głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bumbumbumx3 Kocham Cię tak bardzo że nawet jak by Justin Bieber klęknął kurwa przede mną na swoim zajebiście seksownym kolanie i z tym swoim boskim akcentem spytał się czy

bumbumbumx3

bumbumbumx3.moblo.pl
Kocham Cię tak bardzo że nawet jak by Justin Bieber klęknął kurwa przede mną na swoim zajebiście seksownym kolanie i z tym swoim boskim akcentem spytał się czy za niego
Kocham Cię tak bardzo   że nawet... teksty

bumbumbumx3 dodano: 6 września 2011

Kocham Cię tak bardzo , że nawet jak by Justin Bieber klęknął kurwa przede mną na swoim zajebiście seksownym kolanie i z tym swoim boskim akcentem spytał się czy za niego wyjdę , powiedziałabym , że już oddałam komuś moje serce .

Przyjaźń ? to nie słitaśne nocki... teksty

bumbumbumx3 dodano: 6 września 2011

Przyjaźń ? to nie słitaśne nocki u koleżanki w jej wypasionym domu. To nie pożyczanie sobie trampek. To COŚ WIĘCEJ. To tysiące przeżytych razem akcji, to pełne zaufanie i świadomość bliskości drugiej osoby niezależnie od miejsca gdzie się znajduję.

me. friends. sun. 30 °C. sea. beach.... teksty

bumbumbumx3 dodano: 6 września 2011

me. friends. sun. 30 °C. sea. beach. party. holiday. now ♥.

 napisał do mnie na gadu  cześć... teksty

bumbumbumx3 dodano: 5 września 2011

-napisał do mnie na gadu "cześć", po 15 minutach zapytał "jesteś?" - tak, sorry. zemdlałam.

Czasami życie wywija jakiś... teksty

bumbumbumx3 dodano: 5 września 2011

Czasami życie wywija jakiś pieprzony numer i nic nie wychodzi. Wtedy często popijam gorącą herbatę, słucham smutnych babskich piosenek i rozmyślam o tym co było i o tym co jest. Ale najważniejsze jest to, że pilnuję, aby nie poparzyć sobie języka herbatą , tak jak poparzyłam się Tobą.

•    A jeśli pójdzie coś nie tak... teksty

bumbumbumx3 dodano: 5 września 2011

• A jeśli pójdzie coś nie tak i siebie znać nie będziemy już, nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo nie ma takich słów...

Szła korytarzem szkolnym. W... teksty

bumbumbumx3 dodano: 5 września 2011

Szła korytarzem szkolnym. W słuchawkach leciał pih. Nie zauważyła i wpadła na kogoś. Poczuła ten zapach, silne dłonie na swojej tali. To był On. W jednej chwili wróciło wszystko. Nadal go kochała...

o  jesteś online. napisz. napisz do... teksty

bumbumbumx3 dodano: 5 września 2011

o, jesteś online. napisz. napisz do mnie. napisznapisznapisznapisz. w tym momencie, w tej chwili, teraz. proszę proszę napisznapisznapisz. bo zaraz się rozpadnę, bo zaraz mi serce pęknie, bo czekam na ciebie. no napisz. przecież widzisz to zielone kółeczko przy moim imieniu, napisz. napisz pierwszy, bo ja już nie mam odwagi. napisznapisznapisznapisznapisz. o, już cie nie ma. kurwa.

Jeden bardzo mądry aptekarz... teksty

bumbumbumx3 dodano: 5 września 2011

Jeden bardzo mądry aptekarz powiedział mi, że pewnych substancji nie wolno mieszać, bo choć na pozór pasują do siebie, to razem są śmiertelnie toksyczne. Wybielacz do tkanin i amoniak, na przykład. Albo Ty i ja.

Nawet te Twoje cholerne 'Cześć'... teksty

bumbumbumx3 dodano: 5 września 2011

Nawet te Twoje cholerne 'Cześć' uszczęśliwia mnie bardziej niż głupia czekolada. Przy Tobie gg przestaje być zwykłym komunikatorem i zmienia się w mój łącznik pomiędzy ziemią, a niebem.

'Najpierw Ci się podoba   tylko... teksty

bumbumbumx3 dodano: 5 września 2011

'Najpierw Ci się podoba - tylko tyle. Później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. Kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny- chociaż jeszcze wypierasz się, że pod żadnym pozorem on Ci się nie podoba. W końcu przyznajesz przyjaciółce- zauroczenie. Trwa to dość długo. Jest oglądanie się za nim na ulicy, śledzenie jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. W końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. Bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. Po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez jego widoku. Cały ten proces tylko po to, by później się dowiedzieć jak bardzo on kocha inną.'

Zakochać się w kimś bez... teksty

bumbumbumx3 dodano: 5 września 2011

Zakochać się w kimś bez wzajemności nie jest aż takie złe jak życie nie kochając nikogo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV