głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Możesz czekać na kogoś latami i latami przez to umierać możesz wybrać kogoś kto jeszcze przed maturą będzie planował to jak będzie wyglądała pierwsza sofa którą

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Możesz czekać na kogoś latami i latami przez to umierać możesz wybrać kogoś kto jeszcze przed maturą będzie planował to jak będzie wyglądała pierwsza sofa którą razem
Możesz czekać na kogoś latami i... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Możesz czekać na kogoś latami i latami przez to umierać, możesz wybrać kogoś, kto jeszcze przed maturą będzie planował to, jak będzie wyglądała pierwsza sofa, którą razem kupicie, możesz związać się z kimś, z kim fajnie się ćpa i dobrze pije, możesz opuścić kogoś, kto Cię uszczęśliwia, możesz wybrać dobrze, być szczęśliwa, zostać zraniona, zdradzona, porzucona, możesz też zdradzać, możesz leżeć wieczorami sama na podłodze, możesz też być wieczorami na podłodze pieprzona, możesz ich wszystkich zlewać, albo uganiać się za kimś, zaangażować się albo nie myśleć o nikim poważnie, możesz upijać się w barach, czuć obce ręce w majtkach, możesz przeżyć coś tak cholernie wspaniałego, że późniejsza utrata tego będzie Cię bolała już do końca życia albo codziennie być budzona spojrzeniem tego jedynego, możesz wybierać, zmieniać scenariusze, mieszać postacie i dialogi, możesz, możesz tyle rzeczy cholera, a Ty, Ty siedzisz i gapisz się w ścianę.

Nie możesz cofnąć czasu.  Decyzje... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Nie możesz cofnąć czasu. Decyzje zostały podjęte i rzeczy, które się stały już się nie odstaną.

Człowiek ciężko to znosi  kiedy... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Człowiek ciężko to znosi, kiedy każdy dzwonek do drzwi albo sygnał telefonu zapierają mu dech w piersiach. W końcu musi dopuścić do siebie myśl, że jego życie podzieliło się na dwie części: przed i po, pomiędzy nimi zaś sterczy wbity twardo klin: strata. Nie krępuje on ruchów - można z nim chodzić, śmiać się, żyć jakby nigdy nic, ale wystarczy przystanąć na chwilę i zgiąć plecy, a w środku poczuje się bardzo wyraźnie ziejącą pustkę.

Gdybym Cię nie kochała  może... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Gdybym Cię nie kochała, może byłoby mi wszystko jedno.

Myślę  że pewność to najlepsze... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Myślę, że pewność to najlepsze, co mężczyzna może dać kobiecie.

Dobrze gdzieś mieć kogoś.... teksty

bursztynek dodano: 11 marca 2014

Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby po to, by było komu opowiedzieć historię dnia, który właśnie z tego powodu warto było przeżyć.

Ludzie tak naprawdę mogą mieszkać... teksty

bursztynek dodano: 8 marca 2014

Ludzie tak naprawdę mogą mieszkać tylko w innych ludziach... Depresja to nic innego, jak bezdomność, na depresję cierpią ludzie, którzy nie mają w kim mieszkać.

Wydaje mi się że jesteśmy... teksty

bursztynek dodano: 8 marca 2014

Wydaje mi się, że jesteśmy nierozłączni... Że to po prostu już się stało i że tak będzie zawsze. Że jeśli nawet zostanę zapisem w Twojej pamięci, jakąś datą, jakimś wspomnieniem, to i tak będzie to jak powrót do czegoś, co się tak naprawdę nie odłączyło. Po prostu się przesunęło na koniec kolejki osób istotnych. I przyjdzie taki dzień, być może po wielu latach, kiedy mnie wyciągniesz - na kilka chwil - na początek kolejki.

Znajdziemy powód by odchodzić i... teksty

bursztynek dodano: 8 marca 2014

Znajdziemy powód, by odchodzić i sto powodów, żeby wracać.

Tyle rozpaczy w milczeniu się mieści. teksty

bursztynek dodano: 8 marca 2014

Tyle rozpaczy w milczeniu się mieści.

Ale dla niektórych istnieje tylko ta... teksty

bursztynek dodano: 8 marca 2014

Ale dla niektórych istnieje tylko ta jedna, jedyna osoba, od początku do końca. Nikt inny nie pasuje. Nikt inny nie trafia do serca w ten sposób i nie żyje w nim.

 Największe marzenie?   Bycie... teksty

bursztynek dodano: 8 marca 2014

- Największe marzenie? - Bycie kochanym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV