głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Ile trzeba tego zeżreć żeby nie chcieć umrzeć? Kiedy ktoś nie docenia Twojej obecności pozwól mu poczuć jak to jest bez Ciebie. To że czasami płacze nie znaczy

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Ile trzeba tego zeżreć żeby nie chcieć umrzeć?
Ile trzeba tego zeżreć  żeby nie... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Ile trzeba tego zeżreć, żeby nie chcieć umrzeć?

Kiedy ktoś nie docenia Twojej... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Kiedy ktoś nie docenia Twojej obecności, pozwól mu poczuć, jak to jest bez Ciebie.

To  że czasami płacze nie znaczy ze... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

To, że czasami płacze nie znaczy ze jestem słaba... To, że zawsze się uśmiecham nie znaczy, że nie jestem szczęśliwa... To, że marze nie znaczy, że nie patrze realnie... To, że kocham za mocno nie znaczy, że można mnie ranić

przyjaciel to ktoś kto potrafi... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

przyjaciel to ktoś kto potrafi dostrzec prawdę nawet pod gęsto wytuszowanymi rzęsami i pod grubo warstwą pudru, która ledwo radzi sobie z zamaskowaniem podkrążonych oczu. przyjaciel to ktoś kto będzie przy Tobie mimo wszystko. zawsze. o każdej godzinie i o każdej porze dnia. przyjaciel to ktoś kto będzie potrafił odwołać wymarzoną wizytę u kosmetyczki lub będzie w stanie wyjść w środku meczu i przyjść do Ciebie. to ktoś kto przytuli i wesprze krzycząc że masz ogarnąć dupę i walczyć.

Nie zapomniałam do dziś.... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci, nienawidziłam jej, chciałam ją zniszczyć, zabić, pogrzebać, z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej, a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy, że przestała boleć. Najbardziej boli przed drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki, którą razem słuchaliśmy, gdy ktoś wymieni tytuł filmu, o którym rozmawialiśmy, gdy poczuję zapach perfum, których używał, gdy gdzieś usłyszę jego imię, wciąż tak bliskie i ukochane..

Znowu zaczyna się to samo? Błagam nie! teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Znowu zaczyna się to samo? Błagam nie!

Czasem nie mówię nikomu jak... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć.

Czasem tak ciężko jest komuś... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Czasem tak ciężko jest komuś powiedzieć, że go się bardzo potrzebuje.

To chujowe  że mamy tylu znajomych... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

To chujowe, że mamy tylu znajomych, a nawet przyjaciół, a tak naprawdę nie mamy nikogo.. Kolejna noc płaczu? Tak, na pewno. Dobrze, że nic o tym nie wiesz. Tak jest lepiej, lepiej dla Ciebie.

 …  Rosła we mnie rozpacz... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

[…] Rosła we mnie rozpacz, zatykała mi klatkę piersiową tak, jak kłaki zatykają filtr od odkurzacza, rozpychała mi przełyk, właziła do ust.

na pewno znasz takie noce  ten... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,w którym każda myśl waży grubo ponad tonę.

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

chokoreeto dodano: 12 kwietnia 2013

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV