głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Dziś nie liczy się świat. Tańcz Kopciuszku. Tańcz. pierś do przodu dawaj maleńka świat jest twój Nie rozumiem czemu tak na niego reaguje on nie jest wcale taki

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Dziś nie liczy się świat. Tańcz Kopciuszku. Tańcz.
Dziś nie liczy się świat. Tańcz... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Dziś nie liczy się świat. Tańcz Kopciuszku. Tańcz.

pierś do przodu  dawaj maleńka... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

pierś do przodu, dawaj maleńka, świat jest twój

  Nie rozumiem czemu tak na niego... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

- Nie rozumiem czemu tak na niego reaguje, on nie jest wcale taki ładny i nie ma wyróżnia się specjalnie z tłumu. A ona jak ta wariatka krąży wzrokiem po jego ciele, wzdycha, trzęsie się i śmieje rumiana gdy się do niej odezwie. - Może po prostu go kocha.

Gdyby przyszło mi dzisiaj... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Gdyby przyszło mi dzisiaj opowiedzieć komuś o moim życiu, mogłabym to zrobić w taki sposób, że uznano by mnie za kobietę niezależną, odważną i szczęśliwą. A przecież tak wcale nie jest. Nie wolno mi wymawiać jedynego słowa ważniejszego od jedenastu minut miłość.

Lubię ciszę  lubię milczeć oraz... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Lubię ciszę, lubię milczeć oraz milczenie. Miłość nie boli, Pan się nie boi.

Wieczorami najgorzej jest myśleć... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Wieczorami najgorzej jest myśleć, że jestem sama.| a już tam xd dziewczyny po co nam facet ? to tylko kolejny problem :D - chokoreeto ;D

nie mówmy o miłości. nie lubię... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

nie mówmy o miłości. nie lubię mówić o czymś co jest iluzoryczne...;/

  trudno o idealną miłość?... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

- trudno o idealną miłość? - nie. nawet ja nie chcę aż tyle .. chciałabym tylko móc się zachowywać jak zwykła egoistka. prawdziwa egoistka. na przykład mówię, że chcę ciastko biszkoptowe z truskawkami, a ty rzucasz wszystko i biegniesz je kupić. wracasz zziajany i podajesz mi je: „proszę, Midori, oto ciastko biszkoptowe z truskawkami”, a ja wtedy mówię: „nie mam już na nie ochoty” i wyrzucam przez okno. czegoś takiego potrzebuję. - zdaje mi się, że to nie ma żadnego związku z miłością – powiedział lekko zdumiony. - ma. tylko ty tego nie wiesz .. aą okresy w życiu dziewczyny, kiedy to jest nieprawdopodobnie ważne. -wyrzucanie przez okno ciastek z truskawkami? - tak. Chcę, żeby mój chłopak powiedział: „zrozumiałem, Midori. myliłem się. Powinienem był się domyślić, że stracisz ochotę na to ciastko. jestem głupi jak osioł i gruboskórny (...) - i co wtedy? ;> - wtedy będę go kochać, bo na to zasłużył. (; - myślę, że to kompletny nonsens. - a dla mnie to jest miłość. mimo, że nikt tego nie rozumie ..

Poradzę sobie  tylko jeszcze nie teraz. teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Poradzę sobie, tylko jeszcze nie teraz.

Zawsze chciałam iść pierwsza... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Zawsze chciałam iść pierwsza, nigdy nie być ostatnią, nie iść z nikim równo. Pojawiłeś się na drodze Ty. Dalej nie chciałam zostawać w tyle, ale przestało mieć dla mnie znaczenie to czy idę pierwsza. Od tej chwili liczyło się tylko to, by iść równo z Tobą.

  Daj mi rękę – poprosił  nie... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

- Daj mi rękę – poprosił, nie patrząc na nią. - Po co? – próbowała żartować. – masz już kogo trzymać za rękę. - Jesteś zazdrosna? Ty? – spytał z niedowierzaniem. Ona spuściła wzrok, żeby nie wyczytał w jej oczach. Wpatruje się w bursztynowy blask szklanki z piwem i nie odzywała się, a on ciągnie dalej: - Chciałabyś, żebym płakał po Tobie? Już za późno. Już swoje przepłakałem. - Szybko się pocieszyłeś.

nie  nic się nie stało. zabrakło... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

nie, nic się nie stało. zabrakło tylko zielonej herbaty. i ciebie na dobranoc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV