głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Pobawimy się w magika ? W magika ? To znaczy jak ? Ty będziesz udawał że mnie kochasz a ja będę udawała że Ci wierzę . Przecież powinieneś wiedzieć . kiedyś te

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Pobawimy się w magika ? W magika ? To znaczy jak ? Ty będziesz udawał że mnie kochasz a ja będę udawała że Ci wierzę . Przecież powinieneś wiedzieć . kiedyś te
  Pobawimy się w magika ?   W magika... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

- Pobawimy się w magika ? - W magika ? To znaczy jak ? - Ty będziesz udawał, że mnie kochasz , a ja będę udawała , że Ci wierzę . Przecież powinieneś wiedzieć . kiedyś też się tak bawiliśmy .

Gdy udając że śpisz   W głowie... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

Gdy udając że śpisz W głowie tropisz bajki z gazet Kiedy nie chcesz już śnić Cudzych marzeń Boso do mnie przyjdź I od progu bezwstydnie powiedz mi czego chcesz Słuchaj jak dwa serca biją Co ludzie myślą - to nieistotne

Zresztą  miłość w naszych czasach... teksty

chokoreeto dodano: 29 stycznia 2010

Zresztą, miłość w naszych czasach nie istnieje, trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać, nie?

W tym parku zawsze chodzisz  kiedy... teksty

chokoreeto dodano: 27 stycznia 2010

W tym parku zawsze chodzisz, kiedy pada deszcz, kiedy grzmi i niebo całe ciemne jest. Ty chodzisz zamyślona, nie wiesz o tym, że...

Klaps na goły tyłek   postrach... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

Klaps na goły tyłek - postrach małych dziewczynek, staje się przyjemnością gdy dorosną.

  Cześć. Jestem Piotruś.   Hej. A... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

- Cześć. Jestem Piotruś. - Hej. A ja Natalka. - Będziesz moją dziewczyną.? - Pewnie. Wzięli się za rączkę i pobiegli razem na huśtawkę. Bo w przedszkolu wszystko było łatwiejsze.

przestałam już nawet odróżniać... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

przestałam już nawet odróżniać dzień od nocy . bo po co , skoro wyglądają tak samo ? . tak samo nie mogę jeść , spać , zacząć myśleć racjonalnie , czy w ogóle robić cokolwiek , co mogłoby świadczyć o moim człowieczeństwie . nie pytaj się głupawo , co mi jest . przecież widziałeś mnie nieraz taką . zgadza się , to miłość . ta pieprzona miłość mi się tak odwdzięcza .

Widzisz.. Inni mają swoje drugie... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

Widzisz.. Inni mają swoje drugie połówki przy sobie, a ja udaję, że nie potrzebuję niczego prócz spokoju. Kłamię. Każdego dnia to robię. Chcę Ciebie ! Chcę wreszcie Cię móc kochać !

Nie wolno mi  nie wolno mi kochać... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

Nie wolno mi, nie wolno mi kochać ciebie. Nie wolno mi przy tobie być nawet we śnie. Mówią, że mam za mało lat, żeby wiedzieć, czy to już jest prawdziwa miłość, czy nie. Niech sobie mówią - cóż obchodzi mnie cały świat? Ty wiesz o tym, że bardziej cię kocham każdego dnia. przestałam już nawet odróżniać dzień od nocy . bo po co , skoro wyglądają tak samo ? . tak samo nie mogę jeść , spać , zacząć myśleć racjonalnie , czy w ogóle robić cokolwiek , co mogłoby świadczyć o moim człowieczeństwie . nie pytaj się głupawo , co mi jest . przecież widziałeś mnie nieraz taką . zgadza się , to miłość . ta pieprzona miłość mi się tak odwdzięcza .

ona: twoja nowa dziewczyna jest... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

ona: twoja nowa dziewczyna jest śliczna. (założę się, że skradła ci serce) on: taak, to prawda. (ale to ty jesteś najpiękniejszą dziewczyną jaką znam) ona: słyszałam, że jest zabawna i niesamowita. (moje zupełne przeciwieństwo...) on: z całą pewnością jest. (ale to nic w porównaniu do ciebie) ona: pewnie wiesz o niej wszystko. (tak jak wiedziałeś wszystko o mnie) on: tylko rzeczy, które się liczą. (nie pamiętam, bo bez przerwy myślę o tobie) ona: to... mam nadzieję, że będziecie szczęśliwi. (bo my nigdy nie byliśmy) on: też mam taką nadzieję. (co się stało z tobą i mną?) ona: muszę już iść (... zanim zacznę płakać) on: taa, ja też. (mam nadzieję, że nie płaczesz) ona: pa. (wciąż cię kocham) on: na razie. (ja nigdy nie przestałem)

9 przykazań przyjaciółki.... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

9 przykazań przyjaciółki. 1.Będzie wspierała Cięw dążeniu do celów, nie powie Ci, że się nie nadajesz do niczego, chyba że naprawdę nie masz do tego talentu. 2.Nie będzie Cięwpędzać w kompleksy i dołować. 3.Pomoże Ci, wesprze Cięw trudnych sytuacjach. 4.Nie rozgada dalej tego co powiesz, a nie chcesz żeby inni o tym wiedzieli. 5.Liczy się z Twoim zdaniem, szuka kompromisu. 6.Nie zapomni o Tobie, nawet jakbyście spędzały ze sobą mniej czasu, bo byś była bardzo zakochana. 7.Nie będzie Ci zazdrościć, a raczej będzie z Ciebie dumna i zadowolona ;). 8.Nie mówi nikomu o Tobie, jeśli Ty tego nie wiesz, nie obraża Cię itp. 9.Nie zabrania Ci spotykać się z innymi ludźmi.

Nie wolno mi  nie wolno mi kochać... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

Nie wolno mi, nie wolno mi kochać ciebie. Nie wolno mi przy tobie być nawet we śnie. Mówią, że mam za mało lat, żeby wiedzieć, czy to już jest prawdziwa miłość, czy nie. Niech sobie mówią - cóż obchodzi mnie cały świat? Ty wiesz o tym, że bardziej cię kocham każdego dnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV