głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Kiedy szepczesz mi do ucha czuję że jestem zdolna zgasić słońce z gór zrobić origami i pokroić rzeki na plastry samym oddechem wstrzymać tornado a barkami podtr

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Kiedy szepczesz mi do ucha czuję że jestem zdolna zgasić słońce z gór zrobić origami i pokroić rzeki na plastry samym oddechem wstrzymać tornado a barkami podtrzym
Kiedy szepczesz mi do ucha  czuję... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Kiedy szepczesz mi do ucha, czuję, że jestem zdolna zgasić słońce, z gór zrobić origami i pokroić rzeki na plastry, samym oddechem wstrzymać tornado, a barkami podtrzymać lawinę. Cholera, mogłabym połknąć meteoryt, ścisnąć księżyc w garści i podać ci jak na tacy. A gdybyś zapytał, jak bardzo cię kocham, rozłożyłabym ręce które objęłyby cały wszechświat i powiedziała po prostu "tak bardzo".

Możesz czekać na kogoś latami i... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Możesz czekać na kogoś latami i latami przez to umierać, możesz wybrać kogoś, kto jeszcze przed maturą będzie planował to, jak będzie wyglądała pierwsza sofa, którą razem kupicie, możesz związać się z kimś, z kim fajnie się ćpa i dobrze pije, możesz opuścić kogoś, kto Cię uszczęśliwia, możesz wybrać dobrze, być szczęśliwa, zostać zraniona, zdradzona, porzucona, możesz też zdradzać, możesz leżeć wieczorami sama na podłodze, możesz też być wieczorami na podłodze pieprzona, możesz ich wszystkich zlewać, albo uganiać się za kimś, zaangażować się albo nie myśleć o nikim poważnie, możesz upijać się w barach, czuć obce ręce w majtkach, możesz przeżyć coś tak cholernie wspaniałego, że późniejsza utrata tego będzie Cię bolała już do końca życia albo codziennie być budzona spojrzeniem tego jedynego, możesz wybierać, zmieniać scenariusze, mieszać postacie i dialogi, możesz, możesz tyle rzeczy cholera, a Ty, Ty siedzisz i gapisz się w ścianę.

Nie możesz cofnąć czasu.   Decyzje... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Nie możesz cofnąć czasu. Decyzje zostały podjęte i rzeczy, które się stały już się nie odstaną.

Człowiek ciężko to znosi    kiedy... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Człowiek ciężko to znosi, kiedy każdy dzwonek do drzwi albo sygnał telefonu zapierają mu dech w piersiach. W końcu musi dopuścić do siebie myśl, że jego życie podzieliło się na dwie części: przed i po, pomiędzy nimi zaś sterczy wbity twardo klin: strata. Nie krępuje on ruchów - można z nim chodzić, śmiać się, żyć jakby nigdy nic, ale wystarczy przystanąć na chwilę i zgiąć plecy, a w środku poczuje się bardzo wyraźnie ziejącą pustkę.

Gdybym Cię nie kochała    może... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Gdybym Cię nie kochała, może byłoby mi wszystko jedno.

Myślę    że pewność to najlepsze... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Myślę, że pewność to najlepsze, co mężczyzna może dać kobiecie.

Dobrze gdzieś mieć kogoś.... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby po to, by było komu opowiedzieć historię dnia, który właśnie z tego powodu warto było przeżyć.

Ludzie tak naprawdę mogą mieszkać... teksty

bursztynek dodano: 8 marca 2014

Ludzie tak naprawdę mogą mieszkać tylko w innych ludziach... Depresja to nic innego, jak bezdomność, na depresję cierpią ludzie, którzy nie mają w kim mieszkać.

Wydaje mi się  że jesteśmy... teksty

bursztynek dodano: 8 marca 2014

Wydaje mi się, że jesteśmy nierozłączni... Że to po prostu już się stało i że tak będzie zawsze. Że jeśli nawet zostanę zapisem w Twojej pamięci, jakąś datą, jakimś wspomnieniem, to i tak będzie to jak powrót do czegoś, co się tak naprawdę nie odłączyło. Po prostu się przesunęło na koniec kolejki osób istotnych. I przyjdzie taki dzień, być może po wielu latach, kiedy mnie wyciągniesz - na kilka chwil - na początek kolejki.

Znajdziemy powód  by odchodzić i... teksty

bursztynek dodano: 8 marca 2014

Znajdziemy powód, by odchodzić i sto powodów, żeby wracać.

Tyle rozpaczy w milczeniu się mieści. teksty

bursztynek dodano: 8 marca 2014

Tyle rozpaczy w milczeniu się mieści.

Ale dla niektórych istnieje tylko ta... teksty

bursztynek dodano: 8 marca 2014

Ale dla niektórych istnieje tylko ta jedna, jedyna osoba, od początku do końca. Nikt inny nie pasuje. Nikt inny nie trafia do serca w ten sposób i nie żyje w nim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV