głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Masz chłopaka? CHŁOPAKA?! POJEBAŁO?! A SZKOŁA?! Nie kłam że to już przeszłość jeśli w sercu masz Go do dziś. nie mów że to frajer jeśli tak naprawdę myślisz o

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Masz chłopaka? CHŁOPAKA?! POJEBAŁO?! A SZKOŁA?!
  Masz chłopaka?   CHŁOPAKA?!... teksty

chokoreeto dodano: 31 maja 2012

- Masz chłopaka? - CHŁOPAKA?! POJEBAŁO?! A SZKOŁA?!

Nie kłam  że to już przeszłość... teksty

chokoreeto dodano: 29 maja 2012

Nie kłam, że to już przeszłość, jeśli w sercu masz Go do dziś. nie mów, że to frajer, jeśli tak naprawdę myślisz o Nim w samych superlatywach. nie wmawiaj, że nie kochasz, jeśli na Jego widok serce wali Ci jak oszalałe. nie próbuj udowadniać, że jest Ci obojętny, kiedy idąc ulicą wyszukujesz Go wzrokiem. nie nawijaj, że to od początku nie miało sensu lub, że żałujesz, jeśli w myślach przeklinasz się za każde złe słowo na Jego temat. kochasz - to normalne, mała.

Nie potrzebuję romantycznych... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2012

Nie potrzebuję romantycznych kolacji. Możesz wziąć reklamówkę z piwem i worek truskawek. Możesz jak zwykle pachnieć nikotynowym dymem. To nieważne.

Wiesz jakie to chujowe uczucie gdy... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2012

Wiesz jakie to chujowe uczucie gdy czujesz że to już nie to samo?

'Chodź  opowiem Ci o moim życiu. O... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2012

'Chodź, opowiem Ci o moim życiu. O miłości, która miała trwać wiecznie. O przyjaźni, której nie było. O bliskich mi osobach, które nagle odeszły.'

Są piosenki  które porywają do... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

Są piosenki, które porywają do tańca. Piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać.. Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu, gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz łamią nam serce. — Gossip Girl

Coraz częściej mam ochotę... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

Coraz częściej mam ochotę odejść. Pozamykać za sobą wszystkie drzwi i zgubić do nich klucze z wiedzą, że nikt nie ma zapasowych.

Tak na prawdę to cholernie boli mnie... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

Tak na prawdę to cholernie boli mnie to, że nasza znajomość tak szybko straciła sens, że już nie gadamy ze sobą tak, jak kiedyś godzinami o wszystkim.

I chcę  żebyś pokochał moje... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

I chcę, żebyś pokochał moje niebieskie nieufne spojrzenie,mój pieprzyk, który ukryty jest w takim miejscu, że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział, moje kręcące się włosy, kiedy robi się wilgotno, moją nieśmiałość, która często ściska mi gardło... Chcę.

Pewnie  że jestem jedną z tych... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

Pewnie, że jestem jedną z tych dziewczyn, które chcą wziąć ślub w białej sukience księżniczki z księciem z bajki - miłością życia, wśród wiwatów tłumu gości, zadowolonej rodziny i oddanych przyjaciół. I żeby ten ślub był początkiem pięknego, długiego życia w szczęściu, zdrowiu i dostatku z gromadką słodkich i ślicznych dzieci. Pytanie tylko - czy ja nadal w tą wielką miłość wierzę...? A co, jeśli ona już była, minęła i teraz czas już tylko na przeciętność? Na związek bez wielkich uniesień, szaleństwa w oczach? Co jeśli taka miłość z bajki nie istnieje, jeśli jest wytworem bujnej wyobraźni twórców Śpiącj Królewny i Kopciuszka?

w chuj kurwa mać ja... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

w chuj kurwa mać ja pierdolę.Dziękuję dobranoc.

czasami nocą robiła się malutka i... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

czasami nocą robiła się malutka i wystraszona, przekonana, że cokolwiek ma w życiu dobrego, zaraz to straci i nie będzie mogła nic na to poradzić...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV