głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto lubię Cię to za mało powiedziane uwielbiam też za mało szukam dalej. Może kocham? tak już coraz lepiej. Wiem! kocham kocham kocham kocham Ciebie ! Kobieta stud

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
lubię Cię to za mało powiedziane uwielbiam też za mało szukam dalej. Może kocham? tak już coraz lepiej. Wiem! kocham kocham kocham kocham Ciebie !
 lubię Cię  to za mało... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

"lubię Cię - to za mało powiedziane, uwielbiam też za mało, szukam dalej. Może kocham? tak już coraz lepiej. Wiem! kocham kocham kocham kocham Ciebie"!

 Kobieta  studium miłości i... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

"Kobieta - studium miłości i pożądania pokazującego złożoność jej uczuć. Trudna do przejżenia bo każda stanowi wyjątek od reguły."

 Przychodzisz z niczym na ten świat... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

"Przychodzisz z niczym na ten świat i nic ze sobą nie bierzesz, więc pozostaw jakiś piękny slad, by można było iść za Tobą."

 Chciałabym być Twym ubraniem...... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

"Chciałabym być Twym ubraniem... Które nosisz na sobie każdego dnia... Lecz nie jestem... Chciałabym być promykiem słońca... Tylko po to by widzieć jak rano się budzisz... Lecz nie jestem... Chciałabym być chociażby gwiazdami na niebie... Które oglądasz co noc... Lecz nie jestem... Chciałabym być Twoją poduszką... Tylko po to by gładzić Cię po policzku... Lecz nie jestem... Chciałabym być kołdrą... Która otula twe ciało w zimne wieczory... Lecz nie jestem... Chciałabym być deszczem... Który tańczy na Twojej skórze... Lecz nie jestem... Chciałabym być wiatrem... Który chłodzi Cię w upalne dnie... Lecz nie jestem... Chciałabym być wodą... Która gasi Twoje pragnienia... Lecz nie jestem... Chciałabym być filiżanką kawy... Tylko po to by muskać Twe usta... Lecz nie jestem... A najbardziej chciałabym być blisko Ciebie... "

 Cały ten tylko mój moimi oczami i... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

"Cały ten tylko mój, moimi oczami i sercem przeżywany świat-to wspaniałe piękno, które stworzyło się samo? Czy Bóg je stworzył? Czy wymyślił człowiek? Czy szatan, żeby omamić, zauroczyć, rozkochać a potem zabrać, zgasić, kazać opuścić? "

 Co tam ?  dobrze a u Ciebie ?... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

- Co tam ? - dobrze, a u Ciebie ? - nie pytaj. - za późno.. - nigdy nie jest za późno na wycofanie pytania..- ale ja nie wycofam tego pytania.. okej wycofuje..

małe blade wystraszone zaniedbane... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

małe, blade, wystraszone, zaniedbane, odrzucone, niekochane, zapomniane, zapłakane, niewidziane. Oto postać jest kruszynki, z pozytywką tej dziewczynki.

Wiem że jesteś gdzieś tam i... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

Wiem, że jesteś gdzieś tam i trzymasz mój los w swoich rękach, zostałam tu sama, wokół porozrzucane zdjęcia, byłeś dla mnie snem na jawie, który był za krótki teraz zatapiam smutki w litrach schłodzonej wódki i niczym w starym kinie widzę nasze wspólne chwile, krople deszczu na szybie wypisują Twoje imię. Pamiętasz nasze gwiazdy one są na zawsze nasze, znają naszą historię, pocieszają kiedy płaczę. Chodź nie chcę już Cię kochać, to wciąż nie mogę przestać i wiem, że nasze drogi już się nie połączą, wciąż na Ciebie czekam, wciąż żyję tą miłością!

Nie musisz być księciem na białym... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

Nie musisz być księciem na białym koniu. Tylko mnie kochaj!!!

Poczułam jego usta na moim uchu.... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

Poczułam jego usta na moim uchu. -Kocham cię - szepnął. -Ja też cię kocham. -Wiem - znów zaśmiał się cichutko. Odwróciłam głowę w stronę jego twarzy. Zgadł o co mi chodzi, pocałował mnie w usta. -Dzięki - westchnęłam. -Do usług. - wyszeptał.

to są te dni  kiedy maksymalnie... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

to są te dni , kiedy maksymalnie możemy robić trzy rzeczy na raz , a robimy sześć . dni , w których kawa i herbata przelewają się strumieniami . dni rozbitych szklanek , niedopalonych papierosów w paczce . dni uciekania przed samym sobą , przed problemami , dni nauki - czytania , pisania , recytowania . dni , w których się krztuszę , jem za dużo lukru i w których sama jestem jak lukier , bo jestem tak otępiała i zmęczona , że zdecydowanie jest mi wszystko jedno .

 Porcelanowy uśmiech Na porcelanowej... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

"Porcelanowy uśmiech Na porcelanowej twarzy Tak nie wiele potrafi wyrazić. Porcelanowa lalka z pełnymi radości porcelanowymi oczami Z pięknego materiału sukienka z falbankami Blond włosy ze sztucznego tworzywa sprawiają, że lalka wygląda jak żywa Nikt nie wiem jednak co czuje porcelanowe serce, zamknięte jak w szklanej butelce Stworzona by cieszyć dzieci By przywracać radość, kiedy gdzieś uleci I tylko wieczorem kiedy wszyscy zasną Przykrywa się smutku płachtą Nie wolno jej myśleć o sobie Ma służyć przecież ku ozdobie Nikt nie będzie chciał zapłakanej lalki Więc lepiej dla nie byłoby polubić falbanki Lepiej udawać, że nic się nie czuje I myśleć sobie - Niech mój porcelanowy uśmiech Innych raduje "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV