głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Są piosenki które porywają do tańca. Piosenki przy których mamy ochotę śpiewać.. Ale najlepsze piosenki to te które przenoszą nas do momentu gdy pierwszy raz je

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Są piosenki które porywają do tańca. Piosenki przy których mamy ochotę śpiewać.. Ale najlepsze piosenki to te które przenoszą nas do momentu gdy pierwszy raz je sł
Są piosenki  które porywają do... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

Są piosenki, które porywają do tańca. Piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać.. Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu, gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz łamią nam serce. — Gossip Girl

Coraz częściej mam ochotę... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

Coraz częściej mam ochotę odejść. Pozamykać za sobą wszystkie drzwi i zgubić do nich klucze z wiedzą, że nikt nie ma zapasowych.

Tak na prawdę to cholernie boli mnie... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

Tak na prawdę to cholernie boli mnie to, że nasza znajomość tak szybko straciła sens, że już nie gadamy ze sobą tak, jak kiedyś godzinami o wszystkim.

I chcę  żebyś pokochał moje... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

I chcę, żebyś pokochał moje niebieskie nieufne spojrzenie,mój pieprzyk, który ukryty jest w takim miejscu, że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział, moje kręcące się włosy, kiedy robi się wilgotno, moją nieśmiałość, która często ściska mi gardło... Chcę.

Pewnie  że jestem jedną z tych... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

Pewnie, że jestem jedną z tych dziewczyn, które chcą wziąć ślub w białej sukience księżniczki z księciem z bajki - miłością życia, wśród wiwatów tłumu gości, zadowolonej rodziny i oddanych przyjaciół. I żeby ten ślub był początkiem pięknego, długiego życia w szczęściu, zdrowiu i dostatku z gromadką słodkich i ślicznych dzieci. Pytanie tylko - czy ja nadal w tą wielką miłość wierzę...? A co, jeśli ona już była, minęła i teraz czas już tylko na przeciętność? Na związek bez wielkich uniesień, szaleństwa w oczach? Co jeśli taka miłość z bajki nie istnieje, jeśli jest wytworem bujnej wyobraźni twórców Śpiącj Królewny i Kopciuszka?

w chuj kurwa mać ja... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

w chuj kurwa mać ja pierdolę.Dziękuję dobranoc.

czasami nocą robiła się malutka i... teksty

chokoreeto dodano: 24 maja 2012

czasami nocą robiła się malutka i wystraszona, przekonana, że cokolwiek ma w życiu dobrego, zaraz to straci i nie będzie mogła nic na to poradzić...

A ona po prostu miała tego... teksty

chokoreeto dodano: 22 maja 2012

A ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć, wiesz? przestała się przejmować, zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia. ból, który zadawałeś jej coraz częściej.. na początku zabijał, ale nauczyła się z nim żyć. było ciężko, owszem. może nie jest jej lepiej, ale na pewno trochę łatwiej.

że niby brak mi Ciebie ? no  chyba... teksty

chokoreeto dodano: 22 maja 2012

że niby brak mi Ciebie ? no, chyba się chłopczyku przeceniasz.

Im bar­dziej się od siebie... teksty

chokoreeto dodano: 22 maja 2012

Im bar­dziej się od siebie od­da­laliśmy, tym roz­paczli­wiej sta­rałam się oca­lić to, co nas kiedyś łączyło, lecz niczym w błędnym ko­le, mo­ja des­pe­rac­ja po­wodo­wała, ze prze­paść między na­mi sta­wała się jeszcze większa.

no le hagas caso. teksty

chokoreeto dodano: 22 maja 2012

no le hagas caso.

Część naszego życia polega na... teksty

chokoreeto dodano: 22 maja 2012

Część naszego życia polega na poszukiwaniu tej jednej osoby, która zrozumie naszą historię. Często okazuje się, że wybraliśmy niewłaściwie. Człowiek, o którym sądziliśmy, że rozumie nas najlepiej, odnosi się do nas później ze współczuciem, obojętnością albo wręcz antypatią. Z kolei ludzie, których obchodzimy, dzielą się na dwie grupy: tych, którzy nas rozumieją i tych, którzy wybaczają nam najgorsze grzechy. Rzadko zdarza się trafić na kogoś, kto ma obie te cechy naraz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV