głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Co dobrego przyrządzasz? spytał spoglądając na patelnię nad którą unosił się aromat. Połamane serduszka w sosie słodko kwaśnym. Powiedz czy Ty też tak masz że

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Co dobrego przyrządzasz? spytał spoglądając na patelnię nad którą unosił się aromat. Połamane serduszka w sosie słodko kwaśnym.
 Co dobrego przyrządzasz?  spytał... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

-Co dobrego przyrządzasz? - spytał spoglądając na patelnię, nad którą unosił się aromat. -Połamane serduszka w sosie słodko kwaśnym.

Powiedz czy Ty też tak masz że... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

Powiedz, czy Ty też tak masz, że babcia na przystanku, dziewczyna na spacerze, chłopak pod budką z lodami i połowa społeczeństwa z daleka wygląda jak On? No powiedz, też tak masz?

usłyszała dźwięk swojego... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

usłyszała dźwięk swojego telefonu. sms. na wyświetlaczu widniało jego imię. serce nagle zaczęło jej szybciej bić. wiedziała, że już dawno ze sobą nie gadali, bo właściwie nie mieli już o czym, przynajmniej jego zdaniem. pomyślała, że może jednak dostał olśnienia i zorientował się, że tak naprawdę tylko ją kocha. długo zwlekała z kliknięciem 'otwórz', jeszcze przez chwilę chciała zatrzymać przy sobie ostatnią iskierkę nadziei. w końcu się odważyła - szybko przeleciała wzrokiem cały tekst, jak zwykle odruchowo szukając dwukropka i gwiazdki postawionych obok siebie na końcu wiadomości. nic jednak nie znalazła. on po prostu chciał wiedzieć co było na zadanie z matmy..

Excuse me  I've lost my teddy bear.... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

Excuse me, I've lost my teddy bear. Will you sleep with me tonight.?

Paranoiczne urwanie głowy 2+2 to 8... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

Paranoiczne urwanie głowy, 2+2 to 8, a Mickiewicz był Anglikiem. Czas ucieka, popycha i po łbie daje. Brak czasu molestuje, kurz w matrycy przeszkadza, a rzęsy odklejają się od ciągłego biegu i zmęczenia. Wiatr porwał szalik, który wpadł w kałużę, cholera, karma. Wszystkie znaki jak połamana pomadka, rozsypany cień do powiek, zdarte fleki i mokry szalik zwiastuj nadejście.

Uwielbiam być psychiczną... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

Uwielbiam być psychiczną masochistką, to smakuje jak czekolada, której od dawna nie miałam w ustach. Fizyczną też lubię, lubię katować swój organizm, chociaż to bardziej podchodzi pod sadyzm. Bardzo powoli uśmiercam komórkę po komórce, aby tiul nie wżynał się w biodra, a policzki nie były takie pełne. Krew leci z nosa, umysł kuleje, tracę panowanie i właśnie wtedy czuję satysfakcję i tę przyjemność.

jesteś jak Nestle Cheerios  tak... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

jesteś jak Nestle Cheerios - tak trudno Ci się oprzeć.

 kocham cię.  co?!  tak tak.... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

- kocham cię. - co?! - tak, tak. też nie mogę w to uwierzyć.

nienawidzę gdy tak odchodzisz bez... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

nienawidzę, gdy tak odchodzisz bez pożegnania. wtedy nachodzą mnie myśli, czy powinnam jeszcze coś powiedzieć byś został. i głupio mi stać samej, ale głupio też odwrócić się i pójść w swoją stronę. i łapie mnie ochota, żeby postać tu jeszcze i czekać aż przejdziesz tędy i mnie ze sobą zabierzesz.

Małe tęsknoty krótkie tęsknoty... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

Małe tęsknoty, krótkie tęsknoty, znaczące prawie tyle co nic. Nagłe i szybkie serca łopoty, kto by tam nie znał ich.

 nie przypadkiiem wiem że... teksty

chokoreeto dodano: 13 czerwca 2010

` nie przypadkiiem wiem, że samotność zabija. `

 Udajmy że Cię nie kocham że... teksty

chokoreeto dodano: 13 czerwca 2010

- Udajmy, że Cię nie kocham, że nie potrzebuję, że nie tęsknie i że nie płaczę. Bo tak będzie lepiej. Uzależnienia są złe, a Ty mnie uzależniasz. - Skoro tak wolisz... W tym momencie pękło jej serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV