głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Nie myśl kochana że twój ból zniknie gdy włączysz radio albo płytęi posłuchasz muzyki. Tego co w środku nic nie zagłuszy. czego chcę ? aby obdarzono mnie szacun

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Nie myśl kochana że twój ból zniknie gdy włączysz radio albo płytęi posłuchasz muzyki. Tego co w środku nic nie zagłuszy.
Nie myśl kochana że twój ból... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

Nie myśl kochana, że twój ból zniknie gdy włączysz radio albo płytęi posłuchasz muzyki. Tego co w środku nic nie zagłuszy.

czego chcę ?  aby obdarzono mnie... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

czego chcę ? aby obdarzono mnie szacunkiem, zaufaniem i szczerością, jeszcze więcej ciepła w wiosenne dni, drugiego ciała obok, obdarzania mnie codziennie najdroższym prezentem jakim jest serce.

 co o nim myślisz?  nie wiem jak... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

-co o nim myślisz? -nie wiem jak to wyrazić.. widzisz tą gwiazdę? -widzę -tym dla mnie jest on. wiem, że jest daleko i nigdy nie będzie bliżej. widzę go, a nie moge dotknąć. patrząc na niego wiem jak dobrze byłoby mi przy nim.

Siedząc na huśtawce znów czułam... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

Siedząc na huśtawce znów czułam się jak małe, pięcioletnie dziecko. Bez problemów, bez smutków, bez jakiegokolwiek powodu do załamania. Po prostu jak szczęśliwy, mały dzieciak, nieznający jeszcze życia.

 Chciałem tylko powiedzieć że... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

- Chciałem tylko powiedzieć, że jesteś bardzo piękna. A piękne osoby nie wyglądają dobrze same. Ty też potrzebujesz pary. Bóg stworzył wszystko w parach. Na drzewach kiełkują na raz po dwa liście. Rzeka ma dwa brzegi. Mamy dwoje oczu, dwoje uszu, dwie ręce. Wszystko ma parę. Dlaczego ty miałabyś być sama? - Ponieważ jest tylko jedno serce.

Mówię że Cię straciłam  choć... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

Mówię, że Cię straciłam, choć nigdy nie miałam. Mówię, że tęsknie za Tobą, choć nigdy z Tobą nie byłam. Płaczę bo nie będę mogła już Cie dotknąć, lecz ciepła Twej skóry nigdy nie czułam. "Brakuje mi Twych słów, choć tak nie wiele z nich było do mnie. Brakuje mi Twojego spojrzenia, "choć tak rzadko na mnie patrzyło. I chciałabym raz jeszcze Cię przytulić, mimo że nigdy nie tuliłam. Tak wiele rzeczy mi brakuje, a nigdy nie byłam blisko Ciebie. Czy to szaleństwo? Czy cierpienie tak wielkie, że stwarza wspomnienia, rozlewa się po mym życiu, nie daje zaznać spokoju. Zapomnieć nie mogę... Kochałam Cię i wciąż kocham i wiesz dobrze o tym, powiedziałam Ci to przecież, powiedziałam Ci to w snach...

To już jest koniec bajki o... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

To już jest koniec bajki o poecie.Chcąc, nie chcąc odszedł w świat fałszu i obłudy.Zakończył pisać, choć nawet lubił to przecież.Zakończył, bo słuchał się opinii złych ludzi.Cóż, gdy to robił, serce całe wkładał.Raz lepiej szło mu, raz gorzej. Ale się uczył.Krytyki nie znosił, nie po to wszelkie siły wkładał,By dać swój honor obrazić i kpić z artystycznej duszy.Dorobek niewielki po nim się ostał,Ledwo słów parę na kartkach rymem spisanych.Jego decyzja, wbrew pozorom, była szybka i prosta.Czuł się wypalony i dzięki „bliskim” przegrany.Miał nadzieję tworzyć życie całe aż po sił kres.Uczyć się i nie oddać szponom komercji.Pomyślał szybko, że najwyższy czas już jest,By ze świata myślicieli dokonać rychłej dezercji… - Michaś ;);**

♂ + ♀ = ♥ teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

♂ + ♀ = ♥

pamiętam...  teksty bursztynek dodał komentarz: pamiętam... ;/ do wpisu 3 kwietnia 2011
Nie widziałam jeszcze ludzi którzy... teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

Nie widziałam jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia. Takiego miejsca wżyciu nie ma i być nie może. Zawsze zdaje się że jest zbyt późno czy zbyt wcześnie; że zbyt wiele doświadczenia albo że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie

ak zrobić z ulubionego słowa... teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

ak zrobić z ulubionego słowa "kocham" najbardziej znienawidzone? Wystarczy dodać "inną"...

Nauczyłam się że słowami można... teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

Nauczyłam się, że słowami można dotykać, można sprawić, że powieki nie chcą się zamknąć z zachwytu, można oszaleć z natłoku słów wyszeptywanych prosto do ucha w spoconą, lipcową noc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV