głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Zawsze powinno się mieć kogoś kto nie będzie przeszłością kogoś kto będzie TU I TERAZ kogoś o kogo nie musisz się martwić czy będzie w przyszłości. Wiesz czasam

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Zawsze powinno się mieć kogoś kto nie będzie przeszłością kogoś kto będzie TU I TERAZ kogoś o kogo nie musisz się martwić czy będzie w przyszłości.
Zawsze powinno się mieć kogoś... teksty

bursztynek dodano: 18 marca 2014

Zawsze powinno się mieć kogoś, kto nie będzie przeszłością, kogoś kto będzie TU I TERAZ, kogoś o kogo nie musisz się martwić czy będzie w przyszłości.

Wiesz  czasami z ludźmi nie warto... teksty

bursztynek dodano: 18 marca 2014

Wiesz, czasami z ludźmi nie warto dyskutować, nie warto im tłumaczyć, jedyne, co warto, to zostawić ich i odejść. Osamotnienie jest jedną z najcięższych kar, na które człowiek może skazać człowieka.

Czekałam aż ktoś do mnie zadzwoni... teksty

bursztynek dodano: 18 marca 2014

Czekałam, aż ktoś do mnie zadzwoni i powie, że to już koniec. Nie chodziło mi o to, żeby to był szczęśliwy koniec, tylko jakikolwiek. Myślę ,że czasem można chcieć już tylko, żeby coś się skończyło, obojętnie jak.

Jeśli naprawdę ci na kimś zależy... teksty

bursztynek dodano: 18 marca 2014

Jeśli naprawdę ci na kimś zależy, pozostawisz mu swobodę działania, choćby to działanie było nie po twojej myśli. Jeśli naprawdę kogoś kochasz, pozwolisz, by złamał ci serce.

Moje serce nie zawiodło. To ktoś... teksty

bursztynek dodano: 18 marca 2014

Moje serce nie zawiodło. To ktoś zawiódł moje serce.

Oddała mu siebie całą potem... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Oddała mu siebie całą, potem zasnęli nago. Noc była taka piękna, gwiazdy szeptały „dobranoc”. Gdy obudziła się rano, była sama, wstając obok niej leżało 4 złote w drobnych i kartka z napisem: Żeby nie było, że za darmo! Zczaj to! ~ Vixen - Romantyczka

Kiedy szepczesz mi do ucha czuję... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Kiedy szepczesz mi do ucha, czuję, że jestem zdolna zgasić słońce, z gór zrobić origami i pokroić rzeki na plastry, samym oddechem wstrzymać tornado, a barkami podtrzymać lawinę. Cholera, mogłabym połknąć meteoryt, ścisnąć księżyc w garści i podać ci jak na tacy. A gdybyś zapytał, jak bardzo cię kocham, rozłożyłabym ręce które objęłyby cały wszechświat i powiedziała po prostu "tak bardzo".

Możesz czekać na kogoś latami i... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Możesz czekać na kogoś latami i latami przez to umierać, możesz wybrać kogoś, kto jeszcze przed maturą będzie planował to, jak będzie wyglądała pierwsza sofa, którą razem kupicie, możesz związać się z kimś, z kim fajnie się ćpa i dobrze pije, możesz opuścić kogoś, kto Cię uszczęśliwia, możesz wybrać dobrze, być szczęśliwa, zostać zraniona, zdradzona, porzucona, możesz też zdradzać, możesz leżeć wieczorami sama na podłodze, możesz też być wieczorami na podłodze pieprzona, możesz ich wszystkich zlewać, albo uganiać się za kimś, zaangażować się albo nie myśleć o nikim poważnie, możesz upijać się w barach, czuć obce ręce w majtkach, możesz przeżyć coś tak cholernie wspaniałego, że późniejsza utrata tego będzie Cię bolała już do końca życia albo codziennie być budzona spojrzeniem tego jedynego, możesz wybierać, zmieniać scenariusze, mieszać postacie i dialogi, możesz, możesz tyle rzeczy cholera, a Ty, Ty siedzisz i gapisz się w ścianę.

Nie możesz cofnąć czasu.  Decyzje... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Nie możesz cofnąć czasu. Decyzje zostały podjęte i rzeczy, które się stały już się nie odstaną.

Człowiek ciężko to znosi  kiedy... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Człowiek ciężko to znosi, kiedy każdy dzwonek do drzwi albo sygnał telefonu zapierają mu dech w piersiach. W końcu musi dopuścić do siebie myśl, że jego życie podzieliło się na dwie części: przed i po, pomiędzy nimi zaś sterczy wbity twardo klin: strata. Nie krępuje on ruchów - można z nim chodzić, śmiać się, żyć jakby nigdy nic, ale wystarczy przystanąć na chwilę i zgiąć plecy, a w środku poczuje się bardzo wyraźnie ziejącą pustkę.

Gdybym Cię nie kochała  może... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Gdybym Cię nie kochała, może byłoby mi wszystko jedno.

Myślę  że pewność to najlepsze... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Myślę, że pewność to najlepsze, co mężczyzna może dać kobiecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV