głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Klaps na goły tyłek postrach małych dziewczynek staje się przyjemnością gdy dorosną. Cześć. Jestem Piotruś. Hej. A ja Natalka. Będziesz moją dziewczyną.? Pewnie

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Klaps na goły tyłek postrach małych dziewczynek staje się przyjemnością gdy dorosną.
Klaps na goły tyłek   postrach... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

Klaps na goły tyłek - postrach małych dziewczynek, staje się przyjemnością gdy dorosną.

  Cześć. Jestem Piotruś.   Hej. A... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

- Cześć. Jestem Piotruś. - Hej. A ja Natalka. - Będziesz moją dziewczyną.? - Pewnie. Wzięli się za rączkę i pobiegli razem na huśtawkę. Bo w przedszkolu wszystko było łatwiejsze.

przestałam już nawet odróżniać... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

przestałam już nawet odróżniać dzień od nocy . bo po co , skoro wyglądają tak samo ? . tak samo nie mogę jeść , spać , zacząć myśleć racjonalnie , czy w ogóle robić cokolwiek , co mogłoby świadczyć o moim człowieczeństwie . nie pytaj się głupawo , co mi jest . przecież widziałeś mnie nieraz taką . zgadza się , to miłość . ta pieprzona miłość mi się tak odwdzięcza .

Widzisz.. Inni mają swoje drugie... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

Widzisz.. Inni mają swoje drugie połówki przy sobie, a ja udaję, że nie potrzebuję niczego prócz spokoju. Kłamię. Każdego dnia to robię. Chcę Ciebie ! Chcę wreszcie Cię móc kochać !

Nie wolno mi  nie wolno mi kochać... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

Nie wolno mi, nie wolno mi kochać ciebie. Nie wolno mi przy tobie być nawet we śnie. Mówią, że mam za mało lat, żeby wiedzieć, czy to już jest prawdziwa miłość, czy nie. Niech sobie mówią - cóż obchodzi mnie cały świat? Ty wiesz o tym, że bardziej cię kocham każdego dnia. przestałam już nawet odróżniać dzień od nocy . bo po co , skoro wyglądają tak samo ? . tak samo nie mogę jeść , spać , zacząć myśleć racjonalnie , czy w ogóle robić cokolwiek , co mogłoby świadczyć o moim człowieczeństwie . nie pytaj się głupawo , co mi jest . przecież widziałeś mnie nieraz taką . zgadza się , to miłość . ta pieprzona miłość mi się tak odwdzięcza .

ona: twoja nowa dziewczyna jest... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

ona: twoja nowa dziewczyna jest śliczna. (założę się, że skradła ci serce) on: taak, to prawda. (ale to ty jesteś najpiękniejszą dziewczyną jaką znam) ona: słyszałam, że jest zabawna i niesamowita. (moje zupełne przeciwieństwo...) on: z całą pewnością jest. (ale to nic w porównaniu do ciebie) ona: pewnie wiesz o niej wszystko. (tak jak wiedziałeś wszystko o mnie) on: tylko rzeczy, które się liczą. (nie pamiętam, bo bez przerwy myślę o tobie) ona: to... mam nadzieję, że będziecie szczęśliwi. (bo my nigdy nie byliśmy) on: też mam taką nadzieję. (co się stało z tobą i mną?) ona: muszę już iść (... zanim zacznę płakać) on: taa, ja też. (mam nadzieję, że nie płaczesz) ona: pa. (wciąż cię kocham) on: na razie. (ja nigdy nie przestałem)

9 przykazań przyjaciółki.... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

9 przykazań przyjaciółki. 1.Będzie wspierała Cięw dążeniu do celów, nie powie Ci, że się nie nadajesz do niczego, chyba że naprawdę nie masz do tego talentu. 2.Nie będzie Cięwpędzać w kompleksy i dołować. 3.Pomoże Ci, wesprze Cięw trudnych sytuacjach. 4.Nie rozgada dalej tego co powiesz, a nie chcesz żeby inni o tym wiedzieli. 5.Liczy się z Twoim zdaniem, szuka kompromisu. 6.Nie zapomni o Tobie, nawet jakbyście spędzały ze sobą mniej czasu, bo byś była bardzo zakochana. 7.Nie będzie Ci zazdrościć, a raczej będzie z Ciebie dumna i zadowolona ;). 8.Nie mówi nikomu o Tobie, jeśli Ty tego nie wiesz, nie obraża Cię itp. 9.Nie zabrania Ci spotykać się z innymi ludźmi.

Nie wolno mi  nie wolno mi kochać... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

Nie wolno mi, nie wolno mi kochać ciebie. Nie wolno mi przy tobie być nawet we śnie. Mówią, że mam za mało lat, żeby wiedzieć, czy to już jest prawdziwa miłość, czy nie. Niech sobie mówią - cóż obchodzi mnie cały świat? Ty wiesz o tym, że bardziej cię kocham każdego dnia.

 'Musze pogodzić się z tym  że są... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

`'Musze pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem. '`

Nie wolno mi  nie wolno mi przyjść... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

Nie wolno mi, nie wolno mi przyjść do ciebie, więc piszę list - nie czekaj mnie, nie przychodź dziś. Chcę jeszcze raz, tysięczny raz ci powiedzieć, że kochać cię będę, choć nie wolno mi.

 chce z Toba dziecko.. drugie... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

`chce z Toba dziecko.. drugie dziecko.. psa. aligatora. dom.. wszystko. !`

 Miłość ma być magnesem  nie... teksty

chokoreeto dodano: 26 stycznia 2010

`Miłość ma być magnesem, nie klejem. Nikt nie może być naszą własnością.`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV