głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Długo sądziłam że to on poskleja moje serce. A teraz kiedy tak zwyczajnie odszedł uświadomiłam sobie że serce samo się posklejało. Mamo.. Tak? Jestem dumna że p

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Długo sądziłam że to on poskleja moje serce. A teraz kiedy tak zwyczajnie odszedł uświadomiłam sobie że serce samo się posklejało.
Długo sądziłam że to on poskleja... teksty

chokoreeto dodano: 9 kwietnia 2010

Długo sądziłam, że to on poskleja moje serce. A teraz, kiedy tak zwyczajnie odszedł, uświadomiłam sobie, że serce samo się posklejało.

 Mamo..  Tak?  Jestem dumna że... teksty

chokoreeto dodano: 8 kwietnia 2010

-Mamo.. -Tak? -Jestem dumna, że połowa mnie to ty.

Czasami cieszę się że jestem... teksty

chokoreeto dodano: 8 kwietnia 2010

Czasami cieszę się, że jestem brzydka. Dlaczego? Dlatego, że wiem, że jeśli ktoś mnie pokocha, to kochać będzie nie za wygląd, a wnętrze.

 Witaj. To ja Twój ‘Książe z... teksty

chokoreeto dodano: 8 kwietnia 2010

-Witaj. To ja, Twój ‘Książe z Bajki’. Jestem odzwierciedleniem Twych marzeń: ciepły, kochający, romantyczny, zabawny..Słowem Facet Idealny. -Nie no świetnie..a kran umiesz naprawić? -Nie.. no ale poezje pisze i w ogóle.. -Boże, czemu nie marzyłam o Idealnym Hydrauliku..?

Mam zaledwie 17 lat 154 centymetry... teksty

chokoreeto dodano: 8 kwietnia 2010

Mam zaledwie 17 lat, 154 centymetry wzrostu i teraz sobie pewnie myślisz, że tak mało o życiu wiem. Możliwe. Ale tak jak Ty spoglądam na niebo pełne gwiazd i Słońce. Tak jak Ciebie, tak i mnie delikatnie muska letni wiatr. Tak jak Ciebie, tak i mnie dotyka ból, cierpienie, złość i gniew. Tak jak Ciebie, tak i mnie cieszy wieczorny deszcz, muzyka, dotyk i róża. Tak jak Ty pragnę miłości i szczęścia. Marzę również tak samo jak Ty. Tak jak Ty, tak i ja podskakuję, gdy spełni się któreś z mych skrytych marzeń. I wiesz.. mam tyle samo siły co Ty. Więc teraz powiedz mi - czym się różnimy?

Tak bardzo chciałabym by ktoś mnie... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

Tak bardzo chciałabym, by ktoś mnie odnalazł.

Chciałabym wyjść z domu stanąć... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

Chciałabym wyjść z domu, stanąć na podwórku i wykrzyczeć do Ciebie moją złość, gniew, tak abyś usłyszał to wszystko, nawet będąc oddalonym o przeszło 100 kilometrów! Abyś mnie wreszcie zrozumiał!

Gdybym tylko umiała powiedzieć Ci... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

Gdybym tylko umiała powiedzieć Ci co teraz czuje.. ale czasem tak cholernie trudno opisać swoje wnętrze i uczucia za pomocą słów. Pozwolisz mi użyć gestu ?

 A jak tam u Ciebie przygotowania do... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

* A jak tam u Ciebie przygotowania do świąt? - Eeeee... Wiesz chyba normalnie: babcia z mamą ciągle ganiają, sprzątają , gotują, piorą i... * A choinka ? - Ubrały już tydzień temu, bo stwierdziły, że tak będzie najlepiej * A Ty? - Co ja? * No bo jakoś chyba nie jesteś zadowolona - A mam powody by być? Marta to już nie są te święta, co kiedyś jak miałam 6 lat. Teraz siedzę przy stole z przymusu i słucham jak plotkują o sąsiadach i innych. W moich świętach brakuje magii , kolęd śpiewanych wspólnie, drobiazgów pod choinką i tego oczekiwania na pierwszą gwiazdę. Wiesz co? Nawet przy składaniu życzeń mam ochotę wyjść z pokoju. Każdy mi życzy szóstek w szkole, zdrowia, a mi to jakoś zwisa, ja chce miłości na całe życie * Naprawdę nie wiem co Ci poradzić - Nic. Trzeba zagryźć i w tym roku zęby i udawać, jaka to wielka przyjemność dzielić się z nimi opłatkiem w tym roku

'przyjdź do mnie teraz albo... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

'przyjdź do mnie teraz, albo zadzwoń.. potrzebuje Cie' 5 minut później zadzownił, 10 minut później był u mojego boku. Patrzył na to jak ze złości tłukę talerze, jak krzycze z bezsilności. Pościelił mi łóżko i leżał przez 4 godziny obok mnie, odgarniał włosy z mojej mokrej od łez, twarzy. Był wszystkim czego potrzebowałam tej nocy. Był przyjacielem którego tak bardzo wtedy potrzebowałam.

 A teraz spójrz mi prosto w oczy i... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

-A teraz spójrz mi prosto w oczy i powiedz, że mnie nie kochasz. -Nie potrafię. -To znaczy, że nadal mnie kochasz ?! -Nie, po prostu nie potrafię spojrzeć prosto w Twoje oczy.

Pomimo że nie miał nóg..... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

Pomimo, że nie miał nóg.. przeszedł życie lepiej od Ciebie Pomimo, że nie miał rąk.. zrobił nimi więcej niż Ty Pomimo, że nie słyszał.. nie był obojętny na słowa innych Pomimo, że nie widział.. potrafił dostrzec problemy bliskich Pomimo, że nie mówił.. jego słowa wywoływały uśmiech Pomimo, że nie miał serca.. kochał bardziej niż Ty A teraz wstań, podejdź do lustra i głęboko w nie patrząc zapytaj: "Zasługujesz?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV