głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto masz chyba takie coś kurczę nie wiem nie umiem określić może to oczy może coś innego coś co nie pozwala mi odejść w żaden sposób. Wiecie jak to jest wypalać wie

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
masz chyba takie coś kurczę nie wiem nie umiem określić może to oczy może coś innego coś co nie pozwala mi odejść w żaden sposób.
masz chyba takie coś  kurczę nie... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

masz chyba takie coś, kurczę nie wiem, nie umiem określić, może to oczy, może coś innego, coś co nie pozwala mi odejść w żaden sposób.

Wiecie jak to jest   wypalać... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

Wiecie jak to jest - wypalać wieczorami kilka papierosów, oddychać muzyką i wierzyć, że jutro nadejdzie o wiele szybciej niż w rzeczywistości. Znacie to rozczarowanie, gdy nie nadchodzi - ani jutro, ani On.

  A ty jak się masz?   spytał... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

- A ty jak się masz? - spytał Puchatek. - Nie bardzo się mam - odpowiedział Kłapouchy. - Już nie pamiętam czasów, żebym jakoś się miał.

Wybacz egocentryzm Ale mam gwiazdy w... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

Wybacz egocentryzm Ale mam gwiazdy w oczach co czyni niebo lepszym Zostawiam życie, biorę nowe i nigdy już nie powiem Że my chcemy uciec stąd

Żyje w pokoleniu przyzwyczajonym do... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

Żyje w pokoleniu przyzwyczajonym do klimatyzacji w samochodzie... Lubię sok pomarańczowy z wódką i pijam kawę gdy jest mi źle. Nosze sukienki, maluje rzęsy i wmawiam całemu światu, że nie mam serca. Oczekuję od faceta szacunku i tego, że będzie mnie kochał.

'masz bardzo pojemne serduszko... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

'masz bardzo pojemne serduszko chłopcze . w końcu kochanie dwóch to jeszcze nic , ale czterech , to już hardcor . /phineas'

od dziś  będę wyzwolona. będę... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

od dziś, będę wyzwolona. będę klnąć ile popadnie. przestanę nosić stanik. pić będę, w zbyt niedozwolonych ilościach. palić, tyle, że dym nikotynowy będzie częstszym gościem w moich płucach niż tlen. przestanę dbać o swoją fryzurę podczas wiatru. będę spać w wannie. skończę kontrolować moje wybuchy histerii.

Oczarowywała  rozkochiwała..... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

Oczarowywała, rozkochiwała.. Oszukiwała samą siebie. Myślała, że będzie w stanie zapomnieć o swojej miłości do Niego. Była z innymi tylko po to, by po kilku dniach ich zranić. Ich również oszukiwała. Udawała.. Była taką świetną aktorką. Ale pewnego pochmurnego dnia obiecała, że już nie popełni tego samego błędu. Wciąż spotyka chłopców w których się zakochuje, ale po niedługim czasie ta miłość z Niej ulatuje i musi zakończyć związek łamiąc ów chłopcu serce. Każdy jej błąd ma za zadanie nauczyć ją, że prawdziwą miłość spotyka się tylko raz, wszystkie kolejne będą tylko na moment. Miłość nigdy nie ustaje...

Sytuacja benzadziejna....Jedyne... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

Sytuacja benzadziejna....Jedyne wyjście jakie znam to utopić smutek w piwie, zostać sam na sam ze sobą, walczyc ze swoim umysłem, zamknąć się w czterech ścianach

wstaję o czwartej nad ranem i boso... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

wstaję o czwartej nad ranem i boso, spaceruję po trawie. popijając tanie wino, czekam na wschód słońca. uwielbiam je. z każdym nowym dniem, przychodzą nowe nadzieje.

obiecałam sobie  że nie zostanę... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

obiecałam sobie, że nie zostanę kolejną kobietą, zdesperowaną do czci możliwości z powodu porzucenia przez podgatunek ludzkości, zwany mężczyzną.

I don't like you  but I love you!... teksty

chokoreeto dodano: 2 kwietnia 2010

I don't like you, but I love you! [Nie lubię Cię, ale Cię kocham!]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV