głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bumbumbumx3 Ciii... Słyszysz? Co? Zgniatane marzenia topiącą się nadzieję i umierającą miłość. .♥ nauczycielka przewróciła na kolejną kartkę podręcznika. teraz pytanie. cz

bumbumbumx3

bumbumbumx3.moblo.pl
Ciii... Słyszysz? Co? Zgniatane marzenia topiącą się nadzieję i umierającą miłość. .♥
 Ciii... Słyszysz?  Co?  Zgniatane... teksty

bumbumbumx3 dodano: 8 stycznia 2012

-Ciii... Słyszysz? -Co? -Zgniatane marzenia, topiącą się nadzieję i umierającą miłość. .♥

nauczycielka przewróciła na... teksty

bumbumbumx3 dodano: 8 stycznia 2012

nauczycielka przewróciła na kolejną kartkę podręcznika. - teraz pytanie. czym jest miłość? pokażcie mi. - podjęła, po czym Jej powieki mimowolnie skurczyły się w wąskie otwory, a wzrok padał idealnie za mnie. odwróciłam się. wskazywał na moją osobę. - nic do Ciebie nie dociera! co od Niej chcesz?! - wykrzyknęła babka, a On prychnął tylko pod nosem, odsunął głośno krzesło i podszedł do mnie. - no problem. skoro tak, pokażę inaczej. - obdarzył katechetkę szerokim uśmiechem, przytykając swoje wargi do moich.

I gdy przeszłam obok ciebie... teksty

bumbumbumx3 dodano: 8 stycznia 2012

I gdy przeszłam obok ciebie obojętnie, chwaląc się moją fryzurą koleżance, napisałeś do mnie z pytaniem 'dlaczego ścięłaś włosy?', odpisałam 'zapuszczałam je tylko dla ciebie, skoro masz już swoją królewnę, to jej wmawiaj, że w długich włosach wygląda jak z bajki, ja szukam, królewicza, który pokocha mnie w krótkich włosach.'

Czasami mam wrażenie  że... teksty

bumbumbumx3 dodano: 7 stycznia 2012

Czasami mam wrażenie, że pokochałabym każdego, kto pokochałby mnie.

  Kiedy już miałam puszczać jego... teksty

bumbumbumx3 dodano: 7 stycznia 2012

- Kiedy już miałam puszczać jego dłoń, ścisnął ją mocniej . Poluźniłam palce kwasząc delikatnie przy tym twarz . " Coś się stało ? "- przeniosłam wzrok na jego twarz przyglądając się jego rysom twarz . " Nie, nic się nie stało. Dlaczego coś miało by się .." - nie dokończył, wyjął z kieszeni papierosa i nie zwracając na mnie uwagi odpalił go, odwracając się na pięcie w stronę rzeki. Oparłam się obok niego o poręcz mostu i mając nadzieję, że powie co się dzieje czekałam.. " Idź do domu, zaraz zacznie padać. " - rzucił tylko oschłym głosem. Zabrałam się i poszłam prosto do domu, bo nie mogłam liczyć na to że otuli mnie swoją bluzą, przytuli, zabierze w uchronne miejsce, byśmy nie zmokli, na to nie było go stać. Siedząc wieczorem przed komputerem usłyszałam jak na stoliku napierdalają wibracje. Zerwałam się z krzesła i kiedy odebrałam, usłyszałam w słuchawce jego głos " Kocham cię, właśnie to się stało. " - nie dając mi szansy na przedłużenie rozmowy, rozłączył się.

'Chciałabym  żeby znowu był lipiec... teksty

bumbumbumx3 dodano: 7 stycznia 2012

'Chciałabym, żeby znowu był lipiec tego roku. Twoja bluzka tak cudownie pachniała, a Twoje usta były takie słodkie. Tego dnia czułam, że przez chwilę mam wszystko czego potrzebuję, czułam, że jestem cholernie szczęśliwa, mimo że wiedziałam, że za chwilę Cię stracę. o ile można stracić kogoś, kogo nigdy się nie miało.

tysiące myśli  w których brak... teksty

bumbumbumx3 dodano: 7 stycznia 2012

tysiące myśli, w których brak jakiejkolwiek logiki.

Nie byłeś w moim typie  dopóki... teksty

bumbumbumx3 dodano: 7 stycznia 2012

Nie byłeś w moim typie, dopóki przez przypadek nie spojrzałeś w moje oczy.

Siedziałam zmarznięta na ławce.... teksty

bumbumbumx3 dodano: 6 stycznia 2012

Siedziałam zmarznięta na ławce. Myślałam o nas. Nie byłam pewna czy ten związek przetrwa, czy ma jeszcze jakieś szanse na przetrwanie. Przecież on mnie zdradził - szepnęłam do siebie. Z zamyśleń wyrwał mnie czyjś głos.. To był on.. - Słuchaj.. to nie tak.. - powiedział. Odpowiedziałam mu po kilku minutach zastanowienia. - Też ci coś powiem. - powiedziałam czule. - Słucham cię kotku.. - powiedział, po czym podszedł i objął mnie w talii. – SPIERDALAJ ! - krzyknęłam mu prosto w twarz, odchodząc.

Uwielbiam to uczucie kiedy wstaje... teksty

bumbumbumx3 dodano: 6 stycznia 2012

Uwielbiam to uczucie kiedy wstaje rano i wiem, że cały dzień mogę się opierdalać.

życie nie jest iPodem na którym... teksty

bumbumbumx3 dodano: 6 stycznia 2012

życie nie jest iPodem na którym możesz słuchać swoich ulubionych piosenek.. jest raczej radiem w którym musisz się cieszyć tym co akurat leci.

Uważaj  mała  życie można sobie... teksty

bumbumbumx3 dodano: 6 stycznia 2012

Uważaj, mała, życie można sobie zjebać całkiem przypadkiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV