głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto W życiu są dwa rodzaje dni: jeden jest dla Ciebie jeden przeciw Tobie.Gdy nastaje dzień dla Ciebie daj się ponieść szczęściu gdy nastaje dzień przeciw Tobie zni

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
W życiu są dwa rodzaje dni: jeden jest dla Ciebie jeden przeciw Tobie.Gdy nastaje dzień dla Ciebie daj się ponieść szczęściu gdy nastaje dzień przeciw Tobie znieś go
W życiu są dwa rodzaje dni: jeden... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

W życiu są dwa rodzaje dni: jeden jest dla Ciebie, jeden przeciw Tobie.Gdy nastaje dzień dla Ciebie, daj się ponieść szczęściu, gdy nastaje dzień przeciw Tobie, znieś go cierpliwie....

spotkała  zupełnie przypadkowo... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

spotkała, zupełnie przypadkowo, niezwykłego człowieka. chciałaby, aby był zawsze. Na wieczność. Czuła się przy nim tak wyróżniona i tak jedyna, jak przy nikim na świecie.

Z tęsknoty można przestać jeść.... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można.

chcę być uczciwa nie tylko wobec... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

chcę być uczciwa nie tylko wobec siebie. chcę być, chcę mieć, chcę żyć, chcę chcieć. chcę przeżyć całe życie, a nie tylko ćwierć. także żyję pełnią życia, a zamułce śmierć. nie zaciskam zębów, a zaciskam pięść bo chcę nieść nadzieję, a nie zwątpienie. chcę być kobietą na tyle ogarniętą. by na całe życie móc mi obiecać wierność. hajs chcę mieć taki by starczało na wszystko. chcę żeby było dobrze dla wszystkich. chcę by miłość, przyjaźń łączyła moich bliskich. chcę realizować założone plany. chcę na zawsze kochać i do końca być kochaną. chcę dawać, nie odbierać. chcę żyć, nie umierać. budować nie chcę niszczyć. chcę odczuwać szczęście w moim mieście ze zgliszczy.

Często gdy pokłóciła się z kimś... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

Często gdy pokłóciła się z kimś zamykała się w swoim małym pokoju. Nie wychodziła przez jakiś czas. Nikt nie wiedział dlaczego i myśleli, że odpoczywa. Ale ona zamykała się w swoich czterech ścianach po to żeby nikogo nie skrzywdzić swoimi słowami, choć ludzie krzywdzili ją codziennie..

Zauroczył ją. W taki głupi  naiwny... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

Zauroczył ją. W taki głupi, naiwny, banalny sposób...

  ..opisz mi się.   Po co? i tak nie... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

- ..opisz mi się. - Po co? i tak nie uwierzysz w moje istnienie. - Uwierzę.. - No dobra. Jestem piękną królewną, mieszkam w pałacu, mam swojego księcia i jestem szczęśliwa. - Faaajnie. Serio..bomba. A masz rybki? - Rybki? Nie.. - Jak na księżniczkę jesteś bardzo miła. Wszystkie, które znam, które mieszkają naprzeciwko mnie i te, które widuję na przystankach, w sklepie czy kinie są wredne, niemiłe i w dodatku wcale nie są ładne. - Dziękuję. A może Ty powiesz mi coś o sobie? - A po co? I tak nie uwierzysz w moje istnienie.. - A skąd Ty możesz to wiedzieć.? - Jestem przystojnym chłopcem, który codziennie..od dawna przygląda się Tobie, obserwuje w co jesteś ubrana, jak jesteś uczesana i czy się uśmiechasz. Mieszkam w małym domku, nie mam swojej królewny bo pewnie na nią nie zasługuję.. - Chwila, moment..dlaczego dziś się do mnie odezwałeś? - ..bo zauważyłem, że jesteś smutna.

 siedzę i nie czekam. siedzę i... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

`siedzę i nie-czekam. siedzę i pewnie się nawet nie-doczekam. siedzę i jest nie-dobrze. źle jest, tyle.`

 siedzę i zastanawiam się  jak... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

`siedzę i zastanawiam się, jak nazwać to, co teraz czuję. smutek, rozczarowanie, wstyd, tęsknota, rozżalenie? chyba wszystko na raz`

Jeszcze raz usłyszę że NIE jestem... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

Jeszcze raz usłyszę że NIE jestem grupa , to jebnę . Jestem i już.

są rzeczy  do których nie zamierzam... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

są rzeczy, do których nie zamierzam się przyzwyczajać na przykład rozstania. weź się człowieku przyzwyczaj do pękania serca, przeszywającego bólu, tęsknoty nie do opisania.n i e d a s i ę.

 Jestem jeszcze trochę zakochana... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

"Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić. Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV