głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Czasami chodzi o coś wielkiego o potężnego potwora który przytula się i liże nas po plecach. ... Późno w nocy kiedy jesteśmy już sami te sekrety pukają do naszy

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Czasami chodzi o coś wielkiego o potężnego potwora który przytula się i liże nas po plecach. ... Późno w nocy kiedy jesteśmy już sami te sekrety pukają do naszych
Czasami chodzi o coś wielkiego  o... teksty

chokoreeto dodano: 12 marca 2013

Czasami chodzi o coś wielkiego, o potężnego potwora, który przytula się i liże nas po plecach. (...) Późno w nocy, kiedy jesteśmy już sami, te sekrety pukają do naszych drzwi. Niektóre walą głośno, inne stukają delikatnie, ale zawsze pojawiają się, szepcąc lub zgrzytając. Nie powstrzymują ich żadne zamki, bo do każdego mają klucz. Mówimy do nich, błagamy je, krzyczymy na nie i żałujemy, że nie możemy komuś o nich powiedzieć, e nie potrafimy zdjąć ciężaru z piersi i poczuć ulgi.

Przewracamy się w łóżku albo... teksty

chokoreeto dodano: 12 marca 2013

Przewracamy się w łóżku albo chodzimy po korytarzu, pijemy albo zalewamy się w trupa, a nawet wyjemy do księżyca. W końcu nastaje świt i wyganiamy je z powrotem do najgłębszych zakamarków duszy i staramy się żyć najlepiej, jak potrafimy. To, czy nam się uda, zależy od naszego wnętrza i od wielkości tajemnicy. Nie każdy jest w stanie unieść ciężar winy. ”

I cicho przyznaje  że dzisiejszego... teksty

chokoreeto dodano: 4 marca 2013

I cicho przyznaje, że dzisiejszego dnia nie mam dobrego humoru. Dlaczego? Może dlatego, że poranna herbata była za słodka. A może dlatego, że gdzieś zgubiłam coś o czym jeszcze nie wiem albo że zwyczajnie w świecie tęsknię? Nieważne. W każdym bądź razie nie potrafię się na niczym skupić. Tak jakbym myślami była gdzie indziej. Staram się uciec od rzeczywistości? Owszem tak. A ludzie mówią, że tak się nie da. Gówno prawda, wszystko się da.

  Coś się stało ?   Nic.   No... teksty

chokoreeto dodano: 2 marca 2013

- Coś się stało ? - Nic. - No przecież widzę, że coś Ci jest. - Nic. - Oj daj spokój, mów. - Nie. - MÓW! - Naprawdę tak bardzo chcesz wiedzieć ? nic kurwa, ja tylko siedzę a jakaś wewnętrzna siła rozpierdala mnie od środka, gapię się w jeden punkt i nie mogę przestać myśleć, kręci mi się w głowie, boli mnie ta cholerna bezsilność ! ... ot co się stało.

“ Kobieta wygląda najpiękniej gdy... teksty

chokoreeto dodano: 28 luty 2013

“ Kobieta wygląda najpiękniej gdy się zakocha lub gdy uwolniła myśli od danego mężczyzny. ”

Same shit  different day  same struggle. teksty

chokoreeto dodano: 28 luty 2013

Same shit, different day, same struggle.

“ Jeżeli uda się pokochać choć... teksty

chokoreeto dodano: 28 luty 2013

“ Jeżeli uda się pokochać choć jedną osobę, to życie ma sens. Nawet jeśli nie można być z tym człowiekiem. ” — Haruki Murakami, "1Q84", tom 1

“  	 Możemy kłócić się... teksty

chokoreeto dodano: 28 luty 2013

“ Możemy kłócić się zażarcie, a potem całować się na dobranoc. ” — Éric-Emmanuel Schmitt - Dziecko Noego

“ Jeśli nawet miłość nie jest... teksty

chokoreeto dodano: 28 luty 2013

“ Jeśli nawet miłość nie jest całkiem ślepa, to musi być strasznym krótkowidzem. ” — Evans Richard Paul - Szukając Noel

 Wierzę  że zawsze można znaleźć... teksty

chokoreeto dodano: 28 luty 2013

"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli." -Dziennik Bridget Jones

“czasem  gdy zjem coś słodkiego... teksty

chokoreeto dodano: 28 luty 2013

“czasem, gdy zjem coś słodkiego boli mnie ząb. czwórka. gdy poznam kogoś i pozwolę sobie na uczucie, prędzej czy później boli mnie serce. prawa komora. cholera.

Walentynki są tanią i... teksty

chokoreeto dodano: 26 luty 2013

Walentynki są tanią i ki­czo­wa­tą umową spo­łecz­ną, za­wią­za­ną w taj­nym spi­sku za­war­tym po­mię­dzy wy­twór­ca­mi obrzy­dli­wych kar­tek pocz­to­wych o ko­lo­rze ka­fel­ków w bur­de­lo­wej ła­zien­ce, pro­du­cen­ta­mi ko­me­dii ro­man­tycz­nych, kwia­cia­rza­mi oraz ma­na­ge­men­tem Jen­ni­fer Ani­ston. Ku­puj­my sobie kwia­ty co­dzien­nie, na­praw­dę. A przy­naj­mniej czę­ściej niż raz w roku, i nie czter­na­ste­go lu­te­go.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV