głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto miłość jest wtedy kiedy chcesz go zabić ale ciągle odkładasz to na jutro. To słodkie kiedy ktoś wie o Tobie nawet najdrobniejsze szczegóły. Nie dlatego że bezus

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
miłość jest wtedy kiedy chcesz go zabić ale ciągle odkładasz to na jutro.
miłość jest wtedy kiedy chcesz go... teksty

chokoreeto dodano: 6 sierpnia 2013

miłość jest wtedy kiedy chcesz go zabić, ale ciągle odkładasz to na jutro.

To słodkie  kiedy ktoś wie o Tobie... teksty

chokoreeto dodano: 6 sierpnia 2013

To słodkie, kiedy ktoś wie o Tobie nawet najdrobniejsze szczegóły. Nie dlatego, że bezustannie mu przypominasz, ale dlatego, że po prostu zwraca na to uwagę.

Każdego dnia rodzą się nowe... teksty

chokoreeto dodano: 6 sierpnia 2013

Każdego dnia rodzą się nowe kłamstwa. Najgorsze to te, które powtarzamy sobie przed snem. Szepczemy je w ciemności, powtarzając, że jesteśmy szczęśliwi, że on jest szczęśliwy, że możemy się zmienić, albo, że on zmieni zdanie. Wmawiamy sobie, że możemy żyć z własnymi grzechami, że możemy żyć bez niego. Każdej nocy przed snem okłamujemy się w rozpaczliwej nadziei, że rano to wszystko okaże się prawdą. — Gotowe na wszystko

Czasem mam problem i nikomu nic nie... teksty

chokoreeto dodano: 6 sierpnia 2013

Czasem mam problem i nikomu nic nie mówię, czasem po prostu nie chcę, lecz częściej nie umiem.

Jeśli ktoś zawiódł Cię raz  dwa... teksty

chokoreeto dodano: 6 sierpnia 2013

Jeśli ktoś zawiódł Cię raz, dwa razy, z pewnością zawiedzie Cię trzeci raz... Jeśli ktoś stopniowo nadużywał Twojego zaufania i malutkimi kroczkami burzył przyjaźń między Wami, któregoś dnia zburzy ją całkowicie — z cyklu: więcej nikt mnie nie zawiedzie...a jednak...

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

chokoreeto dodano: 5 sierpnia 2013

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuję Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.

To trochę smutne  że straciłam... teksty

chokoreeto dodano: 30 lipca 2013

To trochę smutne, że straciłam chęć do życia, jestem sama jak palec, nie mam z kim porozmawiać i tak desperacko pragnę miłości. To trochę smutne, że masz na to wyjebane po całości, biorąc pod uwagę ile dla Ciebie zrobiłam.

tak bardzo tęsknię.. teksty

chokoreeto dodano: 30 lipca 2013

tak bardzo tęsknię..

Ogólnie wkurwia mnie fakt  że... teksty

chokoreeto dodano: 18 lipca 2013

Ogólnie wkurwia mnie fakt, że ludzie, którzy są dla mnie ważni, z czasem traktują mnie jak powietrze. A później ni stąd, ni zowąd pytają się czemu jestem w złym nastroju, bądź nie mam ochoty z nimi gadać.

Możesz czekać na kogoś latami i... teksty

chokoreeto dodano: 18 lipca 2013

Możesz czekać na kogoś latami i latami przez to umierać, możesz wybrać kogoś, kto jeszcze przed maturą będzie planował to, jak będzie wyglądała pierwsza sofa, którą razem kupicie, możesz związać się z kimś, z kim fajnie się ćpa i dobrze pije, możesz opuścić kogoś, kto Cię uszczęśliwia, możesz wybrać dobrze, być szczęśliwa, zostać zraniona, zdradzona, porzucona, możesz też zdradzać, możesz leżeć wieczorami sama na podłodze, możesz też być wieczorami na podłodze pieprzona, możesz ich wszystkich zlewać, albo uganiać się za kimś, zaangażować się albo nie myśleć o nikim poważnie, możesz upijać się w barach, czuć obce ręce w majtkach, możesz przeżyć coś tak cholernie wspaniałego, że późniejsza utrata tego będzie Cię bolała już do końca życia albo codziennie być budzona spojrzeniem tego jedynego, możesz wybierać, zmieniać scenariusze, mieszać postacie i dialogi, możesz, możesz tyle rzeczy cholera, a Ty, Ty siedzisz i gapisz się w ścianę.

Wyobraź sobie  że istnieje taki... teksty

chokoreeto dodano: 18 lipca 2013

Wyobraź sobie, że istnieje taki bank, który każdego ranka wpłaca na twoje konto 86.400 złotych. Bank jednak nie kumuluje środków. Co noc twoje konto wyzerowuje się do ostatniego grosza, przepada zatem wszystko, czego nie wydałeś w ciągu dnia. Co byś zrobił w takiej sytuacji? Pewnie wybierałbyś codziennie wszystkie wpłacone środki. Każdy z nas ma rachunek w tym banku. Banku, który nazywa się Czas. Każdego ranka otrzymujesz 86.400 sekund. Ten bank nie przechowuje środków i nie daje ci możliwości przelewania ich na inne rachunki. W nocy nadwyżka środków zostanie anulowana. Nie możemy niczego zwrócić ani spożytkować naszego kredytu z dnia jutrzejszego. Mamy tylko to, co otrzymaliśmy dziś. ” — K.Z.

najlepszy okres mojego życia  a ja... teksty

chokoreeto dodano: 16 lipca 2013

najlepszy okres mojego życia, a ja wciąż sama i smutna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV