głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Znasz ten stan kiedy nie pomaga nawet najsłodsze ptasie mleczko kiedy chcesz słuchać tylko najsmutniejszych piosenek i leżeć patrząc w sufit. postawię ci wino.w

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Znasz ten stan kiedy nie pomaga nawet najsłodsze ptasie mleczko kiedy chcesz słuchać tylko najsmutniejszych piosenek i leżeć patrząc w sufit.
Znasz ten stan kiedy nie pomaga nawet... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

Znasz ten stan kiedy nie pomaga nawet najsłodsze ptasie mleczko, kiedy chcesz słuchać tylko najsmutniejszych piosenek i leżeć patrząc w sufit.

postawię ci wino.wypijemy za... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

postawię ci wino.wypijemy za niespełnioną miłość.

Mogę nie spać w nocy  by tylko o... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

Mogę nie spać w nocy, by tylko o Tobie myśleć. Ale każdego wieczoru modle się w duchu, byś mi się przyśnił, tak uwielbiam Cię w moich snach. Uwielbiam jak się tak ślicznie do mnie uśmiechasz. I wiesz, dziękuje dziś Bogu, że los jednak Nam pozwolił się poznać i być teraz razem. Nawet nie wiesz jak puste były wieczory bez Ciebie. I wiedz, że nigdy w życiu nie pożałuje, że pierwsza przyznałam się do tego zakochania. I teraz wiem, co to miłość od pierwszego wejrzenia.

Powiedziałam  że do ciebie przyjdę... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

Powiedziałam, że do ciebie przyjdę, nie przyszłam. Powiedziałam, że za ciebie wyjdę, nie wyszłam. Powiedziałam, że nie umiem zdradzić, umiałam. Powiedziałam, że się chce poprawić, nie chciałam. Tłumaczyłam, że nie zapominam, no nie wiem... Raz już była przecież taka zima bez ciebie. Przysięgałam: "Jesteś całym światem" - niemądrze. Obiecałam: "Wrócę tu przed latem" - a skądże...

Mówią mi że on nie jest dla mnie... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

Mówią mi,że on nie jest dla mnie,że znajdę kogoś innego,lepszego. kogoś kto zasługuje na moją miłość i będzie ją doceniał i odwzajemniał. a tak naprawdę nie mają pojęcia,że ja każdego nowo poznanego chłopaka porównuje do niego, ba! ja nawet szukam w nim chociaż najmniejszego podobieństwa do niego. i wiesz co się okazuje? że nie ma nikogo tak pociągającego i zachwycającego jak on! nie ma i nie będzie,bo to właśnie on jest tak cholernie nieosiągalny dla mnie. więc nie każcie mi rezygnować z marzeń,bo po stokroć powtarzaliście,że one się spełniają.

masz chyba takie coś  kurczę nie... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

masz chyba takie coś, kurczę nie wiem, nie umiem określić, może to oczy, może coś innego, coś co nie pozwala mi odejść w żaden sposób.

Wiecie jak to jest   wypalać... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

Wiecie jak to jest - wypalać wieczorami kilka papierosów, oddychać muzyką i wierzyć, że jutro nadejdzie o wiele szybciej niż w rzeczywistości. Znacie to rozczarowanie, gdy nie nadchodzi - ani jutro, ani On.

  A ty jak się masz?   spytał... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

- A ty jak się masz? - spytał Puchatek. - Nie bardzo się mam - odpowiedział Kłapouchy. - Już nie pamiętam czasów, żebym jakoś się miał.

Wybacz egocentryzm Ale mam gwiazdy w... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

Wybacz egocentryzm Ale mam gwiazdy w oczach co czyni niebo lepszym Zostawiam życie, biorę nowe i nigdy już nie powiem Że my chcemy uciec stąd

Żyje w pokoleniu przyzwyczajonym do... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

Żyje w pokoleniu przyzwyczajonym do klimatyzacji w samochodzie... Lubię sok pomarańczowy z wódką i pijam kawę gdy jest mi źle. Nosze sukienki, maluje rzęsy i wmawiam całemu światu, że nie mam serca. Oczekuję od faceta szacunku i tego, że będzie mnie kochał.

'masz bardzo pojemne serduszko... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

'masz bardzo pojemne serduszko chłopcze . w końcu kochanie dwóch to jeszcze nic , ale czterech , to już hardcor . /phineas'

od dziś  będę wyzwolona. będę... teksty

chokoreeto dodano: 3 kwietnia 2010

od dziś, będę wyzwolona. będę klnąć ile popadnie. przestanę nosić stanik. pić będę, w zbyt niedozwolonych ilościach. palić, tyle, że dym nikotynowy będzie częstszym gościem w moich płucach niż tlen. przestanę dbać o swoją fryzurę podczas wiatru. będę spać w wannie. skończę kontrolować moje wybuchy histerii.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV