głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Tak na prawdę to cholernie boli mnie to że nasza znajomość tak szybko straciła sens że już nie gadamy ze sobą tak jak kiedyś godzinami o wszystkim. I chcę żebyś

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Tak na prawdę to cholernie boli mnie to że nasza znajomość tak szybko straciła sens że już nie gadamy ze sobą tak jak kiedyś godzinami o wszystkim.
Tak na prawdę to cholernie boli mnie... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

Tak na prawdę to cholernie boli mnie to, że nasza znajomość tak szybko straciła sens, że już nie gadamy ze sobą tak, jak kiedyś godzinami o wszystkim.

I chcę  żebyś pokochał moje... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

I chcę, żebyś pokochał moje niebieskie nieufne spojrzenie,mój pieprzyk, który ukryty jest w takim miejscu, że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział, moje kręcące się włosy, kiedy robi się wilgotno, moją nieśmiałość, która często ściska mi gardło... Chcę.

Pewnie  że jestem jedną z tych... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

Pewnie, że jestem jedną z tych dziewczyn, które chcą wziąć ślub w białej sukience księżniczki z księciem z bajki - miłością życia, wśród wiwatów tłumu gości, zadowolonej rodziny i oddanych przyjaciół. I żeby ten ślub był początkiem pięknego, długiego życia w szczęściu, zdrowiu i dostatku z gromadką słodkich i ślicznych dzieci. Pytanie tylko - czy ja nadal w tą wielką miłość wierzę...? A co, jeśli ona już była, minęła i teraz czas już tylko na przeciętność? Na związek bez wielkich uniesień, szaleństwa w oczach? Co jeśli taka miłość z bajki nie istnieje, jeśli jest wytworem bujnej wyobraźni twórców Śpiącj Królewny i Kopciuszka?

w chuj kurwa mać ja... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

w chuj kurwa mać ja pierdolę.Dziękuję dobranoc.

czasami nocą robiła się malutka i... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

czasami nocą robiła się malutka i wystraszona, przekonana, że cokolwiek ma w życiu dobrego, zaraz to straci i nie będzie mogła nic na to poradzić...

A ona po prostu miała tego... teksty

chokoreeto dodano: 22 maja 2012

A ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć, wiesz? przestała się przejmować, zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia. ból, który zadawałeś jej coraz częściej.. na początku zabijał, ale nauczyła się z nim żyć. było ciężko, owszem. może nie jest jej lepiej, ale na pewno trochę łatwiej.

że niby brak mi Ciebie ? no  chyba... teksty

chokoreeto dodano: 22 maja 2012

że niby brak mi Ciebie ? no, chyba się chłopczyku przeceniasz.

Im bar­dziej się od siebie... teksty

chokoreeto dodano: 22 maja 2012

Im bar­dziej się od siebie od­da­laliśmy, tym roz­paczli­wiej sta­rałam się oca­lić to, co nas kiedyś łączyło, lecz niczym w błędnym ko­le, mo­ja des­pe­rac­ja po­wodo­wała, ze prze­paść między na­mi sta­wała się jeszcze większa.

no le hagas caso. teksty

chokoreeto dodano: 22 maja 2012

no le hagas caso.

Część naszego życia polega na... teksty

chokoreeto dodano: 22 maja 2012

Część naszego życia polega na poszukiwaniu tej jednej osoby, która zrozumie naszą historię. Często okazuje się, że wybraliśmy niewłaściwie. Człowiek, o którym sądziliśmy, że rozumie nas najlepiej, odnosi się do nas później ze współczuciem, obojętnością albo wręcz antypatią. Z kolei ludzie, których obchodzimy, dzielą się na dwie grupy: tych, którzy nas rozumieją i tych, którzy wybaczają nam najgorsze grzechy. Rzadko zdarza się trafić na kogoś, kto ma obie te cechy naraz.

Chciałabym gdzieś wyjechać... teksty

chokoreeto dodano: 22 maja 2012

Chciałabym gdzieś wyjechać, gdziekolwiek, odciąć się na pewien czas, pogodzić się z tym co było i jest, poukładać sobie wszystko w głowie, a później wrócić, już inna.

Maybe I like you  maybe I don't. teksty

chokoreeto dodano: 22 maja 2012

Maybe I like you, maybe I don't.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV