głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto to są te dni kiedy maksymalnie możemy robić trzy rzeczy na raz a robimy sześć . dni w których kawa i herbata przelewają się strumieniami . dni rozbitych szklane

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
to są te dni kiedy maksymalnie możemy robić trzy rzeczy na raz a robimy sześć . dni w których kawa i herbata przelewają się strumieniami . dni rozbitych szklane
to są te dni   kiedy maksymalnie... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

to są te dni , kiedy maksymalnie możemy robić trzy rzeczy na raz , a robimy sześć . dni , w których kawa i herbata przelewają się strumieniami . dni rozbitych szklanek , niedopalonych papierosów w paczce . dni uciekania przed samym sobą , przed problemami , dni nauki - czytania , pisania , recytowania . dni , w których się krztuszę , jem za dużo lukru i w których sama jestem jak lukier , bo jestem tak otępiała i zmęczona , że zdecydowanie jest mi wszystko jedno .

 Porcelanowy uśmiech Na porcelanowej... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

"Porcelanowy uśmiech Na porcelanowej twarzy Tak nie wiele potrafi wyrazić. Porcelanowa lalka z pełnymi radości porcelanowymi oczami Z pięknego materiału sukienka z falbankami Blond włosy ze sztucznego tworzywa sprawiają, że lalka wygląda jak żywa Nikt nie wiem jednak co czuje porcelanowe serce, zamknięte jak w szklanej butelce Stworzona by cieszyć dzieci By przywracać radość, kiedy gdzieś uleci I tylko wieczorem kiedy wszyscy zasną Przykrywa się smutku płachtą Nie wolno jej myśleć o sobie Ma służyć przecież ku ozdobie Nikt nie będzie chciał zapłakanej lalki Więc lepiej dla nie byłoby polubić falbanki Lepiej udawać, że nic się nie czuje I myśleć sobie - Niech mój porcelanowy uśmiech Innych raduje "

Jestem w takim nastroju  że... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

Jestem w takim nastroju, że mogłabym pójść do kina z kolesiem, który nie spytałby nawet, jak mi na imię i dać mu się macać w ostatnim rzędzie.

i gdy wieczorem zamykam się w... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

i gdy wieczorem zamykam się w czterech ścianach , zasłaniam żaluzje , gaszę światło , włączam muzykę na full , tylko po to , by zagłuszyć własne myśli , tylko po to by , oduczyć się myśli o Tobie .

a potem powiedziałam mamie  że nie... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

a potem powiedziałam mamie, że nie chce już innych kolegów. że lubię bawić się tylko z Tobą. że Ty w piaskownicy mi wystarczasz.

  jak cofnąć przeszłość?   ctrl+z teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

- jak cofnąć przeszłość? - ctrl+z

Jestem alkoholiczką  piłam od roku... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

Jestem alkoholiczką, piłam od roku, od misiaca nie miałam alkoholu w ustach.! - Jestem narkomanką, zaciagam sie minimum raz dziennie.! - Jestem ALKAcholiczka.! kocham go od roku,upijam sie jego uśmiechem codziennie, uzaleznił mnie jego głos, usmiech, oczy, temperament.! Postanowiłam z tym skonczyć! To dalej nie ma sensu.! - uuu. to najgorsze z uzależnien.! Nie umiemy pani pomóc.!

na imię miała Lo   po prostu Lo   z... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

na imię miała Lo , po prostu Lo , z samego rana i metr czterdzieści w jednej skarpetce . W spodniach było Lolą . W szkole - Dolly . W rubrykach - Dolores . Lecz w jego ramionach była zawsze Lolitą .

najbardziej boli kiedy chcesz czegoś... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

najbardziej boli kiedy chcesz czegoś z całych sił i wierzysz w to na stoprocent , a to po prostu jest dla Ciebie tak odległe , jak planeta która jest podobna do Ziemi , tak niewyobrażalnie nierealna .

pilnuj swojej dupy  a będzie... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

pilnuj swojej dupy, a będzie wszystko bd dobrze

Niestety należę do kobiet  które... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

Niestety należę do kobiet, które zawsze błędów szukają u siebie. To ja zawsze jestem ta, która mamrocze : "Przepraszam". Może kobiety mają o jeden chromosom "przepraszam"

Szczęście to po prostu skurcz serca... teksty

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2010

Szczęście to po prostu skurcz serca, którego doznaje się czasami, kiedy człowieka przepełnia taka radość, że wprost trudno ją znieść. Znika równie szybko jak się pojawia. I nie ma go, dopóki nie nadejdzie znowu, by sprawić, że człowiek uzna życie za najwspanialszy dar.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV