głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Przywykła już do tego że bez względu na to ile Ciebie dostała zawsze i wszędzie jej Ciebie brakowało.. Lisa: Jakim jest pan typem mężczyzny? Gilles: Pani typem?

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Przywykła już do tego że bez względu na to ile Ciebie dostała zawsze i wszędzie jej Ciebie brakowało..
Przywykła już do tego  że bez... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Przywykła już do tego, że bez względu na to, ile Ciebie dostała, zawsze i wszędzie jej Ciebie brakowało..

Lisa: Jakim jest pan typem... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Lisa: Jakim jest pan typem mężczyzny? Gilles: Pani typem? Lisa: Potwierdzam. Po każdym zdaniu spływa po mnie strumień potu, mózg mi drętwieje – to objawy choroby zwanej niepohamowanym pociągiem. Gilles: Przykro mi, nie mam lekarstwa. Lisa: To pan jest lekarstwem. Uśmiechają się do siebie. Gilles: Jest ktoś w pani życiu? Lisa: W tej chwili jesteś ty.

Czym jednak jest wolność bez... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Czym jednak jest wolność bez zaangażowania? To wolność pusta, jałowa, nieuchwytna, wolność prewencyjna. Mężczyźni bardziej marzą o wolności, niż z niej korzystają, trzymają ją zazdrośnie na półce, zamiast jej używać. A ona usycha, kurczy się i umiera na długo przed nimi. Bo wolność wtedy tylko istnieje, kiedy się z niej korzysta. Mężczyźni są w głębi duszy sentymentalni: co innego przeżywają, a co innego sobie opowiadają. Podszywają swoje życie innym, tajemniczym, upragnionym, wymarzonym, które milcząco opiewają

Dziś nie liczy się świat. Tańcz... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Dziś nie liczy się świat. Tańcz Kopciuszku. Tańcz.

pierś do przodu  dawaj maleńka... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

pierś do przodu, dawaj maleńka, świat jest twój

  Nie rozumiem czemu tak na niego... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

- Nie rozumiem czemu tak na niego reaguje, on nie jest wcale taki ładny i nie ma wyróżnia się specjalnie z tłumu. A ona jak ta wariatka krąży wzrokiem po jego ciele, wzdycha, trzęsie się i śmieje rumiana gdy się do niej odezwie. - Może po prostu go kocha.

Gdyby przyszło mi dzisiaj... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Gdyby przyszło mi dzisiaj opowiedzieć komuś o moim życiu, mogłabym to zrobić w taki sposób, że uznano by mnie za kobietę niezależną, odważną i szczęśliwą. A przecież tak wcale nie jest. Nie wolno mi wymawiać jedynego słowa ważniejszego od jedenastu minut miłość.

Lubię ciszę  lubię milczeć oraz... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Lubię ciszę, lubię milczeć oraz milczenie. Miłość nie boli, Pan się nie boi.

Wieczorami najgorzej jest myśleć... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Wieczorami najgorzej jest myśleć, że jestem sama.| a już tam xd dziewczyny po co nam facet ? to tylko kolejny problem :D - chokoreeto ;D

nie mówmy o miłości. nie lubię... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

nie mówmy o miłości. nie lubię mówić o czymś co jest iluzoryczne...;/

  trudno o idealną miłość?... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

- trudno o idealną miłość? - nie. nawet ja nie chcę aż tyle .. chciałabym tylko móc się zachowywać jak zwykła egoistka. prawdziwa egoistka. na przykład mówię, że chcę ciastko biszkoptowe z truskawkami, a ty rzucasz wszystko i biegniesz je kupić. wracasz zziajany i podajesz mi je: „proszę, Midori, oto ciastko biszkoptowe z truskawkami”, a ja wtedy mówię: „nie mam już na nie ochoty” i wyrzucam przez okno. czegoś takiego potrzebuję. - zdaje mi się, że to nie ma żadnego związku z miłością – powiedział lekko zdumiony. - ma. tylko ty tego nie wiesz .. aą okresy w życiu dziewczyny, kiedy to jest nieprawdopodobnie ważne. -wyrzucanie przez okno ciastek z truskawkami? - tak. Chcę, żeby mój chłopak powiedział: „zrozumiałem, Midori. myliłem się. Powinienem był się domyślić, że stracisz ochotę na to ciastko. jestem głupi jak osioł i gruboskórny (...) - i co wtedy? ;> - wtedy będę go kochać, bo na to zasłużył. (; - myślę, że to kompletny nonsens. - a dla mnie to jest miłość. mimo, że nikt tego nie rozumie ..

Poradzę sobie  tylko jeszcze nie teraz. teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Poradzę sobie, tylko jeszcze nie teraz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV