzymiającej każdy najmniejszy szczegół, wszystko analizującej, płaczliwej i przewrażliwionej na swoim punkcie osoby jak ja. weź się jebnij dziewczynko w główkę, przestań planować i zacznij coś robić, bo mam cię już dosyć. — chcę być normalna..

I to było bardziej niż pewne  że... teksty

chokoreeto dodano: 13 kwietnia 2013

I to było bardziej niż pewne, że to wszystko jebnie. I jebło. A ja runęłam razem z tym. Spadłam w otchłań i nie potrafię się odnaleźć. Nie umiem się po tym wszystkim podnieść. I obawiam się, że sama sobie już nie poradzę tak jak dawniej. Bo jest trudniej niż było.

http:  www.youtube.com... teksty

chokoreeto dodano: 13 kwietnia 2013

http://www.youtube.com/watch?v=Dffg0f0ilWQ 3czwarte sukcesu - Nie rozumiem Cię (+Dziku,Kovu,Rudolf,Mario) (muz.Nowik)

Zapomnę. Ale weź mi obiecaj  że... teksty

chokoreeto dodano: 13 kwietnia 2013

Zapomnę. Ale weź mi obiecaj, że już nie wrócisz. żebym mogła zapomnieć tak na stałe, bez opamiętania, tak jak smak mojej ulubionej czekolady będzie mi to sprawiać wiele trudności, ale uda mi się.ponowne jej spróbowanie przypomni mi smak. Twój powrót przypomni mi miłość.

http:  www.youtube.com... teksty

chokoreeto dodano: 13 kwietnia 2013

no men  no cry. no men  no love. teksty

chokoreeto dodano: 13 kwietnia 2013

no men, no cry. no men, no love.

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuję Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.

upadasz i próbujesz się podnieść... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

upadasz i próbujesz się podnieść, znów chcesz naprawić wszystko co zdarzyło się nie z Twojej winy, cierpisz bardziej niż nie jeden zabójca serc , to wszystko po to aby udowodnić jak bardzo nie potrafisz honorowo przegrać walki.

Chyba mogę stwierdzić  że mnie... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Chyba mogę stwierdzić, że mnie zniszczyłeś. Zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz. Stałam się wrakiem człowieka, ale mimo wszystko wciąż Cię kocham i mi zależy, chujowo nieprawdaż?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV