głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Nie rozumiem czemu tak na niego reaguje on nie jest wcale taki ładny i nie ma wyróżnia się specjalnie z tłumu. A ona jak ta wariatka krąży wzrokiem po jego cie

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Nie rozumiem czemu tak na niego reaguje on nie jest wcale taki ładny i nie ma wyróżnia się specjalnie z tłumu. A ona jak ta wariatka krąży wzrokiem po jego ciele w
  Nie rozumiem czemu tak na niego... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

- Nie rozumiem czemu tak na niego reaguje, on nie jest wcale taki ładny i nie ma wyróżnia się specjalnie z tłumu. A ona jak ta wariatka krąży wzrokiem po jego ciele, wzdycha, trzęsie się i śmieje rumiana gdy się do niej odezwie. - Może po prostu go kocha.

Gdyby przyszło mi dzisiaj... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Gdyby przyszło mi dzisiaj opowiedzieć komuś o moim życiu, mogłabym to zrobić w taki sposób, że uznano by mnie za kobietę niezależną, odważną i szczęśliwą. A przecież tak wcale nie jest. Nie wolno mi wymawiać jedynego słowa ważniejszego od jedenastu minut miłość.

Lubię ciszę  lubię milczeć oraz... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Lubię ciszę, lubię milczeć oraz milczenie. Miłość nie boli, Pan się nie boi.

Wieczorami najgorzej jest myśleć... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Wieczorami najgorzej jest myśleć, że jestem sama.| a już tam xd dziewczyny po co nam facet ? to tylko kolejny problem :D - chokoreeto ;D

nie mówmy o miłości. nie lubię... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

nie mówmy o miłości. nie lubię mówić o czymś co jest iluzoryczne...;/

  trudno o idealną miłość?... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

- trudno o idealną miłość? - nie. nawet ja nie chcę aż tyle .. chciałabym tylko móc się zachowywać jak zwykła egoistka. prawdziwa egoistka. na przykład mówię, że chcę ciastko biszkoptowe z truskawkami, a ty rzucasz wszystko i biegniesz je kupić. wracasz zziajany i podajesz mi je: „proszę, Midori, oto ciastko biszkoptowe z truskawkami”, a ja wtedy mówię: „nie mam już na nie ochoty” i wyrzucam przez okno. czegoś takiego potrzebuję. - zdaje mi się, że to nie ma żadnego związku z miłością – powiedział lekko zdumiony. - ma. tylko ty tego nie wiesz .. aą okresy w życiu dziewczyny, kiedy to jest nieprawdopodobnie ważne. -wyrzucanie przez okno ciastek z truskawkami? - tak. Chcę, żeby mój chłopak powiedział: „zrozumiałem, Midori. myliłem się. Powinienem był się domyślić, że stracisz ochotę na to ciastko. jestem głupi jak osioł i gruboskórny (...) - i co wtedy? ;> - wtedy będę go kochać, bo na to zasłużył. (; - myślę, że to kompletny nonsens. - a dla mnie to jest miłość. mimo, że nikt tego nie rozumie ..

Poradzę sobie  tylko jeszcze nie teraz. teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Poradzę sobie, tylko jeszcze nie teraz.

Zawsze chciałam iść pierwsza... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

Zawsze chciałam iść pierwsza, nigdy nie być ostatnią, nie iść z nikim równo. Pojawiłeś się na drodze Ty. Dalej nie chciałam zostawać w tyle, ale przestało mieć dla mnie znaczenie to czy idę pierwsza. Od tej chwili liczyło się tylko to, by iść równo z Tobą.

  Daj mi rękę – poprosił  nie... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

- Daj mi rękę – poprosił, nie patrząc na nią. - Po co? – próbowała żartować. – masz już kogo trzymać za rękę. - Jesteś zazdrosna? Ty? – spytał z niedowierzaniem. Ona spuściła wzrok, żeby nie wyczytał w jej oczach. Wpatruje się w bursztynowy blask szklanki z piwem i nie odzywała się, a on ciągnie dalej: - Chciałabyś, żebym płakał po Tobie? Już za późno. Już swoje przepłakałem. - Szybko się pocieszyłeś.

nie  nic się nie stało. zabrakło... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

nie, nic się nie stało. zabrakło tylko zielonej herbaty. i ciebie na dobranoc.

a ona siedziała nieruchomo wpatrzona... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

a ona siedziała nieruchomo wpatrzona w jego błękitne oczy. nie chciała nic mówić, wiedziała, że teraz potrzebna jest im chwila ciszy. siedzieli więc tak w milczeniu zdając sobie sprawę z tego, że gdyby nie mieli siebie, nie mieliby nic.

to była jesień   październik  albo... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2010

to była jesień - październik, albo wrzesień..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV