głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Jeśli miałabym wybrać jedno miejsce w których szczęście osiąga maksimum bezapelacyjnie wskazałabym na Jego ramiona. Skłamałabym mówiąc że był moim całym światem

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Jeśli miałabym wybrać jedno miejsce w których szczęście osiąga maksimum bezapelacyjnie wskazałabym na Jego ramiona.
Jeśli miałabym wybrać jedno... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Jeśli miałabym wybrać jedno miejsce, w których szczęście osiąga maksimum, bezapelacyjnie wskazałabym na Jego ramiona.

Skłamałabym mówiąc  że był moim... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Skłamałabym mówiąc, że był moim całym światem. Nie był. Był kimś w rodzaju świętego mikołaja dla małych dzieci. Bezgranicznie go kochają, ale nie oddałyby za niego życia, bo przecież... Tyle jeszcze może się zdarzyć. [?]

A dzisiaj stanowczo przechodzę na... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

A dzisiaj stanowczo przechodzę na odwyk. Zastąpię Cię gorącą herbatą, czekoladą i gronem kumpli. Mam przed sobą całą noc na zapomnienie.

A gdy powiedział mi  że chce... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

A gdy powiedział mi, że chce spróbować z inną, że ją kocha, poczułam się szczęśliwa i spokojna, bo już wiedziałam na czym stoję. Zrozumiałam, że zakończyło się to czekanie przed zaśnięciem na sms'a który i tak nie nadchodził, że skończyły się smutki i niepokoje, kiedy go nie było, kiedy się nie odzywał. To wszystko.

Dzisiaj  gdzieś pomiędzy milion... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Dzisiaj, gdzieś pomiędzy milion pięćsetnym oddechem a siedemset czterdziestą dziewiątą łzą zrozumiałam, że chodzi o ten kawałek dobra, który mi podarowałeś. O tych kilka uśmiechów, parę uścisków i nieco długich spojrzeń. Chodzi o to ciepło, które dałeś mi odczuć. To za nim tak tęsknię. I właśnie zdałam sobie sprawę, że za szczyptę miłości oddałabym całą siebie.

Przyklejała uśmiech do twarzy wraz... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Przyklejała uśmiech do twarzy wraz z nakładaniem podkładu na twarz. Udawała szczęśliwą, by nie musieć każdemu tłumaczyć co jej zrobiłeś. Najgorzej było, gdy zostawała sama, nie miała przed kim udawać, a samej siebie nie potrafiła oszukiwać. Zaczynała wtedy płakać z bezsilności, krzycząc z rozpaczy.

Myślałam  że kiedy nie będę... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Myślałam, że kiedy nie będę wspominała, rozpamiętywała i mówiła o tych chwilach to zapomnę. Bo przecież na tym to polega. Nie żyć tym, wyrzucić z głowy. I naprawdę już o nas nie myślę, ale ciągle pamiętam.

Jest tą wybuchową idiotką... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Jest tą wybuchową idiotką, która pierwsze śmieję się, tańcząc boso na ulicy, potem kłóci się z Tobą, a na końcu wybucha płaczem ocierając łzy w jego ramionach.

Jedyną pewność miałam co do... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Jedyną pewność miałam co do Twoich ciepłych dłoni, gdy koniuszkami palców sunąłeś wzdłuż mego ciała. Żadnych uczuć z Twojej strony pewna nie byłam nigdy.

   teksty bursztynek dodał komentarz: ;[ do wpisu 23 września 2011
  Czego się boisz?   zapytał.  W... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

"-Czego się boisz? - zapytał. W jednej chwili w głowie pojawiły się setki myśli: boję się tego, że będę zwykłym szarym człowiekiem. Tego, że nie spotkam osoby, która uczyni moje życie wyjątkowym. Także tego, że nie będę w stanie dawać radości osobom, które kocham. Boję się życia... Ale najbardziej boję się tego, że nigdy nie zrozumiesz, co chcę Ci powiedzieć, że kocham Cię odkąd Cię poznałam, bo jest to dla mnie za trudne. -Boję się pająków - odpowiedziała.

Czasami jest tak  że brakuje nam... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Czasami jest tak, że brakuje nam czegoś, ale sami nie wiemy czego. W poszukiwaniu pożądanego elementu, gubimy bezpowrotnie malutkie chwile, które spajając się w całość tworzyłyby jeden wielki ogrom szczęścia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV