głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Czuł Ją ciągle przy sobie. Aż po czubki włosów wypełniony był owym dziwnym cięższym od ołowiu boleśniejszym od męki umierania słodszym od najpiękniejszych wiers

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Czuł Ją ciągle przy sobie. Aż po czubki włosów wypełniony był owym dziwnym cięższym od ołowiu boleśniejszym od męki umierania słodszym od najpiękniejszych wierszy u
Czuł Ją ciągle przy sobie. Aż po... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Czuł Ją ciągle przy sobie. Aż po czubki włosów wypełniony był owym dziwnym, cięższym od ołowiu, boleśniejszym od męki umierania, słodszym od najpiękniejszych wierszy uczuciem, jakie daje noc z kimś, na kogo czekało się przez tysiąc chwil, kogo pragnęło się przez wiele bezsennych nocy, kogo widziało się w każdej na ulicy spotkanej twarzy, kogo oczekiwało się przy każdym pukaniu do własnych drzwi. Przez kogo nienawidziło się nieba, ziemi i ludzi, i przez kogo kochało się wszystko.

I choć tyle tyle tu miejsc i taki tu... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

I choć tyle tyle tu miejsc i taki tu zgiełk, w tym mieście tak bez Ciebie pusto jest.

 Tęskniłem. Coś mnie ominęło... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

-Tęskniłem. Coś mnie ominęło przez ten czas? - spytał stając w jej drzwiach, ze słonecznikiem w dłoni, jednym z najszczerszych uśmiechów na twarzy i blaskiem w oczach identycznym jak jeszcze niedawno temu. - Nie - odpowiedziała - nic poza wieloma łzami, kilkoma nieprzespanymi nocami, dresami ubrudzonymi od czekoladowych lodów i mnóstwa beznadziejnych "będzie dobrze".. które nagle, teraz, nabierają sensu.

Posłuchaj  skarbie.. Z sercem jest... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Posłuchaj, skarbie.. Z sercem jest tak, jak z huśtawką. Fakt, że ktoś z niej spadł, nie znaczy, że nikt inny nigdy już na niej nie usiądzie.

Wcale nie chodziło o to by... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Wcale nie chodziło o to by zrozumiał. Nie tylko o to. Ja chcę, żeby on przy mnie był. Żeby się o mnie troszczył. Chcę istnieć w jego świadomości jako ktoś więcej niż dziewczyna na sobotni wieczór.

Zastanawiałam się wczoraj rano nad... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Zastanawiałam się wczoraj rano nad tym, kiedy kobieta - nie tracąc swojej reputacji, cokolwiek to dzisiaj znaczy - może iść z mężczyzną do łóżka. Ile powinni przed tym wydarzeniem zjeść wspólnych kolacji, ile razy być ze sobą w kinie, na wspólnym spacerze, ile przeprowadzić ze sobą rozmów lub ile wiedzieć o sobie?

Wszystkie jesteśmy przepełnione... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Wszystkie jesteśmy przepełnione tęsknotą za dzikością. Nauczono nas wstydzić się swoich pragnień. Zapuszczamy długie włosy, by zasłonić nimi swoje uczucia. Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy.

Nie możesz płakać  rozumiesz? Nie... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Nie możesz płakać, rozumiesz? Nie pokazuj mu słabości, on i tak wie, że Ci nadal zależy. Nie kompromituj się. Wbijaj paznokcie w ściany, zatapiaj się w poduszkach, uduś swój krzyk. Możesz zrzucać doniczkami z balkonu albo zamiast tego puścić kaczkę na wodzie, dorzuć ją tak niezgrabnie, by uderzyła go w głowę. Tylko nie płacz, nie wolno Ci pokazać słabości.

Był moim kochankiem i najlepszą... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Był moim kochankiem i najlepszą przyjaciółką jednocześnie.

Miała zwyczaj podbierania różnych... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Miała zwyczaj podbierania różnych rzeczy, całkiem nieświadomie. Lemoniady, chłopców...

Doskonale wiedziała  że nic z tego... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Doskonale wiedziała, że nic z tego nie będzie, ale i tak wykorzystywała każdą możliwą sytuację, w której mogła się znaleźć obok niego.

Zadała pytanie  którego On... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Zadała pytanie, którego On najbardziej się obawiał: -Nie kochasz mnie już, prawda?-Zadała je o dziwo głosem miękkim i melodyjnym, tym samym którym mówiła o miłości. Nie potrafił odpowiedzieć. Wiedział, że w Jej oczach jedyne co będzie w stanie dostrzec to strach. Strach przed drogą, którą dalej będzie musiała pokonywać sama. Już nie będzie mężczyzny, który odrzuci wszystkie kłody spod nóg. Nie będzie nikogo kto doda odwagi jednym słowem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV