głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Potrzebuję wakacji ciepłego wiatru i promieni słońca na pościeli. Dobrej książki śniadania do łóżka wolnego czasu. I trochę Ciebie. To uczucie wszechogarniające

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Potrzebuję wakacji ciepłego wiatru i promieni słońca na pościeli. Dobrej książki śniadania do łóżka wolnego czasu. I trochę Ciebie.
Potrzebuję wakacji  ciepłego wiatru... teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

Potrzebuję wakacji, ciepłego wiatru i promieni słońca na pościeli. Dobrej książki, śniadania do łóżka, wolnego czasu. I trochę Ciebie.

To uczucie wszechogarniającej pustki... teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

To uczucie wszechogarniającej pustki, kiedy otwierając oczy szukasz w sobie siły na nowy dzień. I szybko je zamykasz, oszukujesz siebie, chcesz przedłużyć ten sen, bo on tak pięknie koi ból. A pamiętam ten czas, kiedy nie mogłam się doczekać ranka, jak biegłam do Ciebie, jak nadawałeś sens.

   Jest cudowny. Ma najpiękniejsze... teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

- Jest cudowny. Ma najpiękniejsze spojrzenie na świecie, a swoim uśmiechem bezwarunkowo wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Tylko on wie, jak po poprawić mi humor. Gdy mnie dotyka, przez cale me ciało przechodzi dreszcz. Pocałunkami osładza moje życie, a gdy przytula, od razu przestaje być smutna. Zna mnie jak nigdy inny, nigdy nie kłamie i wiem, ze mogę na nim polegać. Jest miły, mądry i zabawny. Właściwie idealny! - A wady jakieś ma? - Nie kocha mnie. Nic więcej.

Miłość jest wtedy  gdy On wbija Ci... teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

Miłość jest wtedy, gdy On wbija Ci sztylet w serce, a Ty martwisz się tylko tym, żeby nie pochlapał się krwią...

Z czasem przestanę jeść duże... teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

Z czasem przestanę jeść duże ilości czekolady , przestanę płakać, mówić do ściany i krzyczeć na książki.

Cisza nie ma słów  wiesz? Nie... teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

Cisza nie ma słów, wiesz? Nie możesz jej ogłosić, zwrócić na nią uwagę, ani jej wykrzyczeć. Cisza jest cicha. Jest ukradkiem. Działa długo, wlewa się w szczeliny jak strumyk i nikt jej nie zauważa póki nie stanie się zbyt bolesna, póki nie jest za późno.

Na poduszce pozostały porozrzucane w... teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

Na poduszce pozostały porozrzucane w pośpiechu pocałunki.. Przy lustrze zapach porannej kawy zmieszał się z zapachem perfum.. Tylko roznegliżowany uśmiech na dzień cały zabrałam ze sobą.

Spotykamy kogoś na swojej drodze... teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

Spotykamy kogoś na swojej drodze, zupełnie przypadkowo, jak przechodnia w parku lub na ulicy, przeważnie darujemy mu tylko spojrzenie, ale nieraz całe życie.

Możesz rozebrać kobietę  zobaczyć... teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

Możesz rozebrać kobietę, zobaczyć jej ciało ubrane tylko w światło księżyca.. lecz nigdy nie rozbierzesz jej na tyle, by zobaczyć jej nagie myśli...

12:12 teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

12:12

Coraz mniej jestem w miejscach... teksty

bursztynek dodano: 3 kwietnia 2011

Coraz mniej jestem w miejscach, które miały dla mnie wielkie znaczenie, kiedyś. Teraz mam inne miejsca, innych znajomych. Świat stoi w miejscu, a ja idę do przodu. Muszę się trzymać ważnych dla mnie osób, bo ich zgubie po drodze.

na poprawę humoru w sobotni wieczór... teksty

bursztynek dodano: 2 kwietnia 2011

na poprawę humoru w sobotni wieczór długa, gorąca kąpiel. wanna już napełnia się wodą, jak to ja miewam w zwyczaju piany pełna wanna, płynem do kąpieli pachnie już na całym piętrze, ale przecież to moja chwila relaksu. taak, uwielbiam. / 2rainbows.
Autor cytatu: 2rainbows

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV