głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Bardzo mi trudno zaakceptować zmiany: zakochać się w kimś nawet związać się z tą osobą a potem zerwać i zapomnieć. Nie można zmieniać ludzi jak jakichś płatków

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Bardzo mi trudno zaakceptować zmiany: zakochać się w kimś nawet związać się z tą osobą a potem zerwać i zapomnieć. Nie można zmieniać ludzi jak jakichś płatków śniadani
Bardzo mi trudno zaakceptować... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Bardzo mi trudno zaakceptować zmiany: zakochać się w kimś,nawet związać się z tą osobą, a potem zerwać i zapomnieć. Nie można zmieniać ludzi jak jakichś płatków śniadaniowych. Chyba nigdy nie zapomnę nikogo z kim byłam. Bo każda z tych osób miała swoje specyficzne zalety. Nie da się zastąpić jednej osoby kimś innym.

Zasypiając w jego ramionach... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Zasypiając w jego ramionach uświadamiam sobie, że mam wszystko czego chciałam.

I stojąc z Tobą  wtulona w Twoje... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

I stojąc z Tobą, wtulona w Twoje ramiona byłam z siebie dumna. W końcu wiedziałam, że możesz mieć każdą, lecz nie każda może mieć Ciebie.

Chcę  żeby nasze emocje nie były... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Chcę, żeby nasze emocje nie były udawane. Żebyśmy mogli zrobić z nich wspaniały album i oglądać go na starość. Żebyś na śniadanie podawał mi kubek kakao z parującą miłością. Żebyś otulał mnie swoimi ramionami, ciepłymi i bezpiecznymi. Żebyś był ze mną. Zawsze.

Musisz pogodzić się z tym  że... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Musisz pogodzić się z tym, że kiedyś zniknę wyparuję jak gotująca się woda, przeminę jak poranna mgła, zaginę jak Atlantyda, zostaną po mnie zdjęcia, parę słów i garść wspomnień odejdę, bez ostrzeżenia.

Tknij suko  co moje  a ręce ci przy... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Tknij suko, co moje, a ręce ci przy samej dupie upierdolę.

Nauczyli nas regułek i dat... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Nauczyli nas regułek i dat, Nawbijali nam mądrości do łba, Powtarzali, co nam wolno, co nie. Przekonali, co jest dobre, co złe. Odmierzyli jedną miarą nasz dzień, Wyznaczyli czas na pracę i sen. Nie zostało pominięte nic, Tylko jakoś wciąż nie wiemy jak żyć.[Turbo - Dorosłe dzieci]

Kochana  naciągnij kołdrę na twarz... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Kochana, naciągnij kołdrę na twarz i śpij. Zadręczanie się myślami i nieprzespane noce Ci go nie zwrócą.

Bo na tym właśnie polega MIŁOŚĆ... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Bo na tym właśnie polega MIŁOŚĆ - na kłóceniu się i godzeniu, na wytykaniu sobie błędów i przebaczaniu, na milczeniu i rozmowie, na słuchaniu i mówieniu, na pewności i zwątpieniu, na byciu razem i byciu daleko od siebie. Jeśli potrafimy pomieścić w sobie i zrozumieć te skrajności to znaczy, że dojrzeliśmy do kochania drugiej osoby i bycia kochanym.

Kiedy moja pięść z impetem trafia... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Kiedy moja pięść z impetem trafia na Jego ramię lub kilkakrotne uderzenia zalicza jego tors, On nie robi nic. Spokojnie wszystko przyjmuje, czeka, aż mi przejdzie. Wie, że moja złość tylko potwierdza, jak mi zależy.

Chciałabym móc spytana „czy to... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Chciałabym móc spytana „czy to już na zawsze?” uśmiechnąć się i bez zwątpienia kiwnąć głową twierdząco.

Musisz być czujny.  Wiedzieć jakich... teksty

bursztynek dodano: 8 maja 2013

Musisz być czujny. Wiedzieć jakich pytań nie zadawać; kiedy milczeć, dotykać, kiedy być, a kiedy zniknąć. Chce być przy Tobie pewna, że będziesz dokładnie wtedy i w takim stopniu żebym Cię czuła, a jednocześnie za Tobą tęskniła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV