głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bumbumbumx3 W ręku papieros i twoje zdjęcie patrzyła i zastanawiała się co bardziej uzależnia. Chcesz ze mną być ? Świetnie. Masz mnie w dupie ? Przeżyje. Ale kurwa błagam

bumbumbumx3

bumbumbumx3.moblo.pl
W ręku papieros i twoje zdjęcie patrzyła i zastanawiała się co bardziej uzależnia.
W ręku papieros i twoje zdjęcie... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 stycznia 2012

W ręku papieros i twoje zdjęcie, patrzyła i zastanawiała się co bardziej uzależnia.

Chcesz ze mną być ? Świetnie. Masz... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 stycznia 2012

Chcesz ze mną być ? Świetnie. Masz mnie w dupie ? Przeżyje. Ale kurwa błagam powiedz mi to, wykrzycz mi to w twarz choćby na przystanku pełnym ludzi, nie każ mi katować się domysłami.

ścisnął Moje ramiona przylegając... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 stycznia 2012

ścisnął Moje ramiona przylegając ciało do ściany. jedną ręką oparł się o budynek, drugą natomiast próbował Mnie zatrzymać, gdy chciałam wyrwać się z Jego objęcia. patrzyłam w Jego oczy ironicznie się śmiejąc.- chcesz się na Mnie wyżyć? -syknęłam.-za to, że nie powodzi Ci się z Nią? że w domu nie jest tak, jak powinno być? że w szkole ciężko Ci z nauką? że nie masz już kasy na prochy? że kumple zaczęli Cię zlewać? no uderz, proszę. - powiedziałam odbierając dotkliwie Jego milczenie. ujął jedną dłonią Moją twarz próbując zbliżyć się wargami. instynktownie odwróciłam się w drugą stronę. wtedy mocno ścisnął Mój nadgarstek przytrzymując dłonią twarz, tak abym patrzyła Mu w oczy. - Auu. - pisnęłam . - Już wiesz, jak bardzo Cię kocham? Jak tęsknię? Jak cholernie mi Ciebie brakuje? - krzyczał potrząsając Mną. wtedy z Jego zielonych tęczówek wypłynęła łza. przykucnął obok i próbując się wtulić szepnął jakże istotne ' kocham ' .

  jesteś cała przemoknięta!... teksty

bumbumbumx3 dodano: 31 grudnia 2011

- jesteś cała przemoknięta! - krzyknął, widząc ją w progu mieszkania. - rozbieraj się, natychmiast! - nie tak szybko, kochanie. - powiedziała, drwiąco. - zrzucaj to mokre ubranie, ja nie żartuję. przecież się przeziębisz. - powiedział z troską w oczach. rozebrała się do naga, a później niechlujnie zarzuciła na siebie, za duży sweter. - wyglądam jak własna babcia, powiedziała, siadając w fotelu. - lubię dojrzałe kobiety. - zażartował, podając jej ręcznik. wycierała swoje miedziane włosy. klęknął przed nią. - co Ty wyprawiasz? - zapytała. masz takie zmarznięte stopy. chcesz zachorować? - spytał, ubierając na jej nogi wielkie, pluszowe kapcie. - nienawidzę kiedy się tak obsesyjnie o mnie troszczysz. zdenerwowany, podniósł ją, przerzucił sobie przez ramię i wystawił za drzwi. - co Ty wyprawiasz?! - spytała. - musisz się rozchorować. - że co?! - dopiero, gdy będziesz chora, a ja będę mógł siedzieć przy Tobie przez 24/h podając Ci syrop, zobaczysz co to troska. - oszalałeś? - nie. zwyczajnie lubię Cię irytować, kochanie.

patrz  tyle lat nic się nie zmienia... teksty

bumbumbumx3 dodano: 31 grudnia 2011

patrz, tyle lat nic się nie zmienia, browary w dłoniach, jointy w zębach, miłość w burdelach. / Pezet ♥.

stanęłam pod drzwiami Jego domu  po... teksty

bumbumbumx3 dodano: 31 grudnia 2011

stanęłam pod drzwiami Jego domu, po czym stanowczo nacisnęłam dzwonek. chwilę później otworzyła Jego mama. lubiła mnie, jeszcze kilka miesięcy temu przyrządzałyśmy razem obiady w Jej kuchni. uśmiechnęła się ' dobrze, że jesteś ' szepnęła, ' On jest u siebie, idź tam, proszę Cię ' . spojrzałam na Jej osłabioną osobę, która nocami wylewała łzy w poduszkę. weszłam po schodach wchodząc do Jego pokoju. siedział przy otwartym oknie paląc szluga. zaśmiał się ironicznie zaciągając się. ' jesteś z siebie zadowolony? nie tylko wykańczasz siebie, ale i własną matkę. widziałeś, jak Ona wygląda? nie zauważyłeś tego jak bardzo Ją ranisz? ogarnij się, skończ z tymi fajkami, alkoholem i dragami. nie bądź pierdolonym egoistą, bo sam na tym świecie nie jesteś!' krzyczałam. zgasił peta na popielniczce i zszedł z parapetu, po czym przytulając się do mnie cicho szepnął ' tęskniłem ' .

Tak wiem. Jestem jedną z tych... teksty

bumbumbumx3 dodano: 31 grudnia 2011

Tak wiem. Jestem jedną z tych, które potrafią w ciągu jednej rozmowy pożegnać się 15 razy.

A na imprezie  ludzie dolewali mi... teksty

bumbumbumx3 dodano: 31 grudnia 2011

A na imprezie, ludzie dolewali mi wódki , mówiąc 'nie myśl o nim, zapomnij'

  Proszę  powiedzcie teraz po... teksty

bumbumbumx3 dodano: 30 grudnia 2011

- Proszę, powiedzcie teraz po niemiecku co robicie , gdy wrócicie po szkole do domu . - Hausaufgabe machen. - Computer spielen. - fernsehen . - Und du ? - a ja mam wyjebane i rauche Zigaretten, kurwa.

Wiesz jak jest  wystarczy jedno... teksty

bumbumbumx3 dodano: 30 grudnia 2011

Wiesz jak jest, wystarczy jedno spojrzenie, jej wystarczył jeden gest i już wiedziała, że on jest jej przeznaczeniem . / Pyskaty .

  dziecko  masz dopiero 16 lat. w... teksty

bumbumbumx3 dodano: 30 grudnia 2011

- dziecko, masz dopiero 16 lat. w naszych czasach... - zaczęła. - mamo, nie obchodzi mnie co było w waszych czasach, rozumiesz? to było kiedyś, a teraz jest teraz. żyję tu. nie tam. żyję swoim życiem. żyję tak, jak każda inna nastolatka. nie przestanę chodzić na dyskoteki, nie przestanę zadawać się z chłopakami, nie przestanę słuchać rapu, nie przestanę się malować, nie zmienię swojego stylu ubierania, nie przestanę wracać po zmroku, nie przestanę siedzieć przed komputerem i nie przestanę go kochać. nie możesz za mnie decydować. to jest MOJE życie i muszę sobie z nim radzić - powiedziała - ale ... - znowu nie pozwoliła dokończyć swojej mamie. - nie, nie ma żadnego ALE. nie zmienię swoje stylu życia, a już na pewno nie przestanę się z nim spotykać. chcę z nim być. nie psuj tego. musisz to zaakceptować, nie masz innego wyjścia. zrozum to - poinformowała, zmierzając mamę pewnym siebie wzrokiem. - a teraz wychodzę, do niego - powiedziała, zatrzaskując za sobą drzwi.

dla jednych życie na ziemi to... teksty

bumbumbumx3 dodano: 30 grudnia 2011

dla jednych życie na ziemi to piekło, dla drugich to wymarzony eden.. | grubson ♥ .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV