głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek A gdy powiedział mi że chce spróbować z inną że ją kocha poczułam się szczęśliwa i spokojna bo już wiedziałam na czym stoję. Zrozumiałam że zakończyło się to cz

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
A gdy powiedział mi że chce spróbować z inną że ją kocha poczułam się szczęśliwa i spokojna bo już wiedziałam na czym stoję. Zrozumiałam że zakończyło się to cze
A gdy powiedział mi  że chce... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

A gdy powiedział mi, że chce spróbować z inną, że ją kocha, poczułam się szczęśliwa i spokojna, bo już wiedziałam na czym stoję. Zrozumiałam, że zakończyło się to czekanie przed zaśnięciem na sms'a który i tak nie nadchodził, że skończyły się smutki i niepokoje, kiedy go nie było, kiedy się nie odzywał. To wszystko.

Dzisiaj  gdzieś pomiędzy milion... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Dzisiaj, gdzieś pomiędzy milion pięćsetnym oddechem a siedemset czterdziestą dziewiątą łzą zrozumiałam, że chodzi o ten kawałek dobra, który mi podarowałeś. O tych kilka uśmiechów, parę uścisków i nieco długich spojrzeń. Chodzi o to ciepło, które dałeś mi odczuć. To za nim tak tęsknię. I właśnie zdałam sobie sprawę, że za szczyptę miłości oddałabym całą siebie.

Przyklejała uśmiech do twarzy wraz... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Przyklejała uśmiech do twarzy wraz z nakładaniem podkładu na twarz. Udawała szczęśliwą, by nie musieć każdemu tłumaczyć co jej zrobiłeś. Najgorzej było, gdy zostawała sama, nie miała przed kim udawać, a samej siebie nie potrafiła oszukiwać. Zaczynała wtedy płakać z bezsilności, krzycząc z rozpaczy.

Myślałam  że kiedy nie będę... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Myślałam, że kiedy nie będę wspominała, rozpamiętywała i mówiła o tych chwilach to zapomnę. Bo przecież na tym to polega. Nie żyć tym, wyrzucić z głowy. I naprawdę już o nas nie myślę, ale ciągle pamiętam.

Jest tą wybuchową idiotką... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Jest tą wybuchową idiotką, która pierwsze śmieję się, tańcząc boso na ulicy, potem kłóci się z Tobą, a na końcu wybucha płaczem ocierając łzy w jego ramionach.

Jedyną pewność miałam co do... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Jedyną pewność miałam co do Twoich ciepłych dłoni, gdy koniuszkami palców sunąłeś wzdłuż mego ciała. Żadnych uczuć z Twojej strony pewna nie byłam nigdy.

   teksty bursztynek dodał komentarz: ;[ do wpisu 23 września 2011
  Czego się boisz?   zapytał.  W... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

"-Czego się boisz? - zapytał. W jednej chwili w głowie pojawiły się setki myśli: boję się tego, że będę zwykłym szarym człowiekiem. Tego, że nie spotkam osoby, która uczyni moje życie wyjątkowym. Także tego, że nie będę w stanie dawać radości osobom, które kocham. Boję się życia... Ale najbardziej boję się tego, że nigdy nie zrozumiesz, co chcę Ci powiedzieć, że kocham Cię odkąd Cię poznałam, bo jest to dla mnie za trudne. -Boję się pająków - odpowiedziała.

Czasami jest tak  że brakuje nam... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Czasami jest tak, że brakuje nam czegoś, ale sami nie wiemy czego. W poszukiwaniu pożądanego elementu, gubimy bezpowrotnie malutkie chwile, które spajając się w całość tworzyłyby jeden wielki ogrom szczęścia.

Móc siedzieć bokiem na czerwonym... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Móc siedzieć bokiem na czerwonym leżaku, siorbać słomką koktajl, machać nie w rytm lewą nogą, mieć rozmazany tusz pod okiem i w takiej właśnie konfiguracji czuć się właściwie. Widzieć prześwitujące przez liście słońce i czuć na ramieniu wiatr, lekki jak dotyk.

Ona nie zna się na psychologii  ale... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. Ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. Ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. Ona potrafi kochać. Ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. Ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. Ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. Ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. Ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. Ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. Ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. Codziennie widzę ją w lustrze.

Chciałabym zobaczyć  jak robisz dla... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Chciałabym zobaczyć, jak robisz dla mnie coś wielkiego i szepnąć do siebie z niedowierzaniem: "...Mój Boże. On naprawdę mnie kocha.''

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV