głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Co tam ? dobrze a u Ciebie ? nie pytaj. za późno.. nigdy nie jest za późno na wycofanie pytania.. ale ja nie wycofam tego pytania.. okej wycofuje.. małe blade

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Co tam ? dobrze a u Ciebie ? nie pytaj. za późno.. nigdy nie jest za późno na wycofanie pytania.. ale ja nie wycofam tego pytania.. okej wycofuje..
 Co tam ?  dobrze a u Ciebie ?... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

- Co tam ? - dobrze, a u Ciebie ? - nie pytaj. - za późno.. - nigdy nie jest za późno na wycofanie pytania..- ale ja nie wycofam tego pytania.. okej wycofuje..

małe blade wystraszone zaniedbane... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

małe, blade, wystraszone, zaniedbane, odrzucone, niekochane, zapomniane, zapłakane, niewidziane. Oto postać jest kruszynki, z pozytywką tej dziewczynki.

Wiem że jesteś gdzieś tam i... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

Wiem, że jesteś gdzieś tam i trzymasz mój los w swoich rękach, zostałam tu sama, wokół porozrzucane zdjęcia, byłeś dla mnie snem na jawie, który był za krótki teraz zatapiam smutki w litrach schłodzonej wódki i niczym w starym kinie widzę nasze wspólne chwile, krople deszczu na szybie wypisują Twoje imię. Pamiętasz nasze gwiazdy one są na zawsze nasze, znają naszą historię, pocieszają kiedy płaczę. Chodź nie chcę już Cię kochać, to wciąż nie mogę przestać i wiem, że nasze drogi już się nie połączą, wciąż na Ciebie czekam, wciąż żyję tą miłością!

Nie musisz być księciem na białym... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

Nie musisz być księciem na białym koniu. Tylko mnie kochaj!!!

Poczułam jego usta na moim uchu.... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2010

Poczułam jego usta na moim uchu. -Kocham cię - szepnął. -Ja też cię kocham. -Wiem - znów zaśmiał się cichutko. Odwróciłam głowę w stronę jego twarzy. Zgadł o co mi chodzi, pocałował mnie w usta. -Dzięki - westchnęłam. -Do usług. - wyszeptał.

to są te dni  kiedy maksymalnie... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

to są te dni , kiedy maksymalnie możemy robić trzy rzeczy na raz , a robimy sześć . dni , w których kawa i herbata przelewają się strumieniami . dni rozbitych szklanek , niedopalonych papierosów w paczce . dni uciekania przed samym sobą , przed problemami , dni nauki - czytania , pisania , recytowania . dni , w których się krztuszę , jem za dużo lukru i w których sama jestem jak lukier , bo jestem tak otępiała i zmęczona , że zdecydowanie jest mi wszystko jedno .

 Porcelanowy uśmiech Na porcelanowej... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

"Porcelanowy uśmiech Na porcelanowej twarzy Tak nie wiele potrafi wyrazić. Porcelanowa lalka z pełnymi radości porcelanowymi oczami Z pięknego materiału sukienka z falbankami Blond włosy ze sztucznego tworzywa sprawiają, że lalka wygląda jak żywa Nikt nie wiem jednak co czuje porcelanowe serce, zamknięte jak w szklanej butelce Stworzona by cieszyć dzieci By przywracać radość, kiedy gdzieś uleci I tylko wieczorem kiedy wszyscy zasną Przykrywa się smutku płachtą Nie wolno jej myśleć o sobie Ma służyć przecież ku ozdobie Nikt nie będzie chciał zapłakanej lalki Więc lepiej dla nie byłoby polubić falbanki Lepiej udawać, że nic się nie czuje I myśleć sobie - Niech mój porcelanowy uśmiech Innych raduje "

Jestem w takim nastroju że... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

Jestem w takim nastroju, że mogłabym pójść do kina z kolesiem, który nie spytałby nawet, jak mi na imię i dać mu się macać w ostatnim rzędzie.

i gdy wieczorem zamykam się w... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

i gdy wieczorem zamykam się w czterech ścianach , zasłaniam żaluzje , gaszę światło , włączam muzykę na full , tylko po to , by zagłuszyć własne myśli , tylko po to by , oduczyć się myśli o Tobie .

a potem powiedziałam mamie że nie... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

a potem powiedziałam mamie, że nie chce już innych kolegów. że lubię bawić się tylko z Tobą. że Ty w piaskownicy mi wystarczasz.

 jak cofnąć przeszłość?  ctrl+z teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

- jak cofnąć przeszłość? - ctrl+z

Jestem alkoholiczką piłam od roku... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

Jestem alkoholiczką, piłam od roku, od misiaca nie miałam alkoholu w ustach.! - Jestem narkomanką, zaciagam sie minimum raz dziennie.! - Jestem ALKAcholiczka.! kocham go od roku,upijam sie jego uśmiechem codziennie, uzaleznił mnie jego głos, usmiech, oczy, temperament.! Postanowiłam z tym skonczyć! To dalej nie ma sensu.! - uuu. to najgorsze z uzależnien.! Nie umiemy pani pomóc.!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV