głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto for a pesymistic I'm pretty optimistic.! Zbudowałam dom naprawdę piękny niestraszne mu pożary ziemskie wstrząsy apokaliptyczne powodzie Z miłości ma fundamenty

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
for a pesymistic I'm pretty optimistic.!
for a pesymistic  I'm pretty... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

for a pesymistic, I'm pretty optimistic.!

Zbudowałam dom  naprawdę piękny... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

Zbudowałam dom naprawdę piękny niestraszne mu pożary ziemskie wstrząsy apokaliptyczne powodzie Z miłości ma fundamenty ściany wymurowane pragnieniami na suficie rozpięta tęcza marzeń a dach skąpany w cieple nadziei Ogrzewam go sercem zapach czułości wypełnia zrozumieniem umeblowałam Zbudowałam dom niezniszczalny dla Ciebie Proszę, wejdź rozgość się To Twój dom

narysowałam Cię na ścianie. czy... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

narysowałam Cię na ścianie. czy się udałeś, tego nie wiem. jak wpadną goście zawsze da się zastawić sprytnie jakimś meblem. teraz już mogę łatwo dotknąć, chwycić za rękę, pocałować. pić razem kawę. bardzo śmieszne. mam chore serce. doszła głowa. i nie zależy już od Ciebie, jak długo będziesz, czy zostaniesz. jeśli za bardzo czymś mnie wkurzysz, zamówię sobie malowanie.

wchodzę do klasy   siedzę w... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

wchodzę do klasy , siedzę w ostatniej ławce ,prawie cała klasa stoi nad moim stolikiem prawie cała bo on jedyny siedzi w pierwszej ławce i nie patrzy w moją stronę nie jest nawet zainteresowany tym co tam się dzieje .wszyscy wypytują zadają pytania , ja nie odpowiadam nie mam czasu , chłopak który siedzi w pierwszej ławce jest śliczny i najgrzeczniejszy w całej klasie a ja .. najgorsza z całej szkoły .. kazałam wszystkim się odsunąć , mówię do nich ; - muszę go widzieć , on musi być mój . a on Cichym głosem odpowiada : - jeśli o mnie mówisz ,ja nie jestem zabawką .. tymczasem zaśmiałam się głośno . wstałam wszyscy za mną podeszłam do niego i powiedziałam że go kocham po czym pocałowałam i złapałam go za rękę razem wyszliśmy w środku lekcji w deszczowy dzień choć byłam przemoknięta do ostatniej nitki ,byłam najszczęśliwsza bo z nim.

Nigdy nie wierzyłam w przesądy. Do... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

Nigdy nie wierzyłam w przesądy. Do czasu aż w dzień naszego rozstania minęła mnie zakonnica z wiadrami w chwili, gdy przechodząc pod słupem potknęłam się o czarnego kota i zbiłam lusterko w puderniczce.

 Co dobrego przyrządzasz?   spytał... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

-Co dobrego przyrządzasz? - spytał spoglądając na patelnię, nad którą unosił się aromat. -Połamane serduszka w sosie słodko kwaśnym.

Powiedz  czy Ty też tak masz  że... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

Powiedz, czy Ty też tak masz, że babcia na przystanku, dziewczyna na spacerze, chłopak pod budką z lodami i połowa społeczeństwa z daleka wygląda jak On? No powiedz, też tak masz?

usłyszała dźwięk swojego... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

usłyszała dźwięk swojego telefonu. sms. na wyświetlaczu widniało jego imię. serce nagle zaczęło jej szybciej bić. wiedziała, że już dawno ze sobą nie gadali, bo właściwie nie mieli już o czym, przynajmniej jego zdaniem. pomyślała, że może jednak dostał olśnienia i zorientował się, że tak naprawdę tylko ją kocha. długo zwlekała z kliknięciem 'otwórz', jeszcze przez chwilę chciała zatrzymać przy sobie ostatnią iskierkę nadziei. w końcu się odważyła - szybko przeleciała wzrokiem cały tekst, jak zwykle odruchowo szukając dwukropka i gwiazdki postawionych obok siebie na końcu wiadomości. nic jednak nie znalazła. on po prostu chciał wiedzieć co było na zadanie z matmy..

Excuse me   I've lost my teddy bear.... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

Excuse me, I've lost my teddy bear. Will you sleep with me tonight.?

Paranoiczne urwanie głowy  2+2 to 8... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

Paranoiczne urwanie głowy, 2+2 to 8, a Mickiewicz był Anglikiem. Czas ucieka, popycha i po łbie daje. Brak czasu molestuje, kurz w matrycy przeszkadza, a rzęsy odklejają się od ciągłego biegu i zmęczenia. Wiatr porwał szalik, który wpadł w kałużę, cholera, karma. Wszystkie znaki jak połamana pomadka, rozsypany cień do powiek, zdarte fleki i mokry szalik zwiastuj nadejście.

Uwielbiam być psychiczną... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

Uwielbiam być psychiczną masochistką, to smakuje jak czekolada, której od dawna nie miałam w ustach. Fizyczną też lubię, lubię katować swój organizm, chociaż to bardziej podchodzi pod sadyzm. Bardzo powoli uśmiercam komórkę po komórce, aby tiul nie wżynał się w biodra, a policzki nie były takie pełne. Krew leci z nosa, umysł kuleje, tracę panowanie i właśnie wtedy czuję satysfakcję i tę przyjemność.

jesteś jak Nestle Cheerios   tak... teksty

chokoreeto dodano: 14 czerwca 2010

jesteś jak Nestle Cheerios - tak trudno Ci się oprzeć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV