głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Czyjś czas się kończy by czyjś musiał się zacząć ci co chcą dużo często dwa razy tracą. Cisza przed burzą oznacza wielkie zmiany ludzie odchodzą wtedy ich docen

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Czyjś czas się kończy by czyjś musiał się zacząć ci co chcą dużo często dwa razy tracą. Cisza przed burzą oznacza wielkie zmiany ludzie odchodzą wtedy ich doceniamy.
Czyjś czas się kończy by czyjś... teksty

bursztynek dodano: 7 maja 2013

Czyjś czas się kończy, by czyjś musiał się zacząć, ci co chcą dużo często dwa razy tracą. Cisza przed burzą oznacza wielkie zmiany, ludzie odchodzą, wtedy ich doceniamy.

Ludzie się kłócą trzaskają... teksty

bursztynek dodano: 7 maja 2013

Ludzie się kłócą, trzaskają drzwiami i nienawidzą. Są momenty, w których chcą się pozabijać, pozamykać te rozdziały i zacząć nowe życie. Chcą odejść, jednak ludzie też się kochają i to każe im wracać.

Nie proszę o przygodę nie proszę... teksty

bursztynek dodano: 7 maja 2013

Nie proszę o przygodę, nie proszę o zauroczenie - proszę o miłość, tę prawdziwą. Tę przez duże M, tę, o której nie wiem nawet czy istnieje, i której boję się, że nigdy nie znajdę. Tę, która nie pozwala spać po nocach, która nie pozwala myśleć w dzień, która zmienia człowieka w szczęśliwego niewolnika. Która nadaje kształt snom i każe wierzyć, że możesz ich dotknąć. Która każe liczyć gwiazdy, jedną po drugiej, a potem zgubić rachubę. Która każe nienawidzić nienawiść i której tym więcej chcesz, im więcej jej masz. Czy żądam aż tak wiele?

Tamtej nocy gdy pocałowałeś mnie... teksty

bursztynek dodano: 7 maja 2013

Tamtej nocy, gdy pocałowałeś mnie pierwszy raz, obudziło się we mnie coś, co kazało mi troszczyć się o Ciebie, o każdej porze dnia i nocy. Coś co mówiło mi, że muszę czuwać nad Tobą i każdą Twoją myślą. A dzisiaj, chciałabym z całego serca, chociaż jednej nocy nie myśleć gdzie jesteś, co robisz, czy oddychasz spokojnie, czy całujesz inne usta w tym momencie, czy może pijesz gdzieś w barze z kumplami, nie pamiętając o moim istnieniu. Nie mam prawa być Twoim aniołem stróżem.

My kobiety mamy serca po to by... teksty

bursztynek dodano: 7 maja 2013

My kobiety, mamy serca po to, by kochać nieodpowiednich mężczyzn. Siłę, by kochać nieustannie. I dumę, by nigdy się do tego nie przyznać.

Chciałabym Ci wystarczać. Tak... teksty

bursztynek dodano: 7 maja 2013

Chciałabym Ci wystarczać. Tak idealnie. Pasować do bioder, marzeń i Twojego Domu. Już zawsze. Na zawsze. Być.

Chciałabym żeby on kiedyś zdał... teksty

bursztynek dodano: 7 maja 2013

Chciałabym, żeby on kiedyś zdał sobie sprawę, że mógł mnie nieć a nie miał. Żeby żałował, że ja wyciągałam do niego rękę, a on jej nie dostrzegł. Chciałabym, żeby on kiedyś miał świadomość tego że stracił coś bardzo cennego.

In these promisses broken deep below... teksty

bursztynek dodano: 7 maja 2013

In these promisses broken, deep below, each word gets lost in the echo. So one last lie I can't see through, this time I finally let you go. [L. P.]

I wyobraź sobie że rzeczy które... teksty

bursztynek dodano: 24 października 2012

I wyobraź sobie, że rzeczy które teraz są dla Ciebie wszystkim kiedyś znikną. / okiemnieogarniesz

 Będziemy się kochać na podłodze... teksty

bursztynek dodano: 24 października 2012

" Będziemy się kochać na podłodze i słuchać jak nam w głowach pada deszcz, będziemy mieli odłączony telefon i odłączony prąd, będziemy mieli nakaz eksmisji i pięć złotych, z którymi nie wiadomo co zrobić, będziemy mieli odłączony świat. I świt. (...) Zrobimy sobie obrączki z trawy i wianek z pokrzyw i mleczy, pójdziemy daleko, spijemy się winem o nazwie czarownica, poziomkowym, i obiecamy sobie że aż do śmierci Cię nie opuszczę, obiecamy sobie miłość, wierność i niepewność. (...) Będziemy biegać na golasa w dalekim kraju, w kraju do którego jedzie się przez szafę, nie ma paszportów, dowodów osobistych, nie ma imienia i nazwiska, gdzie cynamonem pachnie, i kokosami, gdzie oliwki zrywa się z drzew i zjada, tłuste, duże i czarne. Gdzie można sobie wszystko namalować. Gdzie można wejśc do obrazu i tam zostać. Albo napisać sobie nowe życie w książce. Gdzie nie ma dylematów czy wielkie czarne wszędzie czy małe białe nigdzie. (...) "

Odchodząc zabierz mnie.  Republika... teksty

bursztynek dodano: 23 maja 2012

Odchodząc zabierz mnie. / Republika - Odchodząc ♥

Nie chcę słów. Chcę obecności. teksty

bursztynek dodano: 23 maja 2012

Nie chcę słów. Chcę obecności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV