głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto różowy słoń na metafizycznych wrotkach w krainie latających siekier.. Zakochała się.. Śmiesznie cicho i platonicznie. Taki jej chwilowy kaprys na wzdychanie do

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
różowy słoń na metafizycznych wrotkach w krainie latających siekier..
różowy słoń na metafizycznych... teksty

chokoreeto dodano: 10 kwietnia 2010

różowy słoń na metafizycznych wrotkach w krainie latających siekier..

Zakochała się.. Śmiesznie cicho i... teksty

chokoreeto dodano: 10 kwietnia 2010

Zakochała się.. Śmiesznie, cicho i platonicznie. Taki jej chwilowy kaprys na wzdychanie do wyidealizowanego wizerunku. Taki półgodzinny, aby wyzwolić w sobie określone uczucia..

bo potrzebuję dużej popijawy... teksty

chokoreeto dodano: 10 kwietnia 2010

bo potrzebuję dużej popijawy , takiej , żeby móc przestać myśleć i krzyczeć tylko ' I can fly ' na balkonie .

Długo sądziłam że to on poskleja... teksty

chokoreeto dodano: 9 kwietnia 2010

Długo sądziłam, że to on poskleja moje serce. A teraz, kiedy tak zwyczajnie odszedł, uświadomiłam sobie, że serce samo się posklejało.

 Mamo..  Tak?  Jestem dumna że... teksty

chokoreeto dodano: 8 kwietnia 2010

-Mamo.. -Tak? -Jestem dumna, że połowa mnie to ty.

Czasami cieszę się że jestem... teksty

chokoreeto dodano: 8 kwietnia 2010

Czasami cieszę się, że jestem brzydka. Dlaczego? Dlatego, że wiem, że jeśli ktoś mnie pokocha, to kochać będzie nie za wygląd, a wnętrze.

 Witaj. To ja Twój ‘Książe z... teksty

chokoreeto dodano: 8 kwietnia 2010

-Witaj. To ja, Twój ‘Książe z Bajki’. Jestem odzwierciedleniem Twych marzeń: ciepły, kochający, romantyczny, zabawny..Słowem Facet Idealny. -Nie no świetnie..a kran umiesz naprawić? -Nie.. no ale poezje pisze i w ogóle.. -Boże, czemu nie marzyłam o Idealnym Hydrauliku..?

Mam zaledwie 17 lat 154 centymetry... teksty

chokoreeto dodano: 8 kwietnia 2010

Mam zaledwie 17 lat, 154 centymetry wzrostu i teraz sobie pewnie myślisz, że tak mało o życiu wiem. Możliwe. Ale tak jak Ty spoglądam na niebo pełne gwiazd i Słońce. Tak jak Ciebie, tak i mnie delikatnie muska letni wiatr. Tak jak Ciebie, tak i mnie dotyka ból, cierpienie, złość i gniew. Tak jak Ciebie, tak i mnie cieszy wieczorny deszcz, muzyka, dotyk i róża. Tak jak Ty pragnę miłości i szczęścia. Marzę również tak samo jak Ty. Tak jak Ty, tak i ja podskakuję, gdy spełni się któreś z mych skrytych marzeń. I wiesz.. mam tyle samo siły co Ty. Więc teraz powiedz mi - czym się różnimy?

Tak bardzo chciałabym by ktoś mnie... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

Tak bardzo chciałabym, by ktoś mnie odnalazł.

Chciałabym wyjść z domu stanąć... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

Chciałabym wyjść z domu, stanąć na podwórku i wykrzyczeć do Ciebie moją złość, gniew, tak abyś usłyszał to wszystko, nawet będąc oddalonym o przeszło 100 kilometrów! Abyś mnie wreszcie zrozumiał!

Gdybym tylko umiała powiedzieć Ci... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

Gdybym tylko umiała powiedzieć Ci co teraz czuje.. ale czasem tak cholernie trudno opisać swoje wnętrze i uczucia za pomocą słów. Pozwolisz mi użyć gestu ?

 A jak tam u Ciebie przygotowania do... teksty

chokoreeto dodano: 7 kwietnia 2010

* A jak tam u Ciebie przygotowania do świąt? - Eeeee... Wiesz chyba normalnie: babcia z mamą ciągle ganiają, sprzątają , gotują, piorą i... * A choinka ? - Ubrały już tydzień temu, bo stwierdziły, że tak będzie najlepiej * A Ty? - Co ja? * No bo jakoś chyba nie jesteś zadowolona - A mam powody by być? Marta to już nie są te święta, co kiedyś jak miałam 6 lat. Teraz siedzę przy stole z przymusu i słucham jak plotkują o sąsiadach i innych. W moich świętach brakuje magii , kolęd śpiewanych wspólnie, drobiazgów pod choinką i tego oczekiwania na pierwszą gwiazdę. Wiesz co? Nawet przy składaniu życzeń mam ochotę wyjść z pokoju. Każdy mi życzy szóstek w szkole, zdrowia, a mi to jakoś zwisa, ja chce miłości na całe życie * Naprawdę nie wiem co Ci poradzić - Nic. Trzeba zagryźć i w tym roku zęby i udawać, jaka to wielka przyjemność dzielić się z nimi opłatkiem w tym roku

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV