głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Zatrzymaj mnie powiedział spokojnie. Słyszysz? Słyszę ale nie zatrzymam ... Zatrzymaj Nie Szymon. Z czego ty sie śmiejesz? W tym nie ma nic śmiesznego. Więc ma

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Zatrzymaj mnie powiedział spokojnie. Słyszysz? Słyszę ale nie zatrzymam ... Zatrzymaj Nie Szymon. Z czego ty sie śmiejesz? W tym nie ma nic śmies
 Zatrzymaj mnie  powiedział... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

- Zatrzymaj mnie - powiedział spokojnie. - Słyszysz? - Słyszę, ale nie zatrzymam (...) - Zatrzymaj - Nie Szymon. - Z czego ty sie śmiejesz? W tym nie ma nic śmiesznego. Więc mam iść? - Uhm. Energicznie przeszedł do przedpokoju i bez słowa włożył kurtkę. Potem odwrócił się, objął mnie ramieniem i przytulił. - Ty niemądra, zatrzymaj mnie - powiedział w moje włosy. Później zaczął mnie całować, a ja myślałam tylko o tym, że byłam zupełną idiotką, nie zatrzymując go w pokoju, a teraz jest juz za późno, bo on ma kurtkę na sobie, ale przecież kurtkę zawsze mozna zdjąć, więc na nic nie jest za późno, co ma kurtka do tego wszystkiego, jak mi jest dobrze teraz, jeszcze tylko, żeby mnie przytrzymał druga reką, czy nie czuje, ze ja sie chwieję... - O Szymon... - Zatrzymaj mnie, proszę Cię... - No, więc zostań, dobrze? Zostań.

  A tobie się podoba?  pytam.... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

"- A tobie się podoba? - pytam. - Mnie tak - przyznaje. - On jest taki... wiesz, mamo... - zacina się. - och, no... chyba bardzo dobry kolega - kończy bezradnie. Bo może i czuje się bezradna wobec tego, co ją ogarnia."

 Na pewno źle myslę. Może być... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

- Na pewno źle myslę. Może być złe myślenie. Negatytwne myślenie tez jest złe. - Coraz częściej myślę, że ludzie są po to, aby mnie denerwować lub ranić. Dlatego uodparniam się na nich, na wszystkie eentualne sytucje i słowa. Próbuję znaleść swoje barwy ochronne.

 Co to jest deszcz?  Teoretycznie... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-Co to jest deszcz? -Teoretycznie to jest para wodna, która poszła do góry, tam się skropliła i spadła z powrotem na Ziemię. -A praktycznie? -A praktycznie to deszcz to coś takiego, co robi tęczę...

 Idziesz gdzies?  A Ty tam bedziesz.?? teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-Idziesz gdzies? -A Ty tam bedziesz.??

 Spotkalam diabla xD  i co Ci... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-Spotkalam diabla xD -i co Ci powiedzial... -Ze w porownaniu do mnie jest Aniolem :)))

Kiedys Bog zapytal:  Chce moze byc... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

Kiedys Bog zapytal: -Chce moze byc idealna.? a ja na to... -Sluchaj ta idealnosc zostaw sobie albo oddaj ja blondynce.; )

 dlaczego ty się tak zachowujesz ?... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-dlaczego ty się tak zachowujesz ? -jak ? -jakbyś miał mnie gdzies - wcale tak nie jest -jest. bo w ogóle ze mną nie gadasz ... -bo nie wiem jak ... mam z toba rozmawiac bo cie kocham nad zycie !!

 Kiedyś to ty będziesz żałował... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-Kiedyś to ty będziesz żałował że od ciebie odeszła. -Dlaczego niby mam żałować ?? -Ty idioto bo byliście i jesteście dla siebie stworzeni !!

 Zrobisz coś dla mnie ??  Kochanie... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-Zrobisz coś dla mnie ?? -Kochanie dla ciebie wszystko. -Proszę Cię odejdź i nie wracaj już więcej ...

 Ty nie widzisz jak ona cię kocha.... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-Ty nie widzisz jak ona cię kocha. -Widzę.Tylko nie potrafię do niej podejść i jej powiedzieć tego samego.

 Kocham Cię ....  Jak możesz... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-Kocham Cię .... -Jak możesz kochać kogoś takiego jak ja ?! -Po prostu zakochałam się w Tobie odkąd Cię poznałam. !! -Serio ?? -Tak Serio. -Ale ja nie rozumiem jak możesz kochać kogoś takiego jak ja ?! Przecież jesteś ładna i w ogóle. -Może jestem ładna. Ale nie mądra. -Dlaczego ?? -Bo zgupiałam z miłości do Ciebie; **

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV