głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek .. Mam być do przesady pruderyjna kokieteryjnie zalotna zalotnie figlarna figlarnie ponętna ponętnie erotyczna erotycznie niezaspokojona a wtedy on zwróci na m

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
.. Mam być do przesady pruderyjna kokieteryjnie zalotna zalotnie figlarna figlarnie ponętna ponętnie erotyczna erotycznie niezaspokojona a wtedy on zwróci na mni
 .. Mam być do przesady pruderyjna... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

(..)Mam być do przesady pruderyjna, kokieteryjnie zalotna, zalotnie figlarna, figlarnie ponętna, ponętnie erotyczna, erotycznie niezaspokojona, a wtedy on zwróci na mnie uwagę. Nie daje mi jednak spokoju zasadnicze pytanie: "dlaczego to ja mam być taka, śmaka i owaka , aż do erotycznie niezaspokojonej? Dlaczego to ja muszę robić z siebie idiotkę, żeby on zobaczył we mnie kobietę? A on? Czy nie może tak po prostu podejść, spojrzeć mi głęvoko w oczy i czule wyznać: "od pierwszego spojrzenia zwróciłem na ciebię uwagę"? Widać nie może - westchnęłam z rezygnacją. W recepcie na szczęście we dwoje zadbano o to, żeby kobieta starannie i długo oraz w przemyślany sposób się upokarzała.(..)

A za dnia? Za dnia ubiera maskę... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

A za dnia? Za dnia ubiera maskę przystrojoną w uśmiech, beztroskę i pełnię szczęścia... "Fajna dziewczyna, pełna energii..." - myślą o niej inni. A wieczorem zdejmuje ją, a na twarzy pojawia się smutek i pełnia... Pełnia samotności... Ale tego już nie widzi nikt... Tylko ona.

I znowu zmieniasz status na... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

I znowu zmieniasz status na 'niewidoczny', gdy mnie zauważasz. Daj spokój, już zrozumiałam.

Chcę  żebyś był obok. Nie musisz... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Chcę, żebyś był obok. Nie musisz kupować co wieczór kwiatów, organizować romantycznych kolacji, czy szalonych wycieczek. Nie musisz zapewniać, że naprawdę mnie kochasz i udowadniać tego na każdym kroku. Wystarczyłoby mi Twoje najpiękniejsze spojrzenie i pocałunek, który czułabym przez resztę dnia na ustach.

Mam czasami wrażenie  że każda... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Mam czasami wrażenie, że każda kobieta na świecie przynajmniej raz w życiu usłyszała, że mężczyzna bardzo ją szanuje oraz darzy ciepłymi uczuciami, ale niestety jej nie kocha. Wtedy rzeczywiście z tym światem dzieje się coś dziwnego. Taki świat przewraca się do góry nogami. Drzewa szarzeją. Powietrze robi się nie do zniesienia. Kolory blakną. I nie ma po co żyć. I nie wiadomo, co robić.

Lubił prowokować intelektualnie. Od... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Lubił prowokować intelektualnie. Od tego się zaczęło. Od słownych gier. Aluzyjek przemycanych zgrabnie w wypowiedziach. Lubię ten rodzaj igrania, to dotykanie siebie przez słowa...

Powiesiłam płaszcz na wieszaku i... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Powiesiłam płaszcz na wieszaku i usiadłam na krawędzi łóżka. Wzięłam do ręki kolorowe pismo i przewertowałam kilka stron. Łza spłynęła mi po policzku, za nią nastepna i kolejne. Przetarłam oczy i próbowałam czytać, ale po chwili obraz zupełnie się rozmazał. Ogarnęła mnie złość. Miałam ochotę czymś rzucić, czymkolwiek, wyładować frustrację, która gromadziła się we mnie już od dawna. Jak to możliwe, że nic, dokładnie nic mi nie wychodzi? Za co się wezmę, porażka. Czego nie dotknę, plajta. Dlaczego zdraziecka natura obdarzyła mnie pragnieniem twórczego życia, kiedy do niczego, absolutnie do niczego się nie nadaję?!

Nie wiem czy wiesz jak to jest kląć... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Nie wiem czy wiesz jak to jest kląć gdy przechodzisz tuż obok, a jednocześnie cieszyć się, że cię widzę. Nie wiem czy wiesz jak na ciebie reaguję, a raczej moje serce - wbrew mojej woli, bo ja nie czuję nic poza wściekłością. Nie chcę do ciebie czuć tego co czuję bo to mnie rozdziera na części, to boli i sprawia, że kojarzy mi się z tobą milion rzeczy i tęsknię za tobą nie posiadając cię. Nie wiem czy wiesz jak to jest kochać i wiedzieć, że ta osoba nie ma o tym zielonego pojęcia.

i jesli pierdoła blokuje ci dostęp... teksty

bursztynek dodano: 22 stycznia 2011

i jesli pierdoła blokuje ci dostęp do czegos co chcesz - wypierdol ją z całej siły. / itearoffwithyou

Sen   to rozplątywanie w zupełnej... teksty

bursztynek dodano: 20 stycznia 2011

Sen - to rozplątywanie w zupełnej ciemności tego, co zostało poplątane w pełnym świetle.

Olej chuja  nie się buja!  P teksty

bursztynek dodano: 20 stycznia 2011

Olej chuja, nie się buja! ;P

Znajdź granicę między: byciem... teksty

bursztynek dodano: 20 stycznia 2011

Znajdź granicę między: byciem seksowną, a tandetą i kiczem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV