głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Wszystkie jesteśmy przepełnione tęsknotą za dzikością. Nauczono nas wstydzić się swoich pragnień. Zapuszczamy długie włosy by zasłonić nimi swoje uczucia. Ale c

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Wszystkie jesteśmy przepełnione tęsknotą za dzikością. Nauczono nas wstydzić się swoich pragnień. Zapuszczamy długie włosy by zasłonić nimi swoje uczucia. Ale cień Dzi
Wszystkie jesteśmy przepełnione... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Wszystkie jesteśmy przepełnione tęsknotą za dzikością. Nauczono nas wstydzić się swoich pragnień. Zapuszczamy długie włosy, by zasłonić nimi swoje uczucia. Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy.

Nie możesz płakać  rozumiesz? Nie... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Nie możesz płakać, rozumiesz? Nie pokazuj mu słabości, on i tak wie, że Ci nadal zależy. Nie kompromituj się. Wbijaj paznokcie w ściany, zatapiaj się w poduszkach, uduś swój krzyk. Możesz zrzucać doniczkami z balkonu albo zamiast tego puścić kaczkę na wodzie, dorzuć ją tak niezgrabnie, by uderzyła go w głowę. Tylko nie płacz, nie wolno Ci pokazać słabości.

Był moim kochankiem i najlepszą... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Był moim kochankiem i najlepszą przyjaciółką jednocześnie.

Miała zwyczaj podbierania różnych... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Miała zwyczaj podbierania różnych rzeczy, całkiem nieświadomie. Lemoniady, chłopców...

Doskonale wiedziała  że nic z tego... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Doskonale wiedziała, że nic z tego nie będzie, ale i tak wykorzystywała każdą możliwą sytuację, w której mogła się znaleźć obok niego.

Zadała pytanie  którego On... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Zadała pytanie, którego On najbardziej się obawiał: -Nie kochasz mnie już, prawda?-Zadała je o dziwo głosem miękkim i melodyjnym, tym samym którym mówiła o miłości. Nie potrafił odpowiedzieć. Wiedział, że w Jej oczach jedyne co będzie w stanie dostrzec to strach. Strach przed drogą, którą dalej będzie musiała pokonywać sama. Już nie będzie mężczyzny, który odrzuci wszystkie kłody spod nóg. Nie będzie nikogo kto doda odwagi jednym słowem.

Zapłaciłam za każdy uśmiech   Za... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Zapłaciłam za każdy uśmiech, Za każdą radość, Czy też miłosne uniesienie. Gdyby ktoś uprzedził mnie, że taka będzie cena kilku szczęśliwych chwil odmówiłabym szczęściu.

Dzisiaj jest wspaniale. Czuję  że... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Dzisiaj jest wspaniale. Czuję, że przeżywam stan euforii. Nic nie było tak cudownego jak zobaczyć Ciebie - Twój uśmiech, te prześliczne dołeczki na Twoich policzkach, włosy lśniące w blasku słońca, oczy pełne miłości i te namiętne usta, które tak bardzo kocham całować. To Twój zapach, Twoje ruchy, sam Ty doprowadzasz mnie do tego pięknego stanu, kiedy czuję, że wszystko mogę, że wszystko będzie dobrze. Właśnie dlatego chciałabym na zawsze mieć Cię przy sobie i nie dopuszczam myśli, że kiedyś mogę Cię stracić, bo to byłby koniec dla mnie, dla mojego życia. Ja żyję Tobą - jesteś moim powietrzem, jesteś moim całym życiem.

Jeżeli już Ci zobojętniał... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Jeżeli już Ci zobojętniał dźwięk przychodzącej widomości sms to znaczy iż straciłaś nadzieję, że on kiedykolwiek napisze.

Od czasu do czasu wypijam lampkę... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Od czasu do czasu wypijam lampkę wina lub dwie.. Snuję opowieści lub zgubne wspomnienia, zanurzona w swoim widzeniu świata. Słucham muzyki, której człowiek nie powinien słuchać, gdy dołuje, lecz to jakiś rodzaj masochizmu, wpędzanie się w głębsze nostalgie za nieznanym i wyczekiwanym

Kocham twoje oczy stęsknione   twój... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Kocham twoje oczy stęsknione, twój uśmiech bezinteresowny. Każdy twoje słowo we mnie budzi się ze wschodem uczuć.

Mam już dość wymyślania tysiąca... teksty

bursztynek dodano: 11 czerwca 2011

Mam już dość wymyślania tysiąca powodów, przez które nie odpisałeś. Mam dość wszystkich interpretacji Twojego zachowania, dość myślenia mam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV