głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Kiedy się odkochałaś? Dziewczyno ja go dalej kocham! Nie jest łatwo zapomnieć najlepszych chwil przecież. I owszem mogę wszystko . Mogę jej wyjebać mogę sprawić

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Kiedy się odkochałaś? Dziewczyno ja go dalej kocham! Nie jest łatwo zapomnieć najlepszych chwil przecież.
Kiedy się odkochałaś? Dziewczyno... teksty

bursztynek dodano: 14 grudnia 2010

Kiedy się odkochałaś? Dziewczyno, ja go dalej kocham! Nie jest łatwo zapomnieć najlepszych chwil przecież.

I owszem   mogę wszystko . Mogę jej... teksty

bursztynek dodano: 13 grudnia 2010

I owszem , mogę wszystko . Mogę jej wyjebać , mogę sprawić by jej życie stało się koszmarem . Ale nie potrzebuje tej satysfakcji . Bo i tak oboje wiemy ze ja zawsze byłam i będę lepsza , i nie muszę tu o sobie w jakikolwiek sposób przypominać . / kiiinia93

Moje uczucie z chwili na chwilę... teksty

bursztynek dodano: 13 grudnia 2010

Moje uczucie z chwili na chwilę zmieniało się w miłość. Rosło, dojrzewało, czymś wspaniałym się stawało. Nie miałam dość. Każdy kolejny pocałunek, kolejne spojrzenie utwierdzało mnie w tym, że nie jest to kolejne zauroczenie i tak też się stało. Teraz idziemy razem tą samą ścieżką i jest nam wciąż mało, mimo, że czasem jest nam ciężko, że różne problemy napotykamy, ale przecież siebie mamy, razem wszystko przetrwamy, wszystko pokonamy!!!

Mam wszystko czego potrzebuję... teksty

bursztynek dodano: 13 grudnia 2010

Mam wszystko czego potrzebuję - powietrze i czyste kartki papieru. Lubię rano wstać, nie wiedząc co się zdarzy, kogo spotkam, gdzie mnie rzuci los. Człowiek nigdy nie wie jaka przyjdzie karta, trzeba brać życie takim, jakie jest. Sprawić, by liczył się każdy dzień.

Jesteś moim dopełnieniem. Drugą... teksty

bursztynek dodano: 13 grudnia 2010

Jesteś moim dopełnieniem. Drugą rękawiczką i butem do pary. Jesteś częścią mojego życia, bez której stanę się bezużyteczna.

Zakochał się w kimś innym.... teksty

bursztynek dodano: 13 grudnia 2010

Zakochał się w kimś innym. Poczułam to i miałam wrażenie, że świat nagle zwolnił. Byłam w tym momencie niesamowicie wściekła. Gniew przyćmił nawet poczucie zdrady. Nienawidziłam go i nienawidziłam anonimowej kobiety, która mi go ukradła.

Pamiętasz to jeszcze? Jak przy... teksty

bursztynek dodano: 13 grudnia 2010

Pamiętasz to jeszcze? Jak przy pierwszych spotkaniach przechodziły nas dreszcze? Gdzie minuta trwała wieki, a sekunda całe lata? Pamiętasz to jeszcze...? / bursztynek

nie mogę zdzierżyć dni  w których... teksty

bursztynek dodano: 13 grudnia 2010

nie mogę zdzierżyć dni, w których każdy patrzy na mnie jak na idiotke, bo chodzę w za dużej bluzie, czerwonych glanach i siniakach pod oczami, bo całą noc nie spałam, nienawidzę, gdy ktoś mnie pociesza, mówi, że będzie dobrze, że wszystko się uloży i że mam wreszcie się uśmiechnąć. jakbyście wiedzieli, co przezywam, wiedzielibyście, że już nie będzie lepiej / anitkaa

Po co się martwisz jutrem? Dziś... teksty

bursztynek dodano: 13 grudnia 2010

Po co się martwisz jutrem? Dziś już spieprzyłaś/eś, gorzej być nie może.

Przez następne miesiące wydawało... teksty

bursztynek dodano: 13 grudnia 2010

Przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.

Wszyscy z zaciekawieniem wsłuchani... teksty

bursztynek dodano: 13 grudnia 2010

Wszyscy z zaciekawieniem wsłuchani byli w słowa nauczyciela, a ja standardowo zapatrzona w okno, myślałam, jakby to było przytulić się do Twojej piersi...?

Mam takie dni  że wolę spędzić... teksty

bursztynek dodano: 13 grudnia 2010

Mam takie dni, że wolę spędzić wieczór na zimnym parapecie, wpatrzona w nicość, z bezsilnością w oczach, pić ciepłą herbatę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV