głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Miesiąc temu byliśmy jeszcze dziećmi. Dzisiaj Ty masz nowe sandały ja więcej zdjęć. We wszystkich głupstwach jakie może popełnić kobieta istnieje granica przed

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Miesiąc temu byliśmy jeszcze dziećmi. Dzisiaj Ty masz nowe sandały ja więcej zdjęć.
Miesiąc temu byliśmy jeszcze... teksty

chokoreeto dodano: 4 kwietnia 2010

Miesiąc temu byliśmy jeszcze dziećmi. Dzisiaj Ty masz nowe sandały, ja więcej zdjęć.

We wszystkich głupstwach  jakie... teksty

chokoreeto dodano: 4 kwietnia 2010

We wszystkich głupstwach, jakie może popełnić kobieta, istnieje granica, przed którą zawsze jeszcze można się wycofać z honorem. Potem można już tylko zwyciężyć lub zginąć. Ja tę granicę przekroczyłam. Postanowiłam zginąć.

Jeśli chodzi o pasję  nic nie... teksty

chokoreeto dodano: 4 kwietnia 2010

Jeśli chodzi o pasję, nic nie zastąpi seksu, ale złość stanowi niezłą namiastkę. / Johnatan Carroll

Jeżeli ktoś  kogo kochałeś i z... teksty

chokoreeto dodano: 4 kwietnia 2010

Jeżeli ktoś, kogo kochałeś i z kim chciałeś mieć dzieci zostawił cię w wyjatkowo durny i obrzydliwie prosty sposób by teraz z jakimś frajerem/suką lepić się do siebie w rytmie piosenek, które sam jej/jemu przesłałeś - z miesiąca na miesiąc będzie nieco lżej, a w końcu umrzesz. I dopiero wtedy będzie zajebiście.

Umiesz ze mną jedynie pić wódkę... teksty

chokoreeto dodano: 4 kwietnia 2010

Umiesz ze mną jedynie pić wódkę, bawić się w miłość i udawać, że nie potrafisz przegrywać.

Wszystko sprowadza się do tego... teksty

chokoreeto dodano: 4 kwietnia 2010

Wszystko sprowadza się do tego, żeby stanąć prosto, spojrzeć ludziom prosto w oczy, błysnąć zabójczym uśmiechem i powiedzieć: "Spierdalajcie. Jestem boska". /Joanne Harris 'Rubinowe czółenka'

Zapomniałabym też  że mam ochotę... teksty

chokoreeto dodano: 4 kwietnia 2010

Zapomniałabym też, że mam ochotę się upić. Albo chociaż zasnąć i spać i spać i spać.

Chcę powiedzieć  że jeśli kobieta... teksty

chokoreeto dodano: 4 kwietnia 2010

Chcę powiedzieć, że jeśli kobieta, której dni są policzone, postanawia spędzić resztkę swego czasu przy łóżku śpiącego mężczyzny, po to, by patrzeć na niego, to jest w tym coś z miłości. Chcę powiedzieć jeszcze więcej, że jeśli w tym czasie ta kobieta miała atak serca i nie wezwała pomocy, tylko po to, by nie oddalić się ani na chwilę od tego mężczyzny, to ta miłość może stać się wielka. ” /Paulo Coelho - "Weronika postanawia umrzeć"

Nienawidzę bibliotek. Książka z... teksty

chokoreeto dodano: 4 kwietnia 2010

Nienawidzę bibliotek. Książka z biblioteki, jest jak facet, który miał mnóstwo kobiet. Przychodzi do ciebie i czujesz, że pachnie kimś innym. Niby go kochasz, chcesz z nim być, chcesz to wszystko pojąć, ale wiesz, że był dotykany przez inne. Najgenialniejsza książka odpada, kiedy jest poplamiona, popisana. Ktoś ją miał, ktoś ją czytał i ktoś swoim tłustym wzrokiem próbował skumać, o co w niej chodzi. ” /Agnieszka Chylińska

i to wszystko to jest nic – bo ja... teksty

chokoreeto dodano: 4 kwietnia 2010

i to wszystko to jest nic – bo ja już ciebie nie znam. a więc to mi niepotrzebne już. niepotrzebne żadne zdarzenia, powitania, pożegnania, słowa. tramwaje i sklepy. i deszcz, i bieganie tymi ulicami po deszczu. to wszystko wcale nie musi być takie ważne. można to zgubić jednego dnia, zamknąć jednym słowem.

z punktu widzenia mężczyzny  każde... teksty

chokoreeto dodano: 4 kwietnia 2010

z punktu widzenia mężczyzny, każde jego zachowanie jest drobiazgiem, nawet jeśli wyszedł po papierosy i wrócił po trzech latach.

Czuję się jak człowiek bez... teksty

chokoreeto dodano: 4 kwietnia 2010

Czuję się jak człowiek bez ambicji. Jak kobieta pozbawiona resztek kobiecości. Na niczym mi nie zależy. Nic mnie już nie obchodzi. Nic nie rusza. Gdybym tylko mogła, przeleżałabym cały dzień w łóżku, nie drgnąc nawet. Ale tak się po prostu nie da- debil z ulotkami ZAWSZE musi dzwonić do mojego mieszkania. Jakby kurwa nie było 9 innych. Ojciec zawsze zapomni kluczy. Matka nadal dzwoni na domowy. A palić się chce- trzeba wyjść na balkon. No nie da się popłakać i poużalać nad sobą w pełnej samotności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV