głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Znasz to uczucie kiedy jakaś osoba staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Znasz to uczucie kiedy jakaś osoba staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko
Znasz to uczucie  kiedy jakaś osoba... teksty

bursztynek dodano: 18 stycznia 2011

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej. Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie? Potem wszystko się plącze, nadchodzi koniec. Nie ma ich już. Więc po co w ogóle zaczynać?

Drżeniem rąk tłumaczysz strach... teksty

bursztynek dodano: 18 stycznia 2011

Drżeniem rąk tłumaczysz strach, szczerym spojrzeniem - przyjaźń, a jak wytłumaczysz mi brak tlenu, gdy nie ma Cię obok mnie?

Założyłam słuchawki  włączyłam... teksty

bursztynek dodano: 18 stycznia 2011

Założyłam słuchawki, włączyłam swoją ukochaną piosenkę i od razu poprawił mi się humor. To na tym polega siła muzyki, może nam przypominać najwspanialsze chwile naszego życia. To za to tak bardzo ją kocham.

20:20  p teksty

bursztynek dodano: 18 stycznia 2011

20:20 ;p

 p teksty bursztynek dodał komentarz: ;p do wpisu 17 stycznia 2011
Czy to wada Czy zaleta Że mam język... teksty

bursztynek dodano: 14 stycznia 2011

Czy to wada Czy zaleta Że mam język jak żyleta.[?] Czasem palnę tak dobitnie, aż na mordzie róża kwitnie.[!] ^^

Wiedziałam od samego początku... teksty

bursztynek dodano: 14 stycznia 2011

Wiedziałam od samego początku,wiedziałam, że Cię stracę i że nigdy nie ujrzysz we mnie tego, co ja ujrzałam w Tobie. Chcę, żebyś wiedział, że pokochałam Cię od pierwszego dnia i nadal Cię kocham, teraz bardziej, niż kiedykolwiek, choćby miało Ci być z tym ciężko.

Cały czas czuję jego obecność... teksty

bursztynek dodano: 14 stycznia 2011

Cały czas czuję jego obecność, jego oddech, jego perfumy.

Bo ty wszedłeś we wszystkie moje... teksty

bursztynek dodano: 14 stycznia 2011

Bo ty wszedłeś we wszystkie moje rzeczy, zmieszałeś się z najdawniejszymi wspomnieniami, dotarłeś tam, gdzie nie ma jeszcze myśli, gdzie nie rodzą się nawet sny, i gdyby ktoś wydarł Cię ze mnie, zostałaby pustka, jak gdyby nigdy mnie nie było.

Rozmawiałam z przyjaciółką. W... teksty

bursztynek dodano: 14 stycznia 2011

Rozmawiałam z przyjaciółką. W pewnej chwili kompletnie odleciałam, znalazłam się w zupełnie innym miejscu. Kontakt z rzeczywistością, odzyskałam dopiero, gdy przyjaciółka zaczęła mi machać ręką przed oczami. - Co z tobą? Słuchasz mnie w ogóle? - spojrzałam na nią i poczułam, że moje oczy stają się szkliste. - Kocham Go, tak cholernie Go kocham, a wiesz co jest najgorsze? Że to wszystko jest bez znaczenia.

Albo za dużo kofeiny  albo Ciebie.... teksty

bursztynek dodano: 14 stycznia 2011

Albo za dużo kofeiny, albo Ciebie. Zdecydowanie Ciebie, bo przez te motylki w brzuchu nie mogę zmrużyć oka. Są głodne, a Ty musisz je nakarmić.

Simple Plan   Take My Hand    teksty bursztynek dodał komentarz: Simple Plan - Take My Hand ;] do wpisu 11 stycznia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV