głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Myślałam że kiedy nie będę wspominała rozpamiętywała i mówiła o tych chwilach to zapomnę. Bo przecież na tym to polega. Nie żyć tym wyrzucić z głowy. I naprawdę

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Myślałam że kiedy nie będę wspominała rozpamiętywała i mówiła o tych chwilach to zapomnę. Bo przecież na tym to polega. Nie żyć tym wyrzucić z głowy. I naprawd
Myślałam  że kiedy nie będę... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Myślałam, że kiedy nie będę wspominała, rozpamiętywała i mówiła o tych chwilach to zapomnę. Bo przecież na tym to polega. Nie żyć tym, wyrzucić z głowy. I naprawdę już o nas nie myślę, ale ciągle pamiętam.

Jest tą wybuchową idiotką... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Jest tą wybuchową idiotką, która pierwsze śmieję się, tańcząc boso na ulicy, potem kłóci się z Tobą, a na końcu wybucha płaczem ocierając łzy w jego ramionach.

Jedyną pewność miałam co do... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Jedyną pewność miałam co do Twoich ciepłych dłoni, gdy koniuszkami palców sunąłeś wzdłuż mego ciała. Żadnych uczuć z Twojej strony pewna nie byłam nigdy.

   teksty bursztynek dodał komentarz: ;[ do wpisu 23 września 2011
  Czego się boisz?   zapytał.  W... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

"-Czego się boisz? - zapytał. W jednej chwili w głowie pojawiły się setki myśli: boję się tego, że będę zwykłym szarym człowiekiem. Tego, że nie spotkam osoby, która uczyni moje życie wyjątkowym. Także tego, że nie będę w stanie dawać radości osobom, które kocham. Boję się życia... Ale najbardziej boję się tego, że nigdy nie zrozumiesz, co chcę Ci powiedzieć, że kocham Cię odkąd Cię poznałam, bo jest to dla mnie za trudne. -Boję się pająków - odpowiedziała.

Czasami jest tak  że brakuje nam... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Czasami jest tak, że brakuje nam czegoś, ale sami nie wiemy czego. W poszukiwaniu pożądanego elementu, gubimy bezpowrotnie malutkie chwile, które spajając się w całość tworzyłyby jeden wielki ogrom szczęścia.

Móc siedzieć bokiem na czerwonym... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Móc siedzieć bokiem na czerwonym leżaku, siorbać słomką koktajl, machać nie w rytm lewą nogą, mieć rozmazany tusz pod okiem i w takiej właśnie konfiguracji czuć się właściwie. Widzieć prześwitujące przez liście słońce i czuć na ramieniu wiatr, lekki jak dotyk.

Ona nie zna się na psychologii  ale... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. Ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. Ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. Ona potrafi kochać. Ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. Ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. Ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. Ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. Ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. Ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. Ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. Codziennie widzę ją w lustrze.

Chciałabym zobaczyć  jak robisz dla... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Chciałabym zobaczyć, jak robisz dla mnie coś wielkiego i szepnąć do siebie z niedowierzaniem: "...Mój Boże. On naprawdę mnie kocha.''

Są ludzie  za którymi jeszcze... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Są ludzie, za którymi jeszcze niedawno wskoczyłabym w ogień. Dzisiaj bym już nie skoczyła, dzisiaj bym podlewała ten ogień benzyną...

Gryzę jego wargę  a jego... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Gryzę jego wargę, a jego kilkudniowy zarost lekko mnie drapie, później dotyka mnie, całuje moją szyje, tak delikatnie jakby się bał, że mnie uszkodzi, czuję jego delikatne usta na szyi, czuję zapach jego włosów, czuję go tak blisko siebie i chcę, by nigdy już ta chwila się nie kończyła.

Każda historia ma trzy wersje:... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Każda historia ma trzy wersje: Twoją, innych ludzi i tę prawdziwą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV