głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek odszedł. nawet nie zapytał czym teraz będę oddychać czarna mamba dokładnie... lubię to! Czasami trzeba przejrzeć się w cudzych oczach znaleźć na chwilę w cudzyc

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
odszedł. nawet nie zapytał czym teraz będę oddychać czarna mamba
odszedł. nawet nie zapytał czym... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

odszedł. nawet nie zapytał czym teraz będę oddychać / czarna-mamba

dokładnie... teksty bursztynek dodał komentarz: dokładnie... do wpisu 4 kwietnia 2011
lubię to!  teksty bursztynek dodał komentarz: lubię to! ;) do wpisu 4 kwietnia 2011
Czasami trzeba przejrzeć się w... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

Czasami trzeba przejrzeć się w cudzych oczach, znaleźć na chwilę w cudzych ramionach, żeby zrozumieć, gdzie jest nasze miejsce i nasza prawdziwa miłość.

'Myślę że piękno nie jest ani... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

'Myślę że, piękno nie jest ani chude, ani grube, ani blond, ani wysokie, ani niskie, ale że jest po prostu czystą radością życia.'

I czyta Twój opis setny raz.... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

I czyta Twój opis setny raz. Godzinami wpatruje się w niego marząc, że napisałeś go z myślą o niej.

Nie myśl kochana że twój ból... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

Nie myśl kochana, że twój ból zniknie gdy włączysz radio albo płytęi posłuchasz muzyki. Tego co w środku nic nie zagłuszy.

czego chcę ?  aby obdarzono mnie... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

czego chcę ? aby obdarzono mnie szacunkiem, zaufaniem i szczerością, jeszcze więcej ciepła w wiosenne dni, drugiego ciała obok, obdarzania mnie codziennie najdroższym prezentem jakim jest serce.

 co o nim myślisz?  nie wiem jak... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

-co o nim myślisz? -nie wiem jak to wyrazić.. widzisz tą gwiazdę? -widzę -tym dla mnie jest on. wiem, że jest daleko i nigdy nie będzie bliżej. widzę go, a nie moge dotknąć. patrząc na niego wiem jak dobrze byłoby mi przy nim.

Siedząc na huśtawce znów czułam... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

Siedząc na huśtawce znów czułam się jak małe, pięcioletnie dziecko. Bez problemów, bez smutków, bez jakiegokolwiek powodu do załamania. Po prostu jak szczęśliwy, mały dzieciak, nieznający jeszcze życia.

 Chciałem tylko powiedzieć że... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

- Chciałem tylko powiedzieć, że jesteś bardzo piękna. A piękne osoby nie wyglądają dobrze same. Ty też potrzebujesz pary. Bóg stworzył wszystko w parach. Na drzewach kiełkują na raz po dwa liście. Rzeka ma dwa brzegi. Mamy dwoje oczu, dwoje uszu, dwie ręce. Wszystko ma parę. Dlaczego ty miałabyś być sama? - Ponieważ jest tylko jedno serce.

Mówię że Cię straciłam  choć... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

Mówię, że Cię straciłam, choć nigdy nie miałam. Mówię, że tęsknie za Tobą, choć nigdy z Tobą nie byłam. Płaczę bo nie będę mogła już Cie dotknąć, lecz ciepła Twej skóry nigdy nie czułam. "Brakuje mi Twych słów, choć tak nie wiele z nich było do mnie. Brakuje mi Twojego spojrzenia, "choć tak rzadko na mnie patrzyło. I chciałabym raz jeszcze Cię przytulić, mimo że nigdy nie tuliłam. Tak wiele rzeczy mi brakuje, a nigdy nie byłam blisko Ciebie. Czy to szaleństwo? Czy cierpienie tak wielkie, że stwarza wspomnienia, rozlewa się po mym życiu, nie daje zaznać spokoju. Zapomnieć nie mogę... Kochałam Cię i wciąż kocham i wiesz dobrze o tym, powiedziałam Ci to przecież, powiedziałam Ci to w snach...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV