głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Po prostu utwierdź mnie w przekonaniu że dając mi swoją bluzę nie robiłeś tego z grzeczności. Że gdy dotykałeś moich dłoni nie był to przypadek patrząc w moje o

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Po prostu utwierdź mnie w przekonaniu że dając mi swoją bluzę nie robiłeś tego z grzeczności. Że gdy dotykałeś moich dłoni nie był to przypadek patrząc w moje oczy pra
Po prostu utwierdź mnie w... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Po prostu utwierdź mnie w przekonaniu, że dając mi swoją bluzę nie robiłeś tego z grzeczności. Że gdy dotykałeś moich dłoni nie był to przypadek, patrząc w moje oczy pragnąłeś zobaczyć w nich coś więcej, niż ich kolor, a pisząc ze mną po nocach nie chciałeś tylko pokazać mi jak długo potrafisz wytrzymać bez snu.

Potrzebuję kogoś  kto odprowadzi... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Potrzebuję kogoś, kto odprowadzi wieczorem pod dom, żeby się upewnić, czy aby bezpiecznie wracam, w każdej chwili będzie kontrolował, czy się uśmiecham, kto będzie pisał "dobranoc" i "dzień dobry", kto będzie podjadał kanapki i robił herbatę z cytryną, kogoś, kto będzie pukał do drzwi codziennie bez względu na godzinę, z kim można będzie leżeć na poduszce głowa przy głowie i w lato spać pod jednym kocem, kto umie przytulać i umie znikać kiedy potrzeba, ale tylko na niby, schowany za rogiem czekać na moment, w którym będzie mógł znowu położyć głowę na kolanach, z kim można czytać książki i oglądać filmy, a później godzinami o nich rozmawiać, kogoś, kto rzuca śnieżkami w okno i w letnie noce zabiera, żeby oglądać gwiazdy, kto pilnuje, kto opiekuje się, kto mówi, że tak, że nie, że uważaj, że pamiętaj i że nie marudź.

Zostałam z nim. Ten mężczyzna... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Zostałam z nim. Ten mężczyzna miał zawsze tyle energii. Jego ciepłe, niebieskie oczy spoglądały na mnie z troską. Wiedziałam co myśli. Że sobie nie poradzimy. Ot, dwa maleńkie stateczki rzucone na głęboką wodę. Ale mylił się.

Wiem  że gdyby odszedł... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Wiem, że gdyby odszedł, pozostałabym z ustami wygiętymi żalem i policzkiem opartym na szczupłej dłoni.

Możemy zapomnieć o ludziach  ale... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Możemy zapomnieć o ludziach, ale pamiętamy o słowach. Pamiętamy o radach, jakie są nam udzielane, wytkniętych wadach, komplementach. Prawdy i gównoprawdy. Wypowiedziane mniej lub bardziej bezmyślnie. Zostają w nas na zawsze, nawet jeśli się z nimi nie zgadzamy. Ale gdy spojrzycie wstecz na swoje życie, gdy poszukacie wokół siebie setek ludzi, którzy od początków waszego życia, wyrażali o was opinię, spostrzeżecie, że większości z nich już nie ma przy was. Wszyscy odchodzą. Zostają po nich tylko słowa.Poszli swoją drogą. A my się dla nich zmienialiśmy. Dla rodziców, dla nauczycieli, dla przyjaciół i tych, których serca należały do nas.

Po prostu zmęczyłam się życiem.... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Po prostu zmęczyłam się życiem. Czekaniem na szczęście. Chłonięciem każdego jego spojrzenia, gestu, uśmiechu. Udawaniem, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zmienianiem się, swojej osobowości. Nie daję rady, wszystko ucieka, nie pozwala się złapać. A ja już nie mam siły gonić tego, czym żyje.

 I widziałam tą troskę w Twoich... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

"I widziałam tą troskę w Twoich oczach, gdy moje stawały się szkliste..."

 Jedyne  co mogłem zrobić  aby... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

"Jedyne, co mogłem zrobić, aby przetrwać tę rozłąkę, to zniknąć z Twojego świata zupełnie. Nie byłabyś szczęśliwa tutaj ze mną. Ja nie byłbym szczęśliwy tam. Jesteśmy z podzielonego świata. Nawet nie proszę, abyś mi wybaczyła. Tego, co zrobiłem, nie można wybaczyć. To można tylko zapomnieć."

chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną. chciałabym, abyś myślał, że to ja jestem powodem dla którego żyjesz. chciałabym, żeby mój uśmiech był Twoim ulubionym.

Nikt nie chce być kolejną... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Nikt nie chce być kolejną rękawiczką, a już na pewno nie taką, którą ubiera się tylko z zimna...

Pragnę co noc zasypiać ze smakiem... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Pragnę co noc zasypiać ze smakiem jego warg tak przypadkiem pozostawionym na mych, a rano otwierając powieki widzieć uśmiech, ten najsłodszy i zarazem najpiękniejszy, dedykowany tylko mi.

Czego się boję? Boję się stracić... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Czego się boję? Boję się stracić ludzi, których kocham. Boję się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV