głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto od dziś będę wyzwolona. będę klnąć ile popadnie. przestanę nosić stanik. pić będę w zbyt niedozwolonych ilościach. palić tyle że dym nikotynowy będzie częstszym

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
od dziś będę wyzwolona. będę klnąć ile popadnie. przestanę nosić stanik. pić będę w zbyt niedozwolonych ilościach. palić tyle że dym nikotynowy będzie częstszym gości
od dziś będę wyzwolona. będę... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

od dziś, będę wyzwolona. będę klnąć ile popadnie. przestanę nosić stanik. pić będę, w zbyt niedozwolonych ilościach. palić, tyle, że dym nikotynowy będzie częstszym gościem w moich płucach niż tlen. przestanę dbać o swoją fryzurę podczas wiatru. będę spać w wannie. skończę kontrolować moje wybuchy histerii.

Oczarowywała rozkochiwała..... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

Oczarowywała, rozkochiwała.. Oszukiwała samą siebie. Myślała, że będzie w stanie zapomnieć o swojej miłości do Niego. Była z innymi tylko po to, by po kilku dniach ich zranić. Ich również oszukiwała. Udawała.. Była taką świetną aktorką. Ale pewnego pochmurnego dnia obiecała, że już nie popełni tego samego błędu. Wciąż spotyka chłopców w których się zakochuje, ale po niedługim czasie ta miłość z Niej ulatuje i musi zakończyć związek łamiąc ów chłopcu serce. Każdy jej błąd ma za zadanie nauczyć ją, że prawdziwą miłość spotyka się tylko raz, wszystkie kolejne będą tylko na moment. Miłość nigdy nie ustaje...

Sytuacja benzadziejna....Jedyne... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

Sytuacja benzadziejna....Jedyne wyjście jakie znam to utopić smutek w piwie, zostać sam na sam ze sobą, walczyc ze swoim umysłem, zamknąć się w czterech ścianach

wstaję o czwartej nad ranem i boso... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

wstaję o czwartej nad ranem i boso, spaceruję po trawie. popijając tanie wino, czekam na wschód słońca. uwielbiam je. z każdym nowym dniem, przychodzą nowe nadzieje.

obiecałam sobie że nie zostanę... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

obiecałam sobie, że nie zostanę kolejną kobietą, zdesperowaną do czci możliwości z powodu porzucenia przez podgatunek ludzkości, zwany mężczyzną.

I don't like you but I love you!... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

I don't like you, but I love you! [Nie lubię Cię, ale Cię kocham!]

mieliśmy pić razem wódkę. może... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

mieliśmy pić razem wódkę. może dziś ją wypijemy ze sobą? ja ze sobą i ty ze sobą. tak wiesz, osobno.

 miłych snów śnij o mnie.  no... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

- miłych snów, śnij o mnie. - no to weź się zdecyduj.

idealny chłopak?  ten który... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

idealny chłopak? - ten, który stanie z tobą na końcu molo i poczeka z tobą na największą falę, a później śmieje się, że cali jesteście mokrzy. a wszystko po to, żeby zobaczyć uśmiech na twojej twarzy.

 Mamo jak poznałaś tatę od razu... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

- Mamo, jak poznałaś tatę, od razu się w sobie zakochaliście ? - Tak córeczko. ale też wiele przeszliśmy razem. - To znaczy ? -To znaczy, że spotkaliśmy wiele problemów na swojej drodze, ale prawdziwa miłość pokona wszelkie trudności. Uwierz mi.

piękno: siła którą kobieta... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża

 Dlaczego wspomnień nie można się... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

` Dlaczego wspomnień nie można się pozbyć tak szybko jak brudu.? Powinni wymyślić Vanish - różową siłę do plam na psychice.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV