głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Najebmy się i zapomnijmy że jutro w ogóle istnieje. Jesteśmy ludźmi którzy budują kochają męczą się nienawidzą w imię tego co już osiągnęliśmy czego dokonamy ju

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Najebmy się i zapomnijmy że jutro w ogóle istnieje.
Najebmy się i zapomnijmy  że jutro... teksty

chokoreeto dodano: 3 maja 2013

Najebmy się i zapomnijmy, że jutro w ogóle istnieje.

Jesteśmy ludźmi  którzy budują... teksty

chokoreeto dodano: 20 kwietnia 2013

Jesteśmy ludźmi, którzy budują, kochają, męczą się, nienawidzą w imię tego, co już osiągnęliśmy, czego dokonamy jutro, co stworzymy pojutrze. [...] Świat jest dziś wielkim ogniem i małe serduszka stopią się w nim jak grudki ołowiu. Pieśnią jest chyba samo życie. — Marek Hłasko - "Po prostu" nr 23 z 1955 r.

Teraz pragnęłam tylko wrócić do... teksty

chokoreeto dodano: 20 kwietnia 2013

Teraz pragnęłam tylko wrócić do domu i ukryć się przed światem, uwolnić od presji i konieczności udawania, że czuję się świetnie, podczas gdy było dokładnie na odwrót. — Sylvia Day, Dotyk Crossa

Pięknie byłoby  gdyby móc... teksty

chokoreeto dodano: 20 kwietnia 2013

Pięknie byłoby, gdyby móc bezproblemowo zasypiać. Dobrze byłoby, kiedy myśli i marzenia, które kłębią się w głowie i nie pozwalają spać - nagle zniknęły.

Jedno z gorszych uczuć? Niepewność... teksty

chokoreeto dodano: 20 kwietnia 2013

Jedno z gorszych uczuć? Niepewność, co do uczuć drugiej osoby.

Każda chwila ma swój koniec.... teksty

chokoreeto dodano: 20 kwietnia 2013

Każda chwila ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz szacunku do samego siebie. Niech teraz ktoś zawalczy o Ciebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś..

Koniec czegoś jest zawsze... teksty

chokoreeto dodano: 20 kwietnia 2013

Koniec czegoś jest zawsze przeżywany i uświadamiany ze spowolnieniem. Najpierw, przychodzi czarna plama, która rozchodzi się po głowie, unieruchamiając myśli, a potem ta plama przybiera postać wielkiej dziury, jakby ktoś Ci wyrwał kawałek tej materii, z której jesteś stworzony i wrzucił w przepaść bez dna. Czujesz, że to, co Tobie odebrano, jest gdzieś w Tobie, ale nie jesteś w stanie tego wydobyć, bo to wpadło w tę wielką dziurę. I ta dziura zostaje na zawsze. We mnie wiele powstało takich dziur. Najgorsze, że wiem, co w nich jest, ale już nigdy nie będę mogła tego odzyskać.

oficjalnie mam dość.   nie znam... teksty

chokoreeto dodano: 20 kwietnia 2013

oficjalnie mam dość. nie znam drugiej tak niepewnej, niezdecydowanej, naiwnej, wyolbrzymiającej każdy najmniejszy szczegół, wszystko analizującej, płaczliwej i przewrażliwionej na swoim punkcie osoby jak ja. weź się jebnij dziewczynko w główkę, przestań planować i zacznij coś robić, bo mam cię już dosyć. — chcę być normalna..

I to było bardziej niż pewne  że... teksty

chokoreeto dodano: 13 kwietnia 2013

I to było bardziej niż pewne, że to wszystko jebnie. I jebło. A ja runęłam razem z tym. Spadłam w otchłań i nie potrafię się odnaleźć. Nie umiem się po tym wszystkim podnieść. I obawiam się, że sama sobie już nie poradzę tak jak dawniej. Bo jest trudniej niż było.

http:  www.youtube.com... teksty

chokoreeto dodano: 13 kwietnia 2013

http://www.youtube.com/watch?v=Dffg0f0ilWQ 3czwarte sukcesu - Nie rozumiem Cię (+Dziku,Kovu,Rudolf,Mario) (muz.Nowik)

Zapomnę. Ale weź mi obiecaj  że... teksty

chokoreeto dodano: 13 kwietnia 2013

Zapomnę. Ale weź mi obiecaj, że już nie wrócisz. żebym mogła zapomnieć tak na stałe, bez opamiętania, tak jak smak mojej ulubionej czekolady będzie mi to sprawiać wiele trudności, ale uda mi się.ponowne jej spróbowanie przypomni mi smak. Twój powrót przypomni mi miłość.

http:  www.youtube.com... teksty

chokoreeto dodano: 13 kwietnia 2013

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV