głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek I mogłabym przysiąc że widziałam zakochane iskierki w Twoich oczach. Nawet wtedy gdy mieliśmy się tylko kochać zwyczajnie fizycznie. Zakochane iskierki zawsze w

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
I mogłabym przysiąc że widziałam zakochane iskierki w Twoich oczach. Nawet wtedy gdy mieliśmy się tylko kochać zwyczajnie fizycznie. Zakochane iskierki zawsze ws
I mogłabym przysiąc  że widziałam... teksty

bursztynek dodano: 24 września 2011

I mogłabym przysiąc, że widziałam zakochane iskierki w Twoich oczach. Nawet wtedy, gdy mieliśmy się tylko kochać, zwyczajnie fizycznie. Zakochane iskierki zawsze wszystko komplikują.

 ...i stawała się demonem seksu... teksty

bursztynek dodano: 24 września 2011

"...i stawała się demonem seksu, który po wszystkim przemieniał się w romantyczną dziewczynkę pragnącą tylko wtulić się w jego silne ramiona i czuć jego pocałunek na swoich włosach..."

Udaje mi się całe długie godziny... teksty

bursztynek dodano: 24 września 2011

Udaje mi się całe długie godziny przeżyć i o nim nie pomyśleć, a potem i tak coś mi go zawsze przypomni, piosenka, zapach, jakieś miejsce, jakieś słowo. I zaczynają mi płynąć obrazy w głowie jak film, i nie chcę, nie mogę, nie potrafię ich zatrzymać. Po co, po co? Przecież już go nie ma, przecież już się nie spotkamy, i jest to najbardziej idiotyczny i banalny koniec tej znajomości, jaki tylko mogę sobie wyobrazić. Wydawało mi się kiedyś, że efektowne historie powinny mieć efektowne zakończenia. A jednak nie mają...

 Szczęśliwa? Nigdy dotąd nie... teksty

bursztynek dodano: 24 września 2011

"Szczęśliwa? Nigdy dotąd nie byłam tak szczęśliwa. Maciek jest najbrzydszym facetem, jakiego miałam w życiu, prawda, Agnieszko? Sama widziałaś. Nie kupuje mi kwiatów, nigdy dotąd nie powiedział, że mnie kocha. Ale wiem, że to dla mnie hoduje kwiaty w ogródku przed naszym domkiem w Pile. Po co komuś jakieś wyświechtane "kocham cię", skoro facet wstaje przed tobą, robi ci śniadanie i na talerzyku układa serduszko z truskawek? No po co? Nie umie tańczyć, nie ma czasu na czytanie książek, do czarnego garnituru założyłby brązowe buty, tylko dlatego, że są nowe. Ale ja już wyrosłam z marzeń o tańcu w deszczu, z różową wstążką we włosach. Może się okazać, że jest czarna."

Obserwowanie śpiącego ukochanego... teksty

bursztynek dodano: 24 września 2011

Obserwowanie śpiącego ukochanego należy do wielu cudów tego świata: bez jego wzroku i świadomości przez słodką chwilę masz dostęp do jego duszy; bezbronny jest wówczas całkowicie, (...) po męsku czysty, dziecięco kruchy.

Była zachwycona. Miała władzę nad... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Była zachwycona. Miała władzę nad jego duszą i ciałem, całą noc przewracał się w łóżku, myśląc o niej. Ponieważ ona przez całą noc robiła to samo, można było powiedzieć, że spędzili ją razem.

Jeśli miałabym wybrać jedno... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Jeśli miałabym wybrać jedno miejsce, w których szczęście osiąga maksimum, bezapelacyjnie wskazałabym na Jego ramiona.

Skłamałabym mówiąc  że był moim... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Skłamałabym mówiąc, że był moim całym światem. Nie był. Był kimś w rodzaju świętego mikołaja dla małych dzieci. Bezgranicznie go kochają, ale nie oddałyby za niego życia, bo przecież... Tyle jeszcze może się zdarzyć. [?]

A dzisiaj stanowczo przechodzę na... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

A dzisiaj stanowczo przechodzę na odwyk. Zastąpię Cię gorącą herbatą, czekoladą i gronem kumpli. Mam przed sobą całą noc na zapomnienie.

A gdy powiedział mi  że chce... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

A gdy powiedział mi, że chce spróbować z inną, że ją kocha, poczułam się szczęśliwa i spokojna, bo już wiedziałam na czym stoję. Zrozumiałam, że zakończyło się to czekanie przed zaśnięciem na sms'a który i tak nie nadchodził, że skończyły się smutki i niepokoje, kiedy go nie było, kiedy się nie odzywał. To wszystko.

Dzisiaj  gdzieś pomiędzy milion... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Dzisiaj, gdzieś pomiędzy milion pięćsetnym oddechem a siedemset czterdziestą dziewiątą łzą zrozumiałam, że chodzi o ten kawałek dobra, który mi podarowałeś. O tych kilka uśmiechów, parę uścisków i nieco długich spojrzeń. Chodzi o to ciepło, które dałeś mi odczuć. To za nim tak tęsknię. I właśnie zdałam sobie sprawę, że za szczyptę miłości oddałabym całą siebie.

Przyklejała uśmiech do twarzy wraz... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Przyklejała uśmiech do twarzy wraz z nakładaniem podkładu na twarz. Udawała szczęśliwą, by nie musieć każdemu tłumaczyć co jej zrobiłeś. Najgorzej było, gdy zostawała sama, nie miała przed kim udawać, a samej siebie nie potrafiła oszukiwać. Zaczynała wtedy płakać z bezsilności, krzycząc z rozpaczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV