głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto A jak tam u Ciebie przygotowania do świąt? Eeeee... Wiesz chyba normalnie: babcia z mamą ciągle ganiają sprzątają gotują piorą i... A choinka ? Ubrały już tydz

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
A jak tam u Ciebie przygotowania do świąt? Eeeee... Wiesz chyba normalnie: babcia z mamą ciągle ganiają sprzątają gotują piorą i... A choinka ? Ubrały j
  A jak tam u Ciebie przygotowania do... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

* A jak tam u Ciebie przygotowania do świąt? - Eeeee... Wiesz chyba normalnie: babcia z mamą ciągle ganiają, sprzątają , gotują, piorą i... * A choinka ? - Ubrały już tydzień temu, bo stwierdziły, że tak będzie najlepiej * A Ty? - Co ja? * No bo jakoś chyba nie jesteś zadowolona - A mam powody by być? Marta to już nie są te święta, co kiedyś jak miałam 6 lat. Teraz siedzę przy stole z przymusu i słucham jak plotkują o sąsiadach i innych. W moich świętach brakuje magii , kolęd śpiewanych wspólnie, drobiazgów pod choinką i tego oczekiwania na pierwszą gwiazdę. Wiesz co? Nawet przy składaniu życzeń mam ochotę wyjść z pokoju. Każdy mi życzy szóstek w szkole, zdrowia, a mi to jakoś zwisa, ja chce miłości na całe życie * Naprawdę nie wiem co Ci poradzić - Nic. Trzeba zagryźć i w tym roku zęby i udawać, jaka to wielka przyjemność dzielić się z nimi opłatkiem w tym roku

'przyjdź do mnie teraz  albo... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

'przyjdź do mnie teraz, albo zadzwoń.. potrzebuje Cie' 5 minut później zadzownił, 10 minut później był u mojego boku. Patrzył na to jak ze złości tłukę talerze, jak krzycze z bezsilności. Pościelił mi łóżko i leżał przez 4 godziny obok mnie, odgarniał włosy z mojej mokrej od łez, twarzy. Był wszystkim czego potrzebowałam tej nocy. Był przyjacielem którego tak bardzo wtedy potrzebowałam.

 A teraz spójrz mi prosto w oczy i... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

-A teraz spójrz mi prosto w oczy i powiedz, że mnie nie kochasz. -Nie potrafię. -To znaczy, że nadal mnie kochasz ?! -Nie, po prostu nie potrafię spojrzeć prosto w Twoje oczy.

Pomimo  że nie miał nóg..... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

Pomimo, że nie miał nóg.. przeszedł życie lepiej od Ciebie Pomimo, że nie miał rąk.. zrobił nimi więcej niż Ty Pomimo, że nie słyszał.. nie był obojętny na słowa innych Pomimo, że nie widział.. potrafił dostrzec problemy bliskich Pomimo, że nie mówił.. jego słowa wywoływały uśmiech Pomimo, że nie miał serca.. kochał bardziej niż Ty A teraz wstań, podejdź do lustra i głęboko w nie patrząc zapytaj: "Zasługujesz?"

Nie rozumiem jej.  Najpierw... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

Nie rozumiem jej. Najpierw opublikowała mój pamiętnik...teraz ma pretensje że wszyscy wiedzą co o niej pisałem...

Oswoiłeś najdzikszego konia  a... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

Oswoiłeś najdzikszego konia, a teraz boisz się go dosiąść?

Uwielbiała szarpać go za koszulkę... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

Uwielbiała szarpać go za koszulkę, wkładać zmarznięte dłonie pod kaptur.. widzieć ten jego szelmowski uśmiech, gdy bawiła się troczkami od jego ulubionej bluzy. Była naprawdę szczęśliwa. Teraz wie, że to wszystko było jej chorą wyobraźnią.. Że gdy odszedł bez pożegnania, w kieszeni tej wyimaginowanej bluzy zostawiła swoje serce..

Za dużo oczekiwałem od życia.... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

Za dużo oczekiwałem od życia. Teraz wystarczyłby mi pocałunek na śniadanie, dobre słowo na obiad i czułe spojrzenie na kolację. Lub w pościeli deser.

 Mamusiu  co to jest burza?  nie bój... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

-Mamusiu, co to jest burza? -nie bój się, to Aniołowie grają w kręgle, robią sobie zdjęcia i dobrze się bawią.. -no, a ten piorun? -to złość..tego, który przegrał..

  Kolejny raz poprawia błyszczykiem... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

` Kolejny raz poprawia błyszczykiem usta, i kolejny raz się łudzi ze to coś zmieni .

Widzisz Prosiaczku.. Puchatek po... teksty

chokoreeto dodano: 6 kwietnia 2010

Widzisz Prosiaczku.. Puchatek po prostu ma czasem wyjebane

Gdzie jest ta granca ? gdzie wolno i... teksty

chokoreeto dodano: 6 kwietnia 2010

Gdzie jest ta granca ? gdzie wolno i nie wolno ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV