głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Spada! Wypowiedz życzenie! To Ty. Co ? Kiedy spełniają się marzenia chciałabym mieć Ciebie przy sobie. Już zawsze. Za tymi marzeniami można wskoczyć w ogień! J

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Spada! Wypowiedz życzenie! To Ty. Co ? Kiedy spełniają się marzenia chciałabym mieć Ciebie przy sobie. Już zawsze.
 Spada! Wypowiedz życzenie!   To... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

- Spada! Wypowiedz życzenie! - To Ty. - Co ? - Kiedy spełniają się marzenia, chciałabym mieć Ciebie przy sobie. Już zawsze.

 Za tymi marzeniami można wskoczyć... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

- Za tymi marzeniami można wskoczyć w ogień! - Już za późno... - NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO!

Pewnej nocy księżyc widząc jej... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

Pewnej nocy księżyc, widząc jej samotność, zapytał: - Nie męczy Cię to czekanie? - Trochę. Ale nie mogę się poddać...

  Spotkałam dzisiaj Miłość..... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

"- Spotkałam dzisiaj Miłość.. - I co ci powiedziała ? - Przepraszała.. że nie zawsze trwa do końca.. - Płakała ? - Płakała.. bo często rani.. - Krzyczała ? - Krzyczała.. że nie zawsze jest piękna.. - Śmiała się? - Śmiała.. bo umie z siebie kpić.. - Żałowała czegoś? - Żałowała.. że ludzie nie zawsze traktują ją poważnie.. - Była zła ? - Złościła się.. że czasem w nią wątpimy.. - Cieszyła się ? - Cieszyła się.. że jej tak często szukamy.. - Powiedziała Ci coś jeszcze ? - Powiedziała.. że nie jest dla mnie.. "

 – Nie do tego mnie... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

"– Nie do tego mnie przyzwyczaiłeś – udało jej się w końcu wydusić. – No cóż… – Przerwał, a potem wyrzucił z siebie szybko: – Doszedłem do wniosku, że skoro i tak skończę w piekle to mogę po drodze zaszaleć. - Ale nie ranic... - odrzekła chłodno i odeszła daleko."

 Czyli mam nie kasować wszystkich... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

- Czyli mam nie kasować wszystkich Twoich numerów?- zapytał. - Spieprzyliśmy miłość, postarajmy się nie spieprzyć nic więcej.`

Zapytałam dziecko niosące... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

Zapytałam dziecko niosące świeczkę: - Skąd pochodzi to światło? Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął. - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi...

hej. weź go sobie. jest cały Twój.... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

hej. weź go sobie. jest cały Twój. - przepraszam, czy to żart ? bo wydaje się jakby był. - nie. mówię całkiem poważnie. - ale... dlaczego ? - powiedział, że Cię kocha. przez sen.

 Pozwól mi odejść zduś w sobie... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

-Pozwól mi odejść, zduś w sobie miłość, zapomnij! - Umiałbyś nie tęsknić, nie kochać, nie pragnąć tej, która była dla Ciebie wszystkim przez całe życie? - nie... - Więc przepraszam, ale zostaję ...

to miłość wielka miłość czy... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

to miłość, wielka miłość, czy gigantyczna miłość? - jak... co przez to rozumiesz? - o miłości zapomnisz po dwóch miesiącach. o wielkiej miłości po dwóch latach.a gigantyczna miłość... - tak? - gigantyczna miłość zmienia twoje życie.

Przyjacielu... czy Ty...?  Tak... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

Przyjacielu... czy Ty...? -Tak najdroższy, kocham Cię! A czy Ty...? -Tak, zawsze będę przy Tobie! A czy ja...? -Tak, Ty zawsze możesz na mnie liczyć! A czy będziesz...? -Tak, będę z Tobą płakać! A...? -Tak, tak, śmiać się z Tobą też będę! A czy kiedy...? -Tak, kiedy będziesz potrzebował pomocy- pomogę Ci! A czy wiesz, że...? -Oczywiście, że wiem, że mogę na Tobie polegać! I, że ja...? -I, że Ty zawsze mi pomożesz! Wiesz napewno też, że gotowy jestem...? - Tak, wiem, że gotowy jesteś zginąć za mnie! Ja też dla Ciebie zrobię wszystko! Przyjacielu...wiesz... -Wiem, wiem, ja również dziękuję Ci za to, że jesteś! Najdroższy... jeszcze tylko jedno pytanie... Czy Ty...? -Nie, nie czytam w Twoich myślach... To skąd...? -Ja to poprostu czuję! Czy nie wiesz, że przyjaciele rozumieją się... Tak, tak... bez słów..."

 Za kogo Ty mnie masz!?   Za... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2010

- Za kogo Ty mnie masz!? - Za kobietę, z którą chciałbym spędzić życie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV