głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Chcę czuć że jestem dla Ciebie najważniejsza najpiękniejsza najlepsza że mnie kochasz jak nikogo innego że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie docen

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Chcę czuć że jestem dla Ciebie najważniejsza najpiękniejsza najlepsza że mnie kochasz jak nikogo innego że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz
Chcę czuć  że jestem dla Ciebie... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.

A TERAZ PÓJDĘ SOBIE ZROBIĆ HERBATY... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

A TERAZ PÓJDĘ SOBIE ZROBIĆ HERBATY, bo usycham z niezdecydowania, zawahania, niepewności, rozczarowania, nadmiaru obowiązków, tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

Ale nie zapominaj  że jestem... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

Ale nie zapominaj, że jestem zwykłą dziewczyną, która stoi przed chłopakiem prosząc go, by ją kochał...

  Kocham Cię!   Sorry  ale mam... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

- Kocham Cię! - Sorry, ale mam uczulenie na pierdolenie głupot.

Nie będę co tydzień zmieniać... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

Nie będę co tydzień zmieniać chłopaków jak niektórzy nie zależy mi na tym, nie wyznaje miłości przez naszą klasę czy gadu, nie robię sobie słit opisów ja + ty = love .. love kurwa wogle wiesz co to znaczy. ? mam wyjebane na taką miłość w której chodzi o to żeby wszyscy wiedzieli, że potrafię was zmieniać jak rękawiczki.

I  moje poranne postanowienie... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

I moje poranne postanowienie `dzisiaj nie płaczę` poszło się je*ać. i żyję z myślą, że jest na tym świecie uśmiech, którego nigdy nie zapomnę.

Odezwij się... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

Odezwij się...

Nagle przychodzi odpowiedź na jedno... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

Nagle przychodzi odpowiedź na jedno z najważniejszych pytań, które zadaje serce rozpoczynając kolejne sekundy życia. I teraz wiesz. Jesteś wciąż zła i smutna ,bo chciałabyś czegoś więcej niż masz.

Chyba najbardziej boli stracenie... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

Chyba najbardziej boli stracenie chłopaka, którego nie miałaś, a tak bardzo potrzebowałaś.

Kobiety poza szafami sukien... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

Kobiety poza szafami sukien posiadają jeszcze kasetki, pełne uśmiechów, spojrzeń, tonów, w które stroją się stosownie do sytuacji. Mają zupełnie inną modulację głosu dla służby, męża i dzieci. Inne uśmiechy dla kochanka; inne spojrzenia dla bratowych i teściowej. W kompletnym negliżu duszy nie pokazują się nikomu.

Łatwo przystojnemu mężczyźnie... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

Łatwo przystojnemu mężczyźnie rozchylić kobiece uda. Spróbujcie jednak otworzyć kobietę samym tylko słowem! Cieszę się, że za- kończyliśmy tę noc na grze wstępnej. Czasem lepiej wymarzyć sobie to, co nigdy by się nie mogło zdarzyć. Seks... Organy do jego uprawiania ma prawie każdy. Ale nie każdy wie, że najcudowniejszym organem seksualnym pozostaje mózg.

Dopiero teraz zrozumiałam  czemu do... teksty

bursztynek dodano: 4 kwietnia 2011

Dopiero teraz zrozumiałam, czemu do tej pory trzymałam się z daleka od jedynego mężczyzny, którego naprawdę kochałam. Prawdopodobnie od początku wiedziałam, że tylko on może złamać mi serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV