głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Móc siedzieć bokiem na czerwonym leżaku siorbać słomką koktajl machać nie w rytm lewą nogą mieć rozmazany tusz pod okiem i w takiej właśnie konfiguracji czuć si

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Móc siedzieć bokiem na czerwonym leżaku siorbać słomką koktajl machać nie w rytm lewą nogą mieć rozmazany tusz pod okiem i w takiej właśnie konfiguracji czuć się wł
Móc siedzieć bokiem na czerwonym... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Móc siedzieć bokiem na czerwonym leżaku, siorbać słomką koktajl, machać nie w rytm lewą nogą, mieć rozmazany tusz pod okiem i w takiej właśnie konfiguracji czuć się właściwie. Widzieć prześwitujące przez liście słońce i czuć na ramieniu wiatr, lekki jak dotyk.

Ona nie zna się na psychologii  ale... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. Ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. Ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. Ona potrafi kochać. Ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. Ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. Ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. Ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. Ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. Ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. Ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. Codziennie widzę ją w lustrze.

Chciałabym zobaczyć  jak robisz dla... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Chciałabym zobaczyć, jak robisz dla mnie coś wielkiego i szepnąć do siebie z niedowierzaniem: "...Mój Boże. On naprawdę mnie kocha.''

Są ludzie  za którymi jeszcze... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Są ludzie, za którymi jeszcze niedawno wskoczyłabym w ogień. Dzisiaj bym już nie skoczyła, dzisiaj bym podlewała ten ogień benzyną...

Gryzę jego wargę  a jego... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Gryzę jego wargę, a jego kilkudniowy zarost lekko mnie drapie, później dotyka mnie, całuje moją szyje, tak delikatnie jakby się bał, że mnie uszkodzi, czuję jego delikatne usta na szyi, czuję zapach jego włosów, czuję go tak blisko siebie i chcę, by nigdy już ta chwila się nie kończyła.

Każda historia ma trzy wersje:... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Każda historia ma trzy wersje: Twoją, innych ludzi i tę prawdziwą.

Totalny bezsens. Wszystkie  zamężne... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Totalny bezsens. Wszystkie, zamężne i niezamężne, związane z mężczyznami kobiety narzekają i zazdroszczą tym wolnym. A wszystkie samotne kobiety, włącznie ze mną, w chwilach szczerości przyznają, że samotność je boli i że za czymś tęsknią.

Może tacy jesteśmy. Sami... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Może tacy jesteśmy. Sami niedoskonali, naszpikowani wadami jak sernik rodzynkami, oczekujemy od innych nieskazitelności.

podoba mi się ♥ teksty bursztynek dodał komentarz: podoba mi się ♥ do wpisu 23 września 2011
Wiara nie żyje  miłość leży... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Wiara nie żyje, miłość leży gdzieś chłodna. Za honor i jego pamięć pijemy do dna. Odwaga to plotka, braterstwo wpadło w otchłań. Uczciwość? Ją tutaj rzadko można spotkać.

Nawet nie wiesz  jak łatwo zabić... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Nawet nie wiesz, jak łatwo zabić czyjąś duszę, jak prosto jest złamać serce i w jak banalny sposób uśpić w człowieku radość.

Są w życiu momenty  których nie... teksty

bursztynek dodano: 23 września 2011

Są w życiu momenty, których nie warto ratować. Trzeba poczekać, aż się wydarzą, a potem usiąść i łudzić się, że ktoś to naprawi za Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV