głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Lubię ciszę lubię milczeć oraz milczenie. Miłość nie boli Pan się nie boi. Wieczorami najgorzej jest myśleć że jestem sama. a już tam xd dziewczyny po co nam fa

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Lubię ciszę lubię milczeć oraz milczenie. Miłość nie boli Pan się nie boi.
Lubię ciszę  lubię milczeć oraz... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Lubię ciszę, lubię milczeć oraz milczenie. Miłość nie boli, Pan się nie boi.

Wieczorami najgorzej jest myśleć... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Wieczorami najgorzej jest myśleć, że jestem sama.| a już tam xd dziewczyny po co nam facet ? to tylko kolejny problem :D - chokoreeto ;D

nie mówmy o miłości. nie lubię... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

nie mówmy o miłości. nie lubię mówić o czymś co jest iluzoryczne...;/

  trudno o idealną miłość?... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

- trudno o idealną miłość? - nie. nawet ja nie chcę aż tyle .. chciałabym tylko móc się zachowywać jak zwykła egoistka. prawdziwa egoistka. na przykład mówię, że chcę ciastko biszkoptowe z truskawkami, a ty rzucasz wszystko i biegniesz je kupić. wracasz zziajany i podajesz mi je: „proszę, Midori, oto ciastko biszkoptowe z truskawkami”, a ja wtedy mówię: „nie mam już na nie ochoty” i wyrzucam przez okno. czegoś takiego potrzebuję. - zdaje mi się, że to nie ma żadnego związku z miłością – powiedział lekko zdumiony. - ma. tylko ty tego nie wiesz .. aą okresy w życiu dziewczyny, kiedy to jest nieprawdopodobnie ważne. -wyrzucanie przez okno ciastek z truskawkami? - tak. Chcę, żeby mój chłopak powiedział: „zrozumiałem, Midori. myliłem się. Powinienem był się domyślić, że stracisz ochotę na to ciastko. jestem głupi jak osioł i gruboskórny (...) - i co wtedy? ;> - wtedy będę go kochać, bo na to zasłużył. (; - myślę, że to kompletny nonsens. - a dla mnie to jest miłość. mimo, że nikt tego nie rozumie ..

Poradzę sobie  tylko jeszcze nie teraz. teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Poradzę sobie, tylko jeszcze nie teraz.

Zawsze chciałam iść pierwsza... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Zawsze chciałam iść pierwsza, nigdy nie być ostatnią, nie iść z nikim równo. Pojawiłeś się na drodze Ty. Dalej nie chciałam zostawać w tyle, ale przestało mieć dla mnie znaczenie to czy idę pierwsza. Od tej chwili liczyło się tylko to, by iść równo z Tobą.

  Daj mi rękę – poprosił  nie... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

- Daj mi rękę – poprosił, nie patrząc na nią. - Po co? – próbowała żartować. – masz już kogo trzymać za rękę. - Jesteś zazdrosna? Ty? – spytał z niedowierzaniem. Ona spuściła wzrok, żeby nie wyczytał w jej oczach. Wpatruje się w bursztynowy blask szklanki z piwem i nie odzywała się, a on ciągnie dalej: - Chciałabyś, żebym płakał po Tobie? Już za późno. Już swoje przepłakałem. - Szybko się pocieszyłeś.

nie  nic się nie stało. zabrakło... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

nie, nic się nie stało. zabrakło tylko zielonej herbaty. i ciebie na dobranoc.

a ona siedziała nieruchomo wpatrzona... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

a ona siedziała nieruchomo wpatrzona w jego błękitne oczy. nie chciała nic mówić, wiedziała, że teraz potrzebna jest im chwila ciszy. siedzieli więc tak w milczeniu zdając sobie sprawę z tego, że gdyby nie mieli siebie, nie mieliby nic.

to była jesień   październik  albo... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

to była jesień - październik, albo wrzesień..

To koniec.  Nie musisz już szukać... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

To koniec. Nie musisz już szukać odpowiednich słów, by mniej bolało, nie musisz w ogóle nic mówić. Twoje oczy już wszystko mi wyznały. Po prostu daruj sobie to całe przedstawienie, nie będzie oklasków, kurtyna już dawno jest zamknięta.

Taki ze mnie dziwny przypadek  że... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Taki ze mnie dziwny przypadek, że jak komuś na mnie zależy to mam to w dupie, a jak już się nie stara to nagle zaczynam się przejmować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV