głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Jak się pani czuje? Zle. Co pani dolega? Zycie.. Bardzo poważna choroba. Współczuje. Recepte wypisać trzeba. Zaaplikuje ambicji wzmocniony zastrzyk. Polecam da

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Jak się pani czuje? Zle. Co pani dolega? Zycie.. Bardzo poważna choroba. Współczuje. Recepte wypisać trzeba. Zaaplikuje ambicji wzmocniony zastrz
 Jak się pani czuje?   Zle.... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

- Jak się pani czuje? - Zle. - Co pani dolega? - Zycie.. - Bardzo poważna choroba. Współczuje. Recepte wypisać trzeba. Zaaplikuje ambicji wzmocniony zastrzyk. Polecam dawkę pracowitości i moze będą w aptece specjalne tabletki radości po ktorych inaczej się patrzy. Przeciwwzkazania: Katygorycznie zabraniam zgnebienia, szarej codzienności, siedzenia w wiezieniu monotonności. Pozatym dużo sie śmiać, płosząc mysli gorzkie... - Tak banalnie proste... Lecz jak to zastosować??"

 A jesli odejdziesz?  nie odejde.... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

"-A jesli odejdziesz? -nie odejde. -znajde cie kiedys? -nie znajdziesz."

 Co się stanie jak nadjedzie... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

"-Co się stanie, jak nadjedzie samochód? -Zginiemy"

 Zatrzymaj mnie  powiedział... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

- Zatrzymaj mnie - powiedział spokojnie. - Słyszysz? - Słyszę, ale nie zatrzymam (...) - Zatrzymaj - Nie Szymon. - Z czego ty sie śmiejesz? W tym nie ma nic śmiesznego. Więc mam iść? - Uhm. Energicznie przeszedł do przedpokoju i bez słowa włożył kurtkę. Potem odwrócił się, objął mnie ramieniem i przytulił. - Ty niemądra, zatrzymaj mnie - powiedział w moje włosy. Później zaczął mnie całować, a ja myślałam tylko o tym, że byłam zupełną idiotką, nie zatrzymując go w pokoju, a teraz jest juz za późno, bo on ma kurtkę na sobie, ale przecież kurtkę zawsze mozna zdjąć, więc na nic nie jest za późno, co ma kurtka do tego wszystkiego, jak mi jest dobrze teraz, jeszcze tylko, żeby mnie przytrzymał druga reką, czy nie czuje, ze ja sie chwieję... - O Szymon... - Zatrzymaj mnie, proszę Cię... - No, więc zostań, dobrze? Zostań.

  A tobie się podoba?  pytam.... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

"- A tobie się podoba? - pytam. - Mnie tak - przyznaje. - On jest taki... wiesz, mamo... - zacina się. - och, no... chyba bardzo dobry kolega - kończy bezradnie. Bo może i czuje się bezradna wobec tego, co ją ogarnia."

 Na pewno źle myslę. Może być... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

- Na pewno źle myslę. Może być złe myślenie. Negatytwne myślenie tez jest złe. - Coraz częściej myślę, że ludzie są po to, aby mnie denerwować lub ranić. Dlatego uodparniam się na nich, na wszystkie eentualne sytucje i słowa. Próbuję znaleść swoje barwy ochronne.

 Co to jest deszcz?  Teoretycznie... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-Co to jest deszcz? -Teoretycznie to jest para wodna, która poszła do góry, tam się skropliła i spadła z powrotem na Ziemię. -A praktycznie? -A praktycznie to deszcz to coś takiego, co robi tęczę...

 Idziesz gdzies?  A Ty tam bedziesz.?? teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-Idziesz gdzies? -A Ty tam bedziesz.??

 Spotkalam diabla xD  i co Ci... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-Spotkalam diabla xD -i co Ci powiedzial... -Ze w porownaniu do mnie jest Aniolem :)))

Kiedys Bog zapytal:  Chce moze byc... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

Kiedys Bog zapytal: -Chce moze byc idealna.? a ja na to... -Sluchaj ta idealnosc zostaw sobie albo oddaj ja blondynce.; )

 dlaczego ty się tak zachowujesz ?... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-dlaczego ty się tak zachowujesz ? -jak ? -jakbyś miał mnie gdzies - wcale tak nie jest -jest. bo w ogóle ze mną nie gadasz ... -bo nie wiem jak ... mam z toba rozmawiac bo cie kocham nad zycie !!

 Kiedyś to ty będziesz żałował... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-Kiedyś to ty będziesz żałował że od ciebie odeszła. -Dlaczego niby mam żałować ?? -Ty idioto bo byliście i jesteście dla siebie stworzeni !!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV